Internazionale - Fiorentina 1-0
Internazionale maakte optimaal gebruik van de nederlaag van zijn achtervolger en won de topper tegen Fiorentina. Vijf minuten voor tijd trof Diego Milito doel en bezorgt zijn ploeg daarmee een kostbare overwinning. Arbiter Antonio Damato had moeite de wedstrijd onder controle te houden en trok zes gele kaarten. Door de overwinning vergroot Inter het gat met Juventus tot acht punten.
Atalanta - AS Roma 1-2
AS Roma heeft een vroege achterstand omgebogen in een overwinning op bezoek bij Atalanta Bergamo. Na twaalf minuten zorgde Fabio Caravolo op aangeven van Diego de Ascentis voor de openingstreffer. Mirko Vucinic voor rust en Simone Perrotta na de onderbreking zorgden voor een belangrijke zege van de Romeinen.
Cagliari - Juventus 2-0
Juventus leed een gevoelige nederlaag op het veld van Cagliari. De nummer twee ging op bezoek bij de nummer acht en had ook een veldoverwicht, maar kwam niet tot scoren. Na een half uur maakte Nene de eerste treffer. Juventus had ondanks een hoog percentage balbezit weinig kansen op de gelijkmaker en moest toelaten dat Allessandro Matri in de slotminuut voor de beslissende 2-0 zorgde.
Overige uitslagen Serie A:
SS Lazio - Bologna 0-0
Parma - Napoli 1-1
Bari - AC Siena 2-1
Chievo Verona - Palermo 1-0

