Het team van Unai Emery kan een streep zetten onder haar bekeravontuur, maar daar leek het in de eerste helft niet op. Het hoofd van Nikola Zigic bleek goud waar voor Valencia. Hij kopte tweemaal raak in de eerste helft.
Na rust schakelde Deportivo een tandje bij en scoorde via Luis Filipe. Juan Rodriguez gleed met zijn buik, uit een voorzet van ex-ajacied Filipe, de gelijkmaker binnen. Dat was genoeg, aangezien Deportivo eerder met 1-2 won van Valencia.
Overige uitslagen
*Racing Santander - Alcorcón 0-0
*Osasuna - Hércules 1-0
UPDATE: FC Barcelona heeft woensdagavond het Spaanse bekertoernooi moeten verlaten ondanks een overwinning. De onttroonde titelhouder versloeg Sevilla FC op eigen veld met 1-0. Na een uur bracht Xavi de bezoekers op voorsprong. Door de nederlaag vorige week in het eigen Nou Camp (1-2) moest de ploeg van Josep Guardiola toch afhaken. De Zuid-Spanjaarden scoorden immers een uitdoelpunt meer. De beslissende tweede treffer wilde in de slotfase niet vallen bij Barcelona, dat op vrijwel volle sterkte aantrad. FC Barcelona kan nu haar huzarenstukje, door zes prijzen in een jaar te winnen, in 2010 niet meer herhalen. Trainer Guardiola nam de schuld volledig op zijn eigen schouders. "Het is mijn schuld. Ik had meer uit het team en de spelers moeten halen. Ik heb gefaald."

