Atalanta - Internazionale 1-1
De middenvelder bracht na vijf minuten spelen Diego Milito in stelling, die succesvol afronde. Het einde van de wedstrijd haalde de Nederlander echter niet. Met nog 25 minuten op de klok pakte Sneijder zijn tweede gele kaart. Met een man-meer-situatie kwamen de gastheren tien minuten voor tijd toch nog op gelijke hoogte via Simone Tiribocchi.
AC Milan - Palermo 0-2
AC Milan heeft niet geprofiteerd van het puntverlies van Inter en Juventus. In eigen huis ging Milan pijnlijk onderuit tegen Palermo, 0-2. Na rust sloegen de bezoekers toe. Fabrizio Miccoli legde Gianluca Zambrotta in de luren en schoot koelbloedig raak. Terwijl de Rossoneri ging jagen op de gelijkmaker maakte Mark Bresciano aan de andere kant de 0-2. Klaas-Jan Huntelaar kwam niet in actie.
Chievo Verona - Fiorentina 2-1
Ook Fiorentina ging onverwacht onderuit. Chievo Verona was in eigen huis te sterk. Fiorentina, dat doordeweeks nog won van Liverpool in het kader van de Champions League, kwam nog wel op voorsprong door een goal van Riccardo Montolivo. Voordat de ploeg uit Florence er erg in had stond Chievo aan de goede kant van de score door doelpunten van Giampiero Pinzi en Gennaro Sardo. Fiorentina wist de achterstand in het laatste uur niet meer om te buigen.
Overige uitslagen:
Lazio - Genoa 1-0
Parma - Bologna 2-1
Catania - Livorno 0-1
Siena - Udinese 2-1
Sampdoria en AS Roma sluiten het speelweekeinde in Italië af. Om 20.45 uur wordt er afgetrapt.

