Laatste nieuws
20.17'Farioli voert gesprekken met opvolger van Luuk de Jong bij Porto'
20.10Buitenspel: Atlético reageert met vijf emoji's op megabod van Real Madrid
20.00Comenencia droomt elke nacht van Wirtz en Musiala: 'Ik pak de bal gewoon af'
19.59'Als je Koeman één keer in de steek laat, dan rekent hij dat af'
19.55Opstelling Oranje voor moeilijke opgave tegen Polen
19.35Jurriën Timber reageert op missen WK: ‘Het breekt mijn hart, hier droomde ik van’
19.25Atlético wijst bod van 150 miljoen euro van Real op Álvarez af
19.13Timber ziet WK-droom uiteen spatten: 'Moeilijk om te accepteren'
19.10Driessen: 'Kan me voorstellen dat hij denkt: zak nu maar in de stront, Koeman'
19.09'Palace pakt door na vertrek Glasner en bindt Franse succestrainer aan zich'
19.00Hulp bij de WK-pool: de grootste meevallers en tegenvallers voorspeld
18.56Topper tussen Ajax en PSV al in september, eerste Klassieker in De Kuip
18.45Waarom je deze Oranje-voorbereiding ook positief kan bekijken
18.43Eerste speelronde Eredivisie: PSV begint thuis, uitduel voor Feyenoord en Ajax
18.30Eerste speelronde Eredivisie: Feyenoord begint met stadsderby, Ajax naar Zwolle
18.29'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Spurs zoekt doelman in Parijs'
18.20Sneijder hoopt op enorme verrassing van Koeman: 'Zó gaat het niet werken'
18.20XL-verrassing uit Madrid: Real bevestigt gigabod van 150 miljoen euro op topspeler
18.19'Duits toptalent sprak met Slot, maar kiest voor Bundesliga-club'
18.19'Toptalent Hertha (16) zegt Liverpool af en kiest voor Bundesliga'
18.05Het huiswerk voor Oranjevrouwen richting Polen: corners en het grote gevaar Pajor
18.05Boskamp prijst Rigaux na ontslag Van Persie: 'Daar moet hij mee doorgaan'
18.00WK-Gids Groep L: Engeland torenhoge favoriet, last dance Modric met Kroatië
18.00De WK-droom van Mané: stunten met Senegal, zoals Diouf
17.53'Marokko hoort ernst van Mazraoui-blessure, Ezzalzouli mist groepsfase'
17.50Missen WK heeft Jurriën Timbers hart gebroken: 'Moeilijk te accepteren'
17.45Automatismen Oranje: dit bedoelde Frenkie de Jong
17.41Driessen wijst mogelijke vervanger Verbruggen aan bij Oranje: 'Dat doet hij niet'
17.38Dit is de eerste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie
17.30Oranje-spits Malen op de cover van WK-special Men's Health
17.15'Heel harde klap' voor Oranje: 'Gewoon een fantastische speler'
17.15Aan Ajax en Feyenoord gelinkt 'supertalent' tekent nieuw contract in Mexico
17.15Derksen keihard na ontslag Van Persie: 'Advocaat zet hem neer als een loopjongen'
17.15Waarom Hoffenheim de perfecte stap is voor Rots
17.00Kampioen PSV begint eredivisie tegen Fortuna, Ajax-PSV in vijfde speelronde
Resultaten x
Overige

Blessuregevoelige Recoba verlaat Panionios vroegtijdig

Ook vandaag is er weer buitenlands voetbalnieuws te melden. ELF Voetbal bundelt alle korte nieuwsberichten in een overzicht.
16-12-2009 17:09 door Redactie ELF Voetbal

ATHENE - Panionios kan geen beroep meer doen op Alvaro Recoba. De blessuregevoelige Uruguayaan heeft zijn contract laten ontbinden bij de Griekse club. Door blessures kwam de 33-jarige aanvaller weinig aan spelen toe. Of dit automatisch het einde van zijn carrière betekend is nog onbekend.

MADRID -
Er wordt bij Real Madrid druk gespeculeerd over een vervanger voor de langdurig geblesseerde verdediger Pepe. Jan Vertonghen is één van de namen die genoemd wordt. Als het aan de sportiefdirecteur Miguel Pardeza ligt, heeft de Spaanse club de vervanger al in huis. "We hebben met Garay, die goed gepresteerd heeft, Christoph Metzelder en ook Sergio Ramos centrumverdedigers in huis", vindt de Spanjaard. "Het team dat we nu hebben is prima. Het zou ideaal zijn om het zou ideaal zijn om het seizoen af te maken met de huidige spelers", zegt Pardeza op de website van de Koninklijke.

DAKAR - Het Afrikaanse land Senegal heeft een nieuwe bondscoach gevonden in Amara Traoré. De 44-jarige trainer was tijdens het succesvolle WK in 2002 selectiespeler, maar kwam niet in actie. Daarna was hij coach in Frankrijk bij onder meer SC Bastia, Gueugnon, FC Metz en ASC Linguère. Senegal plaatste zich niet voor het WK in Zuid-Afrika.

SINT-PETERSBURG - Mateja Kezman keert terug naar Paris Saint-Germain. De spits was gehuurd door Zenit Sint-Petersburg, maar de Russische club maakt geen gebruik van de optie tot koop. De oud-spits van PSV kwam in tien duels in actie en scoorde twee keer.

MILAAN - Trainer José Mourinho ziet er bij Internazionale graag een spits bij komen. De Italianen zijn Samuel Eto'o een anderhalve maand kwijt vanwege de Afrika Cup. "Ik wil er graag een spits bij hebben", laat  Mourinho weten op de website van de FIFA. De namen van Goran Pandev (Lazio Roma) en Luca Toni (Bayern München) doen de ronde. "Het is onmogelijk om een speler aan te trekken die alle kwaliteiten heeft. Pandev heeft niet de kwaliteiten die Toni in het strafschopgebied heeft en andersom heef Toni niet de snelheid en de creativiteit van Pandev." De twee zijn weliswaar niet transfervrij, maar liggen wel in de clinch met hun huidige werkgever. "Ze hebben beide nog een contract. Ik laat de beslissing aan de club. Als zij akkoord gaan, is dat mooi. Anders gaan we verder met de huidige spelers."

MILAAN (2) - AC Milan is nog altijd niet tevreden over de aanvallers die de selectie van trainer Leonardo kent. Het kan maar zo dat Klaas-Jan Huntelaar er weer een concurrent bij gaat krijgen. Volgens de Waalse krant Le Soir praat Milan met Standard Luik-spits Milan Jovanovic. Zondag is de Servische spits in de Italiaanse modestad geweest om gesprekken te voeren. Een overgang in de winterstop is niet onmogelijk, omdat het contract van de aanvaller na dit seizoen verlopen is.

HAMBURG - Jose Paolo Guerrero denkt in maart 2010 zijn rentree te kunnen maken. De speler uit Peru kampt met een achillespeesblessure. "Vele experts en artsen zetten in op april of mei, maar ik voel me goed en wil op zijn laatst in maart weer vol inzetbaar zijn voor de club", aldus de aanvaller in het Hamburger Abendblatt. Zijn ultieme droom is om op 12 mei deel te nemen aan de Europa League-finale in eigen stadion.   




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.