Laatste nieuws
14.22Feyenoord plukt Marokkaans talent Hadidi (17) weg bij Standard Luik
14.16Finn van Breemen heeft transfer naar nummer vijf van Portugal te pakken
14.07Duitse WK-ganger over late oproep: 'Nagelsmann vroeg of ik dronken was'
14.01De ultieme WK-gids: alles wat je moet weten over de landen en groepen
14.01De Jong vreest niet voor setpiece-WK: 'Teams die prijzen winnen worden gekopieerd'
13.45La Gazzetta: 'Ajax ruikt kans en biedt routinier (37) plek onder de lat aan'
13.45Rondje WK: de állerlaatste tips voor je WK-pool
13.44Celtic gaat na memorabele landstitel langer door met O'Neill (74)
13.38Ambitieuze Pochettino legt gewaagd antwoord aan Trump uit
13.32Vanenburg geeft Koeman WK-advies: 'Dit systeem kan tegenstanders écht pijn doen'
13.24Jongste WK-ganger Oranje durft te dromen van wereldtitel
13.15Bondscoach Koeman getipt door Kay Tejan in Studio Oranje: 'Neig meer naar hem'
13.07Het gaat beginnen: alles wat je moet weten over de openingswedstrijd van het WK
13.02Assistenten Hake en Pinas volgen Van Persie naar uitgang bij Feyenoord
13.00Congo wil met hulp van binationalen meer indruk maken dan in 1974
12.52NAC en Heerenveen scoren niet bij restant gestaakt duel
12.44PSV krijgt concurrentie van Eintracht Frankfurt in strijd om Nijstad
12.43'De Willem II-directie heeft me een aanbod gedaan, maar ik weet het nog niet'
12.37Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
12.29Japanse spits maakt vlak voor WK-duel met Oranje miljoenentransfer
12.25'Sneijder plakte de hele gang van de Arena vol met die foto uit roddelblad Privé'
12.25Iran kondigt stakingen tijdens WK aan
12.20Grote slag Feyenoord: talent dat door PSV en Ajax werd begeerd tekent in Kuip
12.20Hato kijkt uit naar WK met Oranje: 'Had niet verwacht dat het nu al zou gebeuren'
12.20Mossou vernietigend: 'Als schaamteloosheid een talent is, is hij een wonderkind'
12.10Van Meenen kritisch op arbitrage Eredivisie: 'Er zijn te veel fouten gemaakt'
12.00Elia haalt pijnlijke herinnering als voetballer op: 'Is me altijd bijgebleven'
12.00'Als Colombia het WK wint, ga ik naakt de straat op'
11.57Oosting volgt Boel op als trainer van Go Ahead Eagles
11.50Verweij ziet duidelijke uitkomst bij Ajax: 'Dat zal Jordi Cruijff respecteren'
11.47'Ik zei tegen Ziggo: ik denk niet dat ik geschikt ben als voetbalanalist'
11.45LIVE Transfers: Celtic presenteert nieuwe trainer, 'Porro moet blijven bij Spurs'
11.45Go Ahead Eagles presenteert Oosting als opvolger van Boel
11.31Advocaat even in de spotlights bij Miami Marlins
11.30Meer details over 'recorddeal' Saibari: 'Bedrag dat PSV moeilijk kan weigeren'
Resultaten x
Overige

HSV speelt gelijk, blessure Elia valt mee

Hamburger SV vreest dat Eljero Elia een zware enkelblessure heeft opgelopen. De international werd in het duel met Mainz al na zestien minuten op een brancard van het veld gedragen.
28-11-2009 20:03 door Redactie ELF Voetbal

Dat gebeurde na een stevige tackle van Nikolce Noveski, die daarvoor de gele kaart kreeg. In de derde minuut van de wedstrijd had Elia met een assist de openingstreffer van Tunay Torun voorbereid. Elia werd vervangen door Marcus Berg, oud-spits van FC Groningen.

De blessure komt ongelegen, want HSV kampt al met met veel afwezigen. Elia was de laatste maanden in grote vorm. Voor HSV scoorde hij dit seizoen driemaal en gaf bovendien zes assists. De eerste diagnose is dat Elia zijn enkelbanden wel eens gescheurd kan hebben.

Zonder Elia is HSV blijven steken op een 1-1 gelijkspel. Vijf minuten voor tijd maakte Tim Hoogland de gelijkmaker voor Mainz.

Veel schade loopt HSV daardoor niet op, want Werder Bremen en Wolfsburg speelden onderling met 2-2 gelijk. Regerend kampioen Wolfsburg kwam tweemaal op voorsprong door treffers van Edin Dzeko, die daardoor op gelijke hoogte komt met Stefan Kiessling op de topscorerslijst. Beide staan nu op negen goals. Almeida en Per Mertesacker (in blessuretijd) verzorgden de gelijkmakers van Bremen, dat daardoor op gelijke hoogte komt met koploper Leverkusen, dat zondag in actie komt.

Hoffenheim, de nummer vier op de ranglijst, ging thuis onderuit tegen Borussia Dortmund: 1-2. Ex-Feyenoorder Nuri Sahin maakte tien minuten vor tijd het winnende doelpunt.

Al in de tweede minuut had de Pool Kuba Dortmund op vorsprong gezet. Demba Ba scoorde kort na de pauze de gelijkmaker. In de slotfase werd Hofenheims invaller Maicosuel, amper zes minuten in het veld, met rood weggestuurd.

Onderin raakte hekkensluiter Hertha BSC dieper in de problemen. De Berlijners verloren thuis kansloos van Frankfurt: 1-3. De achterstand op nummer zeventien Stuttgart bedraagt zes punten. Freiburg neemt dankzij een 0-1 zege bij Nürnberg afstand va de gevarenzone.

UPDATE: De blessure van Elia lijkt mee te vallen. Hij verwacht over twee weken alweer te spelen. "Iedereen die de tackle zag, dacht dat ik van alles afgescheurd had. Maar het is hoguit zwaar gekneusd. Ik heb geluk gehad", zegt Elia tegen VI.

UPDATE 2: Het is een slechte dag voor de topclus in Duitsland. Ook Schalke 04 leed puntverlies. Tegen streekgenoot Gladbach gingen de Königsblauen zelfs met 1-0 onderuit. Enige doelpunt werd al in de vijfde minuut gescoord door Marco Reus. De verdediging van Gladbach, onder leiding van Roel Brouwers, gaf daarna geen krimp. Marcel Meeuwis mocht pas in de 89ste minuut invallen.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.