Laatste nieuws
13.44'Als er niets voor Oscar García komt, zal hij aanblijven bij Jong Ajax'
13.44Celtic gaat na memorabele landstitel langer door met O'Neill (74)
13.38Ambitieuze Pochettino legt gewaagd antwoord aan Trump uit
13.32Vanenburg geeft Koeman WK-advies: 'Dit systeem kan tegenstanders écht pijn doen'
13.24Jongste WK-ganger Oranje durft te dromen van wereldtitel
13.15Bondscoach Koeman getipt door Kay Tejan in Studio Oranje: 'Neig meer naar hem'
13.07Het gaat beginnen: alles wat je moet weten over de openingswedstrijd van het WK
13.02Assistenten Hake en Pinas volgen Van Persie naar uitgang bij Feyenoord
13.00Congo wil met hulp van binationalen meer indruk maken dan in 1974
12.52NAC en Heerenveen scoren niet bij restant gestaakt duel
12.44PSV krijgt concurrentie van Eintracht Frankfurt in strijd om Nijstad
12.43'De Willem II-directie heeft me een aanbod gedaan, maar ik weet het nog niet'
12.37Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
12.29Japanse spits maakt vlak voor WK-duel met Oranje miljoenentransfer
12.20Mossou vernietigend: 'Als schaamteloosheid een talent is, is hij een wonderkind'
12.10Van Meenen kritisch op arbitrage Eredivisie: 'Er zijn te veel fouten gemaakt'
12.00Elia haalt pijnlijke herinnering als voetballer op: 'Is me altijd bijgebleven'
12.00'Als Colombia het WK wint, ga ik naakt de straat op'
11.57Oosting volgt Boel op als trainer van Go Ahead Eagles
11.47'Ik zei tegen Ziggo: ik denk niet dat ik geschikt ben als voetbalanalist'
11.45Deze vijf WK-talenten kunnen in 2026 uitgroeien tot wereldsterren
11.45LIVE Transfers: Celtic presenteert nieuwe trainer, 'Porro moet blijven bij Spurs'
11.45Go Ahead Eagles presenteert Oosting als opvolger van Boel
11.31Advocaat even in de spotlights bij Miami Marlins
11.30Meer details over 'recorddeal' Saibari: 'Bedrag dat PSV moeilijk kan weigeren'
11.20Somalische scheidsrechter onthaald als held, Blatter hekelt handelen FIFA
11.12Twente niet gevoelig voor eerste bod PSV op Nijstad
11.10'Transferstrijd in de maak: ook Eintracht Frankfurt concreet voor PSV-doelwit'
11.05Feyenoord voert wijzigingen door en stuurt Hake en Van Persie-vertrouweling weg
11.05Reclames, rustinterviews en halftimeshow: het WK krijgt een Amerikaans sausje
11.03Japanse verdediger ziet dat Oranje kwetsbaar is als team
11.00VP-Voetbalkantine: 'Ferri en Vanhoutte zijn topversterkingen voor Feyenoord'
11.00WK Bankzaken Extra: 'FIFA droomt van Ameland tegen Legoland'
10.57'Snelle vervolgstap lonkt voor basisklant Heerenveen: interesse uit Bundesliga'
10.55'Weghorst is een komediant, maar je kan geen kritiek op hem hebben'
Resultaten x
Overige

Jarvis behoedt Wolves voor blamage in FA Cup

Marvin Emnes (foto) heeft weinig plezier beleeft aan de bekerwedstrijd van zijn Middlesbrough tegen Manchester City. De oud-Spartaan kwam als invaller in het veld om de geblesseerde Adam Johnson te vervangen, maar moest er al gauw zelf vanaf met een kwetsuur aan
03-01-2010 22:01 door Redactie ELF Voetbal

Over de ernst van de blessure is vooralsnog niets bekend. Middlesbrough verloor de FA Cup wedstrijd met 0-1. In de blessuretijd van de eerste helft wist Benjani het enige doelpunt te scoren. Nigel de Jong werd in de rust vervangen door Gareth Barry.

Door de overwinning blijft de nieuwe trainer Roberto Mancini ook in zijn derde duel bij Man City ongeslagen. Eerder zag de Italiaan zijn ploeg al winnen van Stoke City en Wolves.

Tim Krul hield namens Newcastle United de nul op bezoek bij Plymouth. De koploper in het Championship kwam niet verder dan 0-0 en krijgt dus thuis een replay. Krul keept bij Newcastle alle bekerwedstrijden, maar is in de competitie reserve achter Steve Harper.

Uitslagen Premier League-clubs: Tussen haakjes het niveau waarop de tegenstander uitkomt.

