Laatste nieuws
19.21'Spaanse topclub schakelt door: vergevorderd stadium over komst Bernardo Silva'
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
17.35Argentinië maakt zich nu ook zorgen om Tagliafico en Nico González
17.25Ajax-target wil weg bij Girona en dient officiële vertrek brief in
17.24'Oranje heeft meeste PL-spelers en speelde gelijk tegen Spanje, het kan wél'
17.10Keeper Verbruggen ontbreekt opnieuw op training Oranje
17.03De Graafschap slaat dubbelslag op transfermarkt en haalt oude bekende terug
17.00Vleugje Sovjet op het WK: debuut Oezbekistan komt niet uit de lucht vallen
16.50Oranje traint zonder beoogd basisspeler in snikheet Kansas City
16.46Doelman wil vertrekken bij PSV: 'Als het maar wel een topcompetitie is'
16.45Waarom WK-underdog Kaapverdië de groepsfase kan overleven
16.37Geen Ivoriaanse supporters op WK vanwege strikte Amerikaanse visumregels
16.30Oranje deelt schitterende video: rollen voor Van Dijk, Frenkie en Van Hanegem
16.30Beste Oranje Aller Tijden: deze legendes staan in het elftal
16.26De Graafschap heeft Warmerdam binnen, Heerenveen en Groningen strikken talenten
16.15'Feyenoord denkt aan ex-assistent van Guardiola als nieuwe trainer'
16.15'Onaangepaste' Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.15"Onaangepaste" Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.02'Strijd om Geertruida barst los: Engelse, Spaanse en Italiaanse interesse'
16.00Dit is het beste Portugal ooit (met of zonder Cristiano Ronaldo)
15.55Duitse internationals betalen vervoerskosten voor zeshonderd fans
15.55Koeman Jr. aast op een stap: 'Sta open voor rol als tweede keeper bij grote club'
Resultaten x
Overige

Giovinco, Roeselare, Caicedo, Kapo, Maxi Rodríguez, Dossena

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in het buitenland. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws samen in een overzicht.
09-01-2010 16:54 door Redactie ELF Voetbal

TURIJN - Juventus kan de komende maand geen beroep doen op Sebastian Giovinco. De middenvelder van de Oude Dame liep op de training een spierblessure op. Het kan dus zomaar zijn dat Ajax volgende maand Juventus in de Europa League treft zonder de kleine spelmaker.

ROESELARE - Trainer Dennis van Wijk van KSV Roeselare blijft zijn selectie maar versterken. Na Anduele Pryor en Nikita Rukavytsya legde de nummer voorlaatst van de Belgische Eerste Klasse vandaag nog twee spelers vast. Bertin Tomou wordt voor een halfjaar gehuurd van KVC Westerlo en Holmar Orn Eyjolfsson voor eenzelfde periode van West Ham United. Tomou, een 31-jarige aanvaller, speelde eerder voor Excelsior Moeskroen en is 20-voudig international van Kameroen. Eyjolfsson is een 19-jarige verdediger, die anderhalf jaar geleden van HK Kopavogur naar Londen vertrok. De international van IJsland onder 21 jaar speelde nog niet in de Premier League.

MALAGA - Niet Hull City, maar Malaga CF is de nieuwe werkgever van Felipe Caicedo. De 21-jarige aanvallende middenvelder staat onder contract bij Manchester City, maar wordt opnieuw een halfjaar verhuurd. Het eerste deel van het seizoen werkte hij af in het shirt van Sporting Lissabon. Eerder speelde de international van Ecuador voor FC Basel.

BOULOGNE - Olivier Kapo maakt het seizoen af bij Boulogne. De Franse middenvelder wordt door Wigan Athletic verhuurd aan de promovendus uit zijn vaderland. Aan het einde van het seizoen kan de club hem definitief aan zich binden. Het contract van de 29-jarige international loopt komende zomer namelijk af.

LIVERPOOL - Manager Rafael Benítez verwacht dat Argentijns international Maxi Rodrizuez snel de overstap naar Liverpool zal maken. De overgang van de speler van Atletico Madrid hangt al een week in de lucht, maar de deal is nog altijd niet helemaal rond. "Wij hebben onze interesse kenbaar gemaakt, het is nu een zaak tussen Maxi en Atlético Madrid", aldus Benitez.

NAPELS -
Na achttien tegenvallende maanden bij Liverpool heeft Andrea Dossena zaterdag een contract getekend bij het Italiaanse Napoli. De 28-jarige Dossena, die al tien keer uitkwam voor Italië, kan zondag al opgesteld worden in de competitiewedstrijd tegen Sampdoria. Bij Liverpool speelde hij amper dertig wedstrijden, en dit seizoen stond hij zelden in het basiselftal.

BOCHUM (2) -
Terwijl Bochum vandaag Maric begroet, neemt het afscheid van Shinji Ono. De Japanner keert terug naar zijn vaderland en gaat daar spelen voor Shimizu S-Pulse uit de hoogste divisie. Ono was na zijn Feyenoord-tijd in Duitsland bezig aan zijn tweede Europese periode. Na drie jaar komt daar nu een einde aan.

BOCHUM
- Milos Maric vervolgt zijn carrière in de Bundesliga. De Serviër maakt de overstap van AA Gent naar VfL Bochum, de huidige nummer zestien van de Duitse competitie. Vrijdag kwamen Gent en Bochum tot overeenstemming over de transfer van Maric, die vandaag een contract tekent voor 3,5 jaar. In het verleden speelde Maric onder meer voor FK Zeta en Olympiakos.

BOLTON (2) - Bolton Wanderers wil het transferbudget van de nieuwe manager Owen Coyle verhogen door  de verkoop van Johan Elmander. Engelse media melden dat Olympique Marseille de Zweedse aanvaller terug naar Frankrijk wil halen. De voormalige speler van Feyenoord kende na een seizoen bij NAC Breda eerder al een sterke periode in Frankrijk bij Toulouse.

BOLTON -
Burnley-coach Owen Coyle vertrekt per direct naar Bolton Wanderers. Vrijdag werd bekendgemaakt dat de trainer een contract voor tweeënhalf jaar heeft getekend bij de nummer achttien uit de Premier League. Coyle zal nog meer dan week moeten wachten op zijn eerste wedstrijd met Bolton omdat de wedstrijd van zaterdag tegen Sunderland is afgelast.

LONDEN -
Koploper Chelsea komt vanavond niet in actie tegen Hull City. Vanwege hevige sneeuwval in Hull is de wedstrijd afgelast. Ook Wigan Athletic tegen Aston Villa - West Ham United - Wolves gaan niet door. Gisteren werden al vier andere wedstrijden uit de Premier League uitgesteld; Fulham - Blackburn, Burnley - Stoke, Sunderland - Bolton en Liverpool -Tottenham Hotspur

PARIJS
- Sneeuw en ijs zijn spelbreker in de Franse beker. Vijf wedstrijden zijn in ieder geval uitgesteld. Het gaat om de wedstrijden van zaterdag tussen Grenoble en Montpellier, Saint Etienne tegen Lorient, Avranches tegen Saumur en Quevilly tegen Saint Quentin. Vrijdag werd het duel tussen Amiens en AJ Auxerre al afgelast. Alle wedstrijden zijn verschoven naar Maandag.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.