Laatste nieuws
10.03Ongelooflijk maar waar: FIFA benadert Orgel Joke voor optreden tijdens WK
10.00De absentie van voormalig PSV-ster Hirving Lozano bij Mexico verklaard
09.54Noorwegen laat 300 kilo vis verschepen voor het WK
09.45Transfers Feyenoord: 'Rigaux wil landgenoot naar De Kuip halen'
09.37Flinke aderlating voor Marokko: Aguerd en Ezzalzouli missen WK
09.33Ogawa ziet kansen tegen Van Dijk: 'We kennen zijn zwakke punten'
09.32''Serieuze interesse' PSV in Nijstad, geen nieuw 'Mats Rots-bedrag' voor Twente'
09.30Riyad Mahrez, groot geworden zonder havermoutpap
09.29Driessen verdedigt Rigaux na woorden Van der Vaart: 'Is nu een Belgische snotneus'
09.25VI Live: Hwang met Zuid-Korea tegen het Tsjechië van Kovár
09.24'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham, verrassend ontslag Wolves'
09.15De Oranje-opstelling van Van Ginkel: nieuw middenveld, Brobbey in de spits
09.10Rondje WK: de allerlaatste tips voor je voetbalpool
09.00Het WK beleef je bij VoetbalPrimeur: groter, sneller en completer dan ooit
09.00Zo gaat Engeland eruitzien op het WK
08.53KNVB 'geen dominee' in Amerika: 'We hebben iets geleerd van Qatar'
08.51Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Zijn hoofd deed niet wat zijn brein wilde'
08.42Engelse media zijn eruit: 'Dit is de nummer 10 van Tuchel'
08.31'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham'
08.22WK op tv: kijk op deze zender naar openingsduel tussen Mexico en Zuid-Afrika
08.22Flinke domper Marokko: twee basisspelers missen WK door blessure
08.12Feest begint: alle tips voor je WK-pool op een rij
08.10Koeman geeft blessure-update over Verbruggen
08.05'Feyenoord spot nieuwe keeper in Serie A, vraagprijs Cagliari te gortig'
08.02Kalezic keert voor nieuwe trainersklus terug naar Indonesië
08.00De strijd tegen het tijdrekken is in gang gezet
07.55Opvallende Oranje-verschuiving geopperd: 'Dat is iets wat Koeman graag doet'
07.50'Van Dijk naar rechts en hij op links, dat is toch geniaal? Droomduo...'
07.48Van Dijk droomt groot voorafgaand aan WK-start Oranje
07.45Algerije wint na zege op Oranje ook van Bolivia, Hadj Moussa opnieuw trefzeker
07.45Genieten: één speler van Oranje bijzonder populair tijdens training in Kansas
07.45Advocaat en Bacuna krijgen eervolle uitnodiging: 'Pikken we toch lekker mee'
07.45Van Marwijk voorspelt Oranje-opstelling: 'Heeft Koeman in zijn achterhoofd'
07.45Clubheld van Ajax is openhartig: 'Niet overschatten hoeveel geld ik heb verdiend'
07.45Ideale Verbruggen-vervanger geopperd: 'De beste keeper zit thuis'
Resultaten x
Overige
Array
(
    [id] => 183913
    [title] => Jarvis behoedt Wolves voor blamage in FA Cup
    [intro] => Marvin Emnes (foto) heeft weinig plezier beleeft aan de bekerwedstrijd van zijn Middlesbrough tegen Manchester City. De oud-Spartaan kwam als invaller in het veld om de geblesseerde Adam Johnson te vervangen, maar moest er al gauw zelf vanaf met een kwetsuur aan 
    [text] => 

Over de ernst van de blessure is vooralsnog niets bekend. Middlesbrough verloor de FA Cup wedstrijd met 0-1. In de blessuretijd van de eerste helft wist Benjani het enige doelpunt te scoren. Nigel de Jong werd in de rust vervangen door Gareth Barry.

Door de overwinning blijft de nieuwe trainer Roberto Mancini ook in zijn derde duel bij Man City ongeslagen. Eerder zag de Italiaan zijn ploeg al winnen van Stoke City en Wolves.

