Afgelopen week zou manager Alan Pardew hebben gezegd dat hij de 24-jarige aanvaller graag zou vastlegge, 'als hij beschikbaar zou komen'. Maar de clubleiding heeft officieel laten weten dat van een mogelijke komst helemaal geen sprake is, meldt Sky Sports.
Het afgelopen seizoen werd Carroll door Liverpool uitgeleend aan West Ham United. De Londense club zou de spits graag voor 15 miljoen pond (18 miljoen euro) willen vastleggen, maar de speler wil graag wachten. In januari 2011 legde Liverpool nog 35 miljoen pond (42 miljoen euro) op tafel voor de gestaarte international.
Maar voor The Reds vond hij slechts zes keer het doel in de Premier League. Voor West Ham afgelopen seizoen een keer vaker. Carroll zou hebben gezegd dat hij in de toekomst graag nog eens terugkeert naar Newcastle United, waar hij de doelpunten wel als rijpe appels liet vallen. Zijn familie woont er immers nog. Maar dat kan hij (voorlopig) op zijn buik schrijven.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandNewcastle wil Carroll helemaal niet terug
Nee. Newcastle United heeft geen interesse in een nieuw dienstverband van Andy Carroll. De club weerspreekt eerdere berichten tegen.

