Laatste nieuws
13.00Elia open over hoge druk in topvoetbal: 'Je moet presteren en je mond dichthouden'
13.00René Meulensteen weer actief op WK als assistent bij Irak: 'Shock the world'
12.55'Ajax legt in zoektocht naar keeper ook contact met Zwitserse WK-ganger'
12.54Ajax lijdt nederlaag in miljoenenzaak rondom Antony en Lisandro Martínez
12.48Sneijder wijst naar Koeman: 'Ik geloof niet dat we 4-3-3 gaan spelen op het WK'
12.45Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
12.30La dernière danse de Didier Deschamps: kraanwater of champagne?
12.28'PSV vindt vervanger Afellay: ontslagen Heracles-coach treedt toe tot staf Bosz'
12.23Schotland slaat terug naar boze Noren: 'Zij zouden hetzelfde doen'
12.18Jota's weduwe schrijft brief aan Robertson: 'Diogo heeft het veld nooit verlaten'
12.15'Opvallende club klopt aan bij Zerrouki, informerende gesprekken in gang'
12.15'Hij kan de nieuwe Elia worden in Oranje, laat ze ons maar overtreffen'
12.05Derksen hekelt 'profiterende Nederlanders' op Curaçao: 'Ga er nooit meer naartoe'
12.00Elia spreekt zich uit: 'Mensen proberen je te kleineren op het internet'
12.00WK-gids Groep I: strijd der superspitsen, Franse aanval boezemt angst in
12.00WK Paspoort: maak kennis met Ghana
11.57Transfers Feyenoord: jeugdkampioen verlengt contract
11.56Ajax moet na hoger beroep vergoeding betalen voor transfers Antony en Martínez
11.55Het huiswerk voor Oranje richting Polen: corners en het grote gevaar Pajor
11.53Iran is woest op de VS: 'WK-kaarten voor supporters ingetrokken'
11.50Praat LIVE mee: de Grote WK-voorbeschouwing in Studio Oranje
11.46Nederlandse succestrainer bevestigt vertrek bij Beveren: 'Braken record na record'
11.46Iran is woest op de VS: 'Kaarten voor het WK ingetrokken'
11.4548 landen, 48 biertjes: Engelse fan zet WK-traditie voort
11.45WK op de tocht door blessures: dit zijn de slachtoffers van de afgelopen dagen
11.33Kraay ziet droomtransfer naderen: 'Het is een beetje de buurjongen van iedereen'
11.30FIFA betaalt evenveel voor Frenkie de Jong als voor Kevin Felida
11.30WK Quiz: de Eredivisie-vertegenwoordiging
11.16Nederlandse succestrainer vertrekt bij Beveren
11.15Zomertransfers Eredivisie seizoen 2026/27: alle clubs op een rij
11.13'FC Twente en Ten Hag schakelen snel en zien Rots-opvolger rondlopen in Kroatië'
11.05'Roma bereikt doorbraak: beoogde aanvalspartner van Malen geeft jawoord'
11.00Geertruida dacht aan terugkeer naar Feyenoord, maar kreeg razendsnel slecht nieuws
11.00Waarom het Nederlands elftal niet scoort
11.00VP-Voetbalkantine: 'Memphis moet voorkeur krijgen boven Malen in spitspositie'
Resultaten x
Overige

Buitenland: Lukaku uitgeroepen tot grootste belofte van België

In de landen om ons heen is vandaag weer veel voetbalnieuws te melden. ELF Voetbal bundelt dit nieuws dagelijks en stelt dat samen in een groot overzicht. Dit wordt door de hele dag voortdurend aangevuld.
20-12-2009 21:31 door Redactie ELF Voetbal

ANDERLECHT - Romelu Lukaku staat deze week nadrukkelijk in de schijnwerpers. De zestienjarige spits van Anderlecht velde woensdag met twee treffers Ajax in de Europa League en werd zondag verkozen tot Belofte van het Jaar in België.
Lukaku is dit seizoen ondanks zijn leeftijd uitgegroeid tot de eerste keuze in de spits van Anderlecht en doet het goed. Na de eerste helft van de competitie staat de teller op negen treffers en daarmee loopt Lukaku één op twee. Bij de verkiezing hield Lukaku ondermeer autocoureur Bertrand Baguette en atlete Anne Zagré achter zich.

MUNCHEN - Bayern München laat Luca Toni transfervrij vertrekken. Het botert al lange tijd niet tussen de spits en trainer Louis van Gaal. De Zuid-Duitse club heeft nu dus overduidelijk de kant van Van Gaal gekozen. Uli Hoeness, de president van Bayern, heeft zondag tegenover DSF bevestigd Toni geen strobreed in de weg te zullen leggen. "We hebben nog geen concrete aanbieding binnengehad voor Toni, maar we zijn bereid hem transfervrij te verhuren of te verkopen."

ROME- Daniele De Rossi is duidelijk in zijn commentaar over de lucratieve contractverlenging van zijn teamgenoot Totti bij AS Roma: "Het zou pas een verrassing geweest zijn als Totti niet getekend had. Hij is de belangrijkste speler in de geschiedenis van AS Roma. Ik vraag me af of de club binnen dit en 30 jaar of langer nog iemand zal vinden die even belangrijk zal worden als hij." Ook over zijn eigen toekomst bij de Romeinse club is De Rossi stellig:  "Ik zou dolgraag bij Roma blijven. Ik hoor dat Chelsea en Real achter mij zouden zitten, maar ik ben alleen maar met Roma bezig. Het zou voor mij een droom zijn om Totti op te volgen en voor altijd bij deze club te blijven."

 

BERLIJN -  Hertha BSC is druk bezig om een dreigende degradatie naar de 2. Bundesliga in 2010 af te wenden. De hekkensluiter kan na de winterstop beschikken over Leván Kobiashvili. De Georgiër komt over van Schalke 04, waar hij ondanks een doorlopend contract transfervrij mocht vertrekken. Kobiashvili tekent tot het eind van het seizoen. Wanneer degradatie wordt ontlopen en de samenwerking beide partijen bevalt, kan de verbintenis met twee jaar verlengd worden, zei Hertha-manager Michael Preetz tegen Kicker. In een eerder stadium legde de ploeg uit Berlijn ook spits Theofanis Gekas vast. 

MANCHESTER - Roberto Mancini heeft nog maar net zijn handtekening gezet als de nieuwe manager van Manchester City of de namen van grote spelers worden alweer aan de steenrijke club gelinkt. Zo zou City bijna 70 miljoen euro over hebben voor Fernando Torres.The Sunday Times meldt zelfs dat City zich richt op Franck Ribery (Bayern Munchen), Sergio Aguero (Atletico Madrid) en Angel de Maria (Benfica). Ook zou de tweede club van Manchester de verrichtingen van Yaya Toure, Thierry Henry (Barcelona) en Matthew Upson (West Ham) nauwlettend in de gaten houden. Kolo Touré zou Manchester alweer willen verlaten. De verdediger maakte afgelopen zomer de overstap via Arsenal en kwam tot dusver in vijftien duels in actie. De 28-jarige Ivoriaan wil graag naar Spanje.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.