Supporters Telstar ontevreden

7 juli '09 07:07 door Leon Voskamp

Foto
Supporters van Telstar vrezen voor de sportieve toekomst. Veel fans zijn het huidige beleid zat en lieten dat merken door middel van een spandoek in het stadion.

Telstar hield zich voorlopig erg rustig op de transfermarkt. De club haalt voornamelijk het nieuws als er weer een speler van AZ wordt gestald in Velsen. De supporters zien dat niet zitten en willen volgens RTVNH een volwaardige selectie met niet alleen AZ-huurlingen.

De tekst 'We Met God, we didn't like, So Leave' is de veelzeggende tekst van het doek over trainer Edward Metgod.


Reageer op dit nieuwsbericht

2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

Avatar ikke81
als er geen geld is dan kan er ook niet geinvesteerd worden in de spelersgroep. Het huren van spelers is voor veel clubs de enige optie om goedkoop de spelersgroep op peil te krijgen.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Avatar bergkampfan
Voor een club als Telstar lijkt me overleven voorkopig belangrijker. Denk dat - na Fortuna - de KNVB ook Telstar wel kwijt wil.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Avatar ado denhaag
de KNVB wil gewoon heel de eerstedivisie in gaan korten tot 17 clubs dus dan moeten er een paar uit
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Acties

Clubs gerelateerd