Tim Krul hield namens Newcastle United de nul op bezoek bij Plymouth. De koploper in het Championship kwam niet verder dan 0-0 en krijgt dus thuis een replay. Krul keept bij Newcastle alle bekerwedstrijden, maar is in de competitie reserve achter Steve Harper.

Uitslagen Premier League-clubs: Tussen haakjes het niveau waarop de tegenstander uitkomt.

Aston Villa - Blackburn Rovers 3-1
Bolton - Lincoln (3) 4-0
Everton- Carlisle United (3) 3-1
Fulham - Swindon (3) 1-0
Nottingham Forest (2) - Birmingham City 0-0
Portsmouth - Coventry City (2) 1-1
Tottenham Hotspur - Peterborough (2) 4-0
Sunderland - Barrow (5) 3-0
Wigan - Hull City 4-1

UPDATE: Liverpool is er nog niet in geslaagd om de volgende ronde van de FA Cup te bereiken. The Reds kwamen op bezoek bij Reading (de nummer 20 van het Championship) niet verder dan 1-1. Een replay op Anfield Road moet een winnaar gaan aanwijzen.

Simon Church zette de thuisclub zelfs verrassend op voorsprong, toen de defensie van Liverpool stond te slapen bij een vrije trap. Kort voor rust kwam Liverpool gelijk. Steven Gerrard probeerde met een lange bal Dirk Kuyt te bereiken. Die liet de bal handig lopen en daar had doelman Adam Federici niet op gerekend: 1-1. Kuyt speelde negentig minuten mee, voor Ryan Babel was er geen speeltijd.

UPDATE 2: Leeds United heeft in de derde ronde van de FA Cup voor een daverende stunt gezorgd. Op Old Trafford won de lijstaanvoerder van League One sensationeel met 0-1. Jermaine Beckford maakte in de negentiende minuut het enigste doelpunt van het duel.

Gezien de opstelling met o.a. het spitsenkoppel Wayne Rooney en Dimitar Berbatov gewoon in de basis nam manager Alex Fergusson het duel tegen Leeds wel degelijk serieus. De thuisclub speelde echter bijzonder zwak en wist nauwelijke gevaar te stichten voor het doel van sluitpost Ankeren. Ook Ryan Giggs, Antonio Valencia en Michael Owen wisten als invallers een vroege eliminatie niet te voorkomen.

Het is voor het eerst sinds 1984 dat Manchester United niet de vierde ronde van de FA Cup weet te bereiken. In dat jaar versperde Bournemouth United de toegang tot de laatste 32.

UPDATE 3:  Chelsea kende later in de middag in zijn derde ronde duel geen enkele moeite met stadsgenoot Watford. De middenmoter uit het Championship keek al na 22 minuten tegen een 3-0 achterstand aan en verloor uiteindelijk met 5-0. 

De jonge Daniel Sturridge opende de score, een eigen doelpunt van John Eustace betekende 2-0 en Florent Malouda maakte de derde voor Chelsea. De koploper in de Premier League nam vervolgens wat gas terug, waardoor meer doelpunten lange tijd uitbleven. Pas na 64 minuten wist Chelsea het enorme krachtsverschil via Frank Lampard verder uit te drukken. Sturridge zorgde met zijn tweede van de middag voor nummertje vijf en bepaalde zo de eindstand op 5-0.


UPDATE 4: Arsenal had een lastige middag tegen West Ham United, maar overleefde de derde ronde van de FA Cup wel. The Gunners wonnen met 2-1 na vier ijzersterke minuten.

De plaag van de Arsenal-defensie heette in de eerste helft Alessandro Diamanti. De Italiaan zorgde voor het meeste gevaar namens West Ham en tekende in de laatste minuut van de eerste helft ook voor de 1-0. De middenvelder rondde oog in oog met doelman Lukasz Fabianski koeltjes af.

West Ham was historisch gezien toch al een angstgegner voor Arsenal in de FA Cup. In acht eerdere ontmoetingen gingen The Hammers vijf keer door ten koste van Arsenal. Vandaag werden de verhoudingen enigszins rechtgetrokken in de negende ontmoeting tussen de twee teams in het bekertoernooi.

Twaalf minuten voor tijd maakte Aaron Ramsey gelijk voor Arsenal. Na gebrei van Alexandre Song en Carlos Vela kon de jongeling van dichtbij binnenschieten. En terwijl Arsenal vier minuten later met tien man stond door een blessurebehandeling voor Abou Diaby, maakte de ploeg ook de 2-1. Uit een voorzet van Vela kopte Eduardo raak.


UPDATE 5: Wolverhampton Wanderers bekert door in de FA Cup na een 1-0 zege op Tranmere Rovers. In de slotfase kroonde Matt Jarvis zich tot matchwinner.

Het verschil in niveau tussen Wolverhampton (Premier League) en Tranmere (League One, het derde profniveau in Engeland) was lange tijd niet terug te zien op het veld. De twee ploegen hielden elkaar in evenwicht, met kansen aan beide kanten. De Rovers leken onderweg naar een stunt, maar een kwartier voor tijd besliste Jarvis het duel. De aanvaller rondde af op aangeven van Nenad Milijas, waardoor de Wolves doorgaan naar de vierde ronde in de FA Cup. 

 

[category] => 7 [coverphoto] => 36938 [coverphotoX] => 50 [coverphotoY] => 10 [author] => 10 [create_dt] => 2010-01-02 18:24:44 [publish_dt] => 2010-01-03 22:01:00 [author_update] => 0 [update_dt] => 2010-01-03 22:07:04 [status] => gepubliceerd [sticky] => 0 [historyID] => 96087 [op_homepage] => 1 [op_voetbalcentraal] => 0 [text_banner] => [text_banner_slot] => 0 [portal_id] => 0 )

Jarvis behoedt Wolves voor blamage in FA Cup

Marvin Emnes (foto) heeft weinig plezier beleeft aan de bekerwedstrijd van zijn Middlesbrough tegen Manchester City. De oud-Spartaan kwam als invaller in het veld om de geblesseerde Adam Johnson te vervangen, maar moest er al gauw zelf vanaf met een kwetsuur aan
03-01-2010 22:01 door Redactie ELF Voetbal

Over de ernst van de blessure is vooralsnog niets bekend. Middlesbrough verloor de FA Cup wedstrijd met 0-1. In de blessuretijd van de eerste helft wist Benjani het enige doelpunt te scoren. Nigel de Jong werd in de rust vervangen door Gareth Barry.

Door de overwinning blijft de nieuwe trainer Roberto Mancini ook in zijn derde duel bij Man City ongeslagen. Eerder zag de Italiaan zijn ploeg al winnen van Stoke City en Wolves.

Tim Krul hield namens Newcastle United de nul op bezoek bij Plymouth. De koploper in het Championship kwam niet verder dan 0-0 en krijgt dus thuis een replay. Krul keept bij Newcastle alle bekerwedstrijden, maar is in de competitie reserve achter Steve Harper.

Uitslagen Premier League-clubs: Tussen haakjes het niveau waarop de tegenstander uitkomt.

Aston Villa - Blackburn Rovers 3-1
Bolton - Lincoln (3) 4-0
Everton- Carlisle United (3) 3-1
Fulham - Swindon (3) 1-0
Nottingham Forest (2) - Birmingham City 0-0
Portsmouth - Coventry City (2) 1-1
Tottenham Hotspur - Peterborough (2) 4-0
Sunderland - Barrow (5) 3-0
Wigan - Hull City 4-1

UPDATE: Liverpool is er nog niet in geslaagd om de volgende ronde van de FA Cup te bereiken. The Reds kwamen op bezoek bij Reading (de nummer 20 van het Championship) niet verder dan 1-1. Een replay op Anfield Road moet een winnaar gaan aanwijzen.

Simon Church zette de thuisclub zelfs verrassend op voorsprong, toen de defensie van Liverpool stond te slapen bij een vrije trap. Kort voor rust kwam Liverpool gelijk. Steven Gerrard probeerde met een lange bal Dirk Kuyt te bereiken. Die liet de bal handig lopen en daar had doelman Adam Federici niet op gerekend: 1-1. Kuyt speelde negentig minuten mee, voor Ryan Babel was er geen speeltijd.

UPDATE 2: Leeds United heeft in de derde ronde van de FA Cup voor een daverende stunt gezorgd. Op Old Trafford won de lijstaanvoerder van League One sensationeel met 0-1. Jermaine Beckford maakte in de negentiende minuut het enigste doelpunt van het duel.

Gezien de opstelling met o.a. het spitsenkoppel Wayne Rooney en Dimitar Berbatov gewoon in de basis nam manager Alex Fergusson het duel tegen Leeds wel degelijk serieus. De thuisclub speelde echter bijzonder zwak en wist nauwelijke gevaar te stichten voor het doel van sluitpost Ankeren. Ook Ryan Giggs, Antonio Valencia en Michael Owen wisten als invallers een vroege eliminatie niet te voorkomen.

Het is voor het eerst sinds 1984 dat Manchester United niet de vierde ronde van de FA Cup weet te bereiken. In dat jaar versperde Bournemouth United de toegang tot de laatste 32.

UPDATE 3:  Chelsea kende later in de middag in zijn derde ronde duel geen enkele moeite met stadsgenoot Watford. De middenmoter uit het Championship keek al na 22 minuten tegen een 3-0 achterstand aan en verloor uiteindelijk met 5-0. 

De jonge Daniel Sturridge opende de score, een eigen doelpunt van John Eustace betekende 2-0 en Florent Malouda maakte de derde voor Chelsea. De koploper in de Premier League nam vervolgens wat gas terug, waardoor meer doelpunten lange tijd uitbleven. Pas na 64 minuten wist Chelsea het enorme krachtsverschil via Frank Lampard verder uit te drukken. Sturridge zorgde met zijn tweede van de middag voor nummertje vijf en bepaalde zo de eindstand op 5-0.


UPDATE 4: Arsenal had een lastige middag tegen West Ham United, maar overleefde de derde ronde van de FA Cup wel. The Gunners wonnen met 2-1 na vier ijzersterke minuten.

De plaag van de Arsenal-defensie heette in de eerste helft Alessandro Diamanti. De Italiaan zorgde voor het meeste gevaar namens West Ham en tekende in de laatste minuut van de eerste helft ook voor de 1-0. De middenvelder rondde oog in oog met doelman Lukasz Fabianski koeltjes af.

West Ham was historisch gezien toch al een angstgegner voor Arsenal in de FA Cup. In acht eerdere ontmoetingen gingen The Hammers vijf keer door ten koste van Arsenal. Vandaag werden de verhoudingen enigszins rechtgetrokken in de negende ontmoeting tussen de twee teams in het bekertoernooi.

Twaalf minuten voor tijd maakte Aaron Ramsey gelijk voor Arsenal. Na gebrei van Alexandre Song en Carlos Vela kon de jongeling van dichtbij binnenschieten. En terwijl Arsenal vier minuten later met tien man stond door een blessurebehandeling voor Abou Diaby, maakte de ploeg ook de 2-1. Uit een voorzet van Vela kopte Eduardo raak.


UPDATE 5: Wolverhampton Wanderers bekert door in de FA Cup na een 1-0 zege op Tranmere Rovers. In de slotfase kroonde Matt Jarvis zich tot matchwinner.

Het verschil in niveau tussen Wolverhampton (Premier League) en Tranmere (League One, het derde profniveau in Engeland) was lange tijd niet terug te zien op het veld. De twee ploegen hielden elkaar in evenwicht, met kansen aan beide kanten. De Rovers leken onderweg naar een stunt, maar een kwartier voor tijd besliste Jarvis het duel. De aanvaller rondde af op aangeven van Nenad Milijas, waardoor de Wolves doorgaan naar de vierde ronde in de FA Cup. 

 




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.