Laatste nieuws
14.45Rondje WK: magistrale Messi, ontketende Haaland en fabuleuze Mbappé
14.37Real dient 'Negreira-rapport' in bij UEFA en eist maatregelen tegen Barça
14.33Tsjechische bekerwinnaar uit competitie gezet na groot matchfixingschandaal
14.30Lionel Messi, een cadeau aan alle nachtbrakers
14.23Ajax in voorronde Conference League verbonden aan zelfde koppeltje als FC Twente
14.23Ook Ajax voor tweede voorronde naar Servië of Hongarije
14.22Opvallende Ajax-loting, Amsterdammers net als Twente naar Servië of Hongarije
14.18'Telstar kan grote slag slaan: begeerde steunpilaar staat open voor verlenging'
14.09Mogelijk 'spionage-incident' bij training Zuid-Korea: drone neergehaald
14.00Ferdy Druijf verlengt bij Almere City FC
13.44Kritiek en feest tijdens WK: Schotse voetbalfans zetten Boston op z'n kop
13.43NEC stelt manager voetbalontwikkeling aan: 'Veel ervaring in de voetbalwereld'
13.30FC Twente ontvangt bod op Kuipers, die in Portugal kan blijven
13.30Sparta doet bod op Kuipers, die ook in Portugal kan blijven
13.09FC Twente naar Servië of Hongarije voor de tweede voorronde van de Europa League
13.00NEC haalt oude bekende als opvolger van vertrokken directeur Coolen
13.00WK Bankzaken: de WK-finale kost elfduizend dollar?!
12.45Dit is waarom je het WK voetbal niet in 4K-kwaliteit mag zien op de NOS
12.44Orgel Joke geeft update over mogelijk WK-optreden: 'Zoals het er nu uitziet...'
12.40Dit is de nieuwe bondscoach van Oranje Onder-19
12.35LIVE: Conference League-loting koppelt Ajax aan zelfde teams als Twente (gesloten)
12.35LIVE Transfers: Leverkusen betaalt 30 miljoen aan Lyon, Al Ahli haalt groot talent
12.31'Je kan Feyenoord niet vergelijken met Ajax, moet denken aan Ferguson-constructie'
12.30Ingevlogen Renard gaat voor eerherstel bij Oranje-opponent Tunesië
12.28'Ik denk dat zij complementair aan elkaar zijn bij Feyenoord, zie het gebeuren'
12.15De Busser op weg naar Alkmaar: AZ en Go Ahead bereiken mondeling akkoord
12.10VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet Dolberg deze zomer verkopen aan FC Midtjylland'
12.05PSV langer door met Stijn Schaars
12.05'Bas Kuipers kan Eredivisie-transfer maken, ook concrete Portugese interesse'
11.56Messi: 'Ik drink graag een biertje in kleedkamer met deze hechte en sterke groep'
11.35Europa League-loting Twente verricht: Tukkers reizen af naar Servië of Hongarije
11.35'Er is één speler die Mbappé kan afstoppen, die speelt bij Oranje'
11.35Iran-aanvaller weer welkom in VS na nieuwe visumaanvraag
11.32Summerville: 'Tegen hem spelen op WK is jongensdroom, keek altijd clips van hem'
11.30LIVE: Twente weet waar het aan toe is na Europa League-loting (gesloten)
Resultaten x
Overige

Buitenland: Lukaku uitgeroepen tot grootste belofte van België

In de landen om ons heen is vandaag weer veel voetbalnieuws te melden. ELF Voetbal bundelt dit nieuws dagelijks en stelt dat samen in een groot overzicht. Dit wordt door de hele dag voortdurend aangevuld.
20-12-2009 21:31 door Redactie ELF Voetbal

ANDERLECHT - Romelu Lukaku staat deze week nadrukkelijk in de schijnwerpers. De zestienjarige spits van Anderlecht velde woensdag met twee treffers Ajax in de Europa League en werd zondag verkozen tot Belofte van het Jaar in België.
Lukaku is dit seizoen ondanks zijn leeftijd uitgegroeid tot de eerste keuze in de spits van Anderlecht en doet het goed. Na de eerste helft van de competitie staat de teller op negen treffers en daarmee loopt Lukaku één op twee. Bij de verkiezing hield Lukaku ondermeer autocoureur Bertrand Baguette en atlete Anne Zagré achter zich.

MUNCHEN - Bayern München laat Luca Toni transfervrij vertrekken. Het botert al lange tijd niet tussen de spits en trainer Louis van Gaal. De Zuid-Duitse club heeft nu dus overduidelijk de kant van Van Gaal gekozen. Uli Hoeness, de president van Bayern, heeft zondag tegenover DSF bevestigd Toni geen strobreed in de weg te zullen leggen. "We hebben nog geen concrete aanbieding binnengehad voor Toni, maar we zijn bereid hem transfervrij te verhuren of te verkopen."

ROME- Daniele De Rossi is duidelijk in zijn commentaar over de lucratieve contractverlenging van zijn teamgenoot Totti bij AS Roma: "Het zou pas een verrassing geweest zijn als Totti niet getekend had. Hij is de belangrijkste speler in de geschiedenis van AS Roma. Ik vraag me af of de club binnen dit en 30 jaar of langer nog iemand zal vinden die even belangrijk zal worden als hij." Ook over zijn eigen toekomst bij de Romeinse club is De Rossi stellig:  "Ik zou dolgraag bij Roma blijven. Ik hoor dat Chelsea en Real achter mij zouden zitten, maar ik ben alleen maar met Roma bezig. Het zou voor mij een droom zijn om Totti op te volgen en voor altijd bij deze club te blijven."

 

BERLIJN -  Hertha BSC is druk bezig om een dreigende degradatie naar de 2. Bundesliga in 2010 af te wenden. De hekkensluiter kan na de winterstop beschikken over Leván Kobiashvili. De Georgiër komt over van Schalke 04, waar hij ondanks een doorlopend contract transfervrij mocht vertrekken. Kobiashvili tekent tot het eind van het seizoen. Wanneer degradatie wordt ontlopen en de samenwerking beide partijen bevalt, kan de verbintenis met twee jaar verlengd worden, zei Hertha-manager Michael Preetz tegen Kicker. In een eerder stadium legde de ploeg uit Berlijn ook spits Theofanis Gekas vast. 

MANCHESTER - Roberto Mancini heeft nog maar net zijn handtekening gezet als de nieuwe manager van Manchester City of de namen van grote spelers worden alweer aan de steenrijke club gelinkt. Zo zou City bijna 70 miljoen euro over hebben voor Fernando Torres.The Sunday Times meldt zelfs dat City zich richt op Franck Ribery (Bayern Munchen), Sergio Aguero (Atletico Madrid) en Angel de Maria (Benfica). Ook zou de tweede club van Manchester de verrichtingen van Yaya Toure, Thierry Henry (Barcelona) en Matthew Upson (West Ham) nauwlettend in de gaten houden. Kolo Touré zou Manchester alweer willen verlaten. De verdediger maakte afgelopen zomer de overstap via Arsenal en kwam tot dusver in vijftien duels in actie. De 28-jarige Ivoriaan wil graag naar Spanje.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.