Update: Manchester City zet Portsmouth simpel opzij

Na een snelle uitval in de elfde minuut schoot Vennegoor van een meter of twintig de bal met zijn zwakke linkervoet binnen. De spits speelde sowieso een prima wedstrijd, maar kon het puntverlies niet verhinderen. Ook George Boateng had een basisplaats en kreeg vlak voor tijd geel. Door het gelijkspel blijft Hull in de degradatiezone van de FA Premier League