Laatste nieuws
21.47VI Live: Mexico-uitblinker Quiñones raakt nu de paal, Zuid-Afrika wankelt
21.37Driessen maakt zich geen zorgen: 'Dat komt echt wel goed voor Oranje'
21.36Tv-kijkers zijn tijdens openingsduel WK plots woest op NOS: 'Snel zappen!'
21.28VI Live: Mexico in extase na droomstart, Zuid-Afrika komt er niet aan te pas
21.18Quiñones kroont zich al in de negende minuut tot maker eerste WK-goal
21.15VI Live: Mexico in extase na droomstart, Quiñones bestraft geblunder Zuid-Afrika
21.11VI: Proper op radar van twee Eredivisie-clubs, NEC bereid mee te werken
21.05'Plottwist: Twente wil PSV-target Nijstad behouden met 'interessante aanbieding''
21.02Japan-aanvoerder Endo kondigt vlak voor WK-duel met Oranje interlandpensioen aan
21.00VI Live: volksliederen hebben geklonken, Mexico en Zuid-Afrika trappen WK af
20.45SC Heerenveen en Sparta volgen NEC-middenvelder Proper
20.35Einde van een tijdperk: voormalig Ajacied Nemanja Gudelj (34) vertrekt bij Sevilla
20.33Oud-Feyenoorder Senesi alsnog opgeroepen voor het WK
20.26'Gelukkig heb ik Sneijder en El Hamdaoui ontmoet, zij zagen iets speciaals in mij'
20.19Alle Eredivisie-bekenden op de bank bij WK-ouverture Mexico – Zuid-Afrika
20.14Real Madrid bevestigt terugkeer van Mourinho, die langdurig contract tekent
20.10Officieel: Mourinho nieuwe trainer van Real Madrid
20.08VI Live: Mexico houdt Ochoa tijdens zesde (!) WK op de bank
19.58Sevilla zwaait Gudelj na zeven seizoenen op eervolle wijze uit
19.55Kun jij Donald Trump ontwijken? Scoor voor Oranje in deze nieuwe WK-game
19.51Kopzorgen voor titelhouder Argentinië: twijfelgevallen richting duel met Algerije
19.50Bij zoveel gele kaarten ben je geschorst op het WK 2026, FIFA wijzigt regels
19.35WK voetbal officieel geopend met kleurrijke show in Azteca-stadion
19.30Voormalig hoofdscout Ajax boos: 'Ze hebben er niks mee te maken, frappant'
19.28Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
19.26Japans Ajax-duo blikt vooruit op Oranje: 'Veel gevraagd naar kracht van Japan'
19.20Praat mee op VP: Mexico profiteert van fout Zuid-Afrika en maakt eerste WK-goal
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.55Voormalig Feyenoorder mag alsnog naar het WK met Argentinië wegens late afvaller
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
Resultaten x
Overige

Buitenlands nieuws: Defour verlost van gips

Ook vandaag is er weer veel nieuws te melden uit de landen om ons heen. Om dit nieuws overzichtelijk weer te geven, bundelt ELF Voetbal dit nieuws in een overzicht. Hieronder het tweede deel van dinsdag 10 november:
10-11-2009 17:10 door Redactie ELF Voetbal

DUFOUR - Steven Defour is verlost van zijn gips. De middenvelder van Standard Luik zat bijna zes weken met zijn voet in het beschermende materiaal. Half september brak hij in de competitiewedstrijd tegen KV Mechelen zijn middenvoetsbeentje. Hij mag zijn revalidatie nu vervolgen met een aangepaste schoen. Zijn rentree wordt echter niet meer in dit kalenderjaar verwacht.

HANNOVER - Jan Schlaudraff moet voor de derde keer binnen een jaar onder het mes. De 26-jarige aanvallende middenvelder van Hannover 96 wordt opnieuw aan zijn lies geopereerd. Nadat hij in januari aan zijn rechterlies werd geholpen, in maart aan de linker, zal hij morgen in Berlijn opnieuw aan hetzelfde lichaamsdeel worden geholpen. Dan zal de hoofdzenuw worden doorgesneden, die nog steeds voor pijn zorgt. Met een comeback wordt pas in 2010 gerekend.

CAGLIARI - Davide Biondini heeft een nieuw contract getekend bij US Cagliari. De 26-jarige middenvelder zette zijn handtekening onder een verbintenis die tot medio 2013 loopt. Voor Biondini verliep deze week toch al succesvol, nadat hij afgelopen weekend voor het eerst werd opgeroepen voor het nationale elftal van Italië. Cagliari hoopt ook snel het contract met middenvelder Daniele Conti te verlengen tot medio 2013.

DÉDÉ - Borussia Dortmund kan voorlopig niet beschikken over verdediger Dédé. De 31-jarige Braziliaan moet een knieoperatie ondergaan en is naar verwachting pas in januari 2010 weer speelklaar. Dédé liep zijn kwetsuur op in de wedstrijd tegen Werder Bremen (1-1).

DIDO - Bangladesh heeft bondscoach Adson Dido per direct ontslagen. De Braziliaan wordt afgerekend op het samenstellen van de selectie voor de Zuid-Aziatische Kampioenschappen, die van 4 tot en met 13 december in India wordt gespeeld. Een aantal vaste spelers kregen geen uitnodiging, omdat ze kritiek op hem leverden. Aan de Zuid-Aziatische Kampioenschappen nemen naast Bangladesh ook India, de Malediven, Sri Lanka, Pakistan, Nepal, Bhutan en Afghanistan deel.

ARSENAL - Nicklas Bendtner wordt vandaag geopereerd aan zijn rug. De 22-jarige aanvaller van Arsenal loopt al maanden rond met lichamelijke problemen rond. Zo kreeg de Deense international afgelopen maand last van zijn lies. Die bleken veroorzaakt te worden door een hernia, die doorliep in zijn rug. Bendtner zal voor twee maanden aan de kant staan.

PETROV - Stilian Petrov wil voortaan de penalty's nemen van Aston Villa. Op dit moment nemen Ashley Young en James Milner om en om de elfmeters. Maar beide spelers hebben hun laatste pogingen gemist. Petrov wil daarom nu naar manager Martin O'Neill stappen om te vragen of hij voortaan achter de bal plaats mag nemen en zo de definitieve opvolger wordt van Gareth Barry, die vorig jaar de strafschoppen nam.

DERRY CITY - De Ierse voetbalbond heeft Derry City definitief failliet verklaard. De traditieclub kan al niet langer meer aan haar betalingen voldoen en zou dubbele contracten hanteren. De 22 spelers van de club mogen vanwege die laatste reden nog niet op zoek naar een nieuwe werkgever.

ROMA - AS Roma staat haar doelman Doni en verdediger Juan niet af aan de nationale ploeg van Brazilië. De Seleçao speelt komende zaterdag een oefeninterland tegen Engeland en vier dagen later tegen Oman. Beide spelers misten het duel met Internazionale (1-1) van afgelopen zondag vanwege respectievelijk een dijbeen- en een kuitspierblessure. "Ze kunnen het beste hier blijven vanwege om zich te laten verzorgen."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.