Aston Villa - Blackburn Rovers 3-1
Bolton - Lincoln (3) 4-0
Everton- Carlisle United (3) 3-1
Fulham - Swindon (3) 1-0
Nottingham Forest (2) - Birmingham City 0-0
Portsmouth - Coventry City (2) 1-1
Tottenham Hotspur - Peterborough (2) 4-0
Sunderland - Barrow (5) 3-0
Wigan - Hull City 4-1

UPDATE: Liverpool is er nog niet in geslaagd om de volgende ronde van de FA Cup te bereiken. The Reds kwamen op bezoek bij Reading (de nummer 20 van het Championship) niet verder dan 1-1. Een replay op Anfield Road moet een winnaar gaan aanwijzen.

Simon Church zette de thuisclub zelfs verrassend op voorsprong, toen de defensie van Liverpool stond te slapen bij een vrije trap. Kort voor rust kwam Liverpool gelijk. Steven Gerrard probeerde met een lange bal Dirk Kuyt te bereiken. Die liet de bal handig lopen en daar had doelman Adam Federici niet op gerekend: 1-1. Kuyt speelde negentig minuten mee, voor Ryan Babel was er geen speeltijd.

UPDATE 2: Leeds United heeft in de derde ronde van de FA Cup voor een daverende stunt gezorgd. Op Old Trafford won de lijstaanvoerder van League One sensationeel met 0-1. Jermaine Beckford maakte in de negentiende minuut het enigste doelpunt van het duel.

Gezien de opstelling met o.a. het spitsenkoppel Wayne Rooney en Dimitar Berbatov gewoon in de basis nam manager Alex Fergusson het duel tegen Leeds wel degelijk serieus. De thuisclub speelde echter bijzonder zwak en wist nauwelijke gevaar te stichten voor het doel van sluitpost Ankeren. Ook Ryan Giggs, Antonio Valencia en Michael Owen wisten als invallers een vroege eliminatie niet te voorkomen.

Het is voor het eerst sinds 1984 dat Manchester United niet de vierde ronde van de FA Cup weet te bereiken. In dat jaar versperde Bournemouth United de toegang tot de laatste 32.

UPDATE 3:  Chelsea kende later in de middag in zijn derde ronde duel geen enkele moeite met stadsgenoot Watford. De middenmoter uit het Championship keek al na 22 minuten tegen een 3-0 achterstand aan en verloor uiteindelijk met 5-0. 

De jonge Daniel Sturridge opende de score, een eigen doelpunt van John Eustace betekende 2-0 en Florent Malouda maakte de derde voor Chelsea. De koploper in de Premier League nam vervolgens wat gas terug, waardoor meer doelpunten lange tijd uitbleven. Pas na 64 minuten wist Chelsea het enorme krachtsverschil via Frank Lampard verder uit te drukken. Sturridge zorgde met zijn tweede van de middag voor nummertje vijf en bepaalde zo de eindstand op 5-0.


UPDATE 4: Arsenal had een lastige middag tegen West Ham United, maar overleefde de derde ronde van de FA Cup wel. The Gunners wonnen met 2-1 na vier ijzersterke minuten.

De plaag van de Arsenal-defensie heette in de eerste helft Alessandro Diamanti. De Italiaan zorgde voor het meeste gevaar namens West Ham en tekende in de laatste minuut van de eerste helft ook voor de 1-0. De middenvelder rondde oog in oog met doelman Lukasz Fabianski koeltjes af.

West Ham was historisch gezien toch al een angstgegner voor Arsenal in de FA Cup. In acht eerdere ontmoetingen gingen The Hammers vijf keer door ten koste van Arsenal. Vandaag werden de verhoudingen enigszins rechtgetrokken in de negende ontmoeting tussen de twee teams in het bekertoernooi.

Twaalf minuten voor tijd maakte Aaron Ramsey gelijk voor Arsenal. Na gebrei van Alexandre Song en Carlos Vela kon de jongeling van dichtbij binnenschieten. En terwijl Arsenal vier minuten later met tien man stond door een blessurebehandeling voor Abou Diaby, maakte de ploeg ook de 2-1. Uit een voorzet van Vela kopte Eduardo raak.


UPDATE 5: Wolverhampton Wanderers bekert door in de FA Cup na een 1-0 zege op Tranmere Rovers. In de slotfase kroonde Matt Jarvis zich tot matchwinner.

Het verschil in niveau tussen Wolverhampton (Premier League) en Tranmere (League One, het derde profniveau in Engeland) was lange tijd niet terug te zien op het veld. De twee ploegen hielden elkaar in evenwicht, met kansen aan beide kanten. De Rovers leken onderweg naar een stunt, maar een kwartier voor tijd besliste Jarvis het duel. De aanvaller rondde af op aangeven van Nenad Milijas, waardoor de Wolves doorgaan naar de vierde ronde in de FA Cup. 

 




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.