In de eerste plaats om zelf rond te kijken. "Ik ga vandaag (maandag, red.) nog of anders morgen naar Kiev, onder voorbehoud van een persoonlijk akkoord", reageert Lens tegenover Voetbal International. "Mijn zaakwaarnemer is in onderhandeling. Het ziet er goed uit, maar ik ga er alleen heen als we een akkoord hebben."
PSV zou het reeds eens zijn met Dinamo Kiev over de transfersom. Beide partijen kwamen uit op een bedrag van negen miljoen euro. "Als het me bevalt wat ik daar zie, dan kan het snel gaan. Ik sluit niet uit dat we het dan direct afronden", vervolgde de Oranje-international. Lens ligt nog tot medio 2015 vast bij PSV.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandPSV en Dinamo Kiev akkoord over transfer Lens
De transfer van Jeremain Lens van PSV naar Dinamo Kiev komt steeds dichterbij. De 25-jarige aanvaller reist zo snel mogelijk af naar de hoofdstad van de Oekraïne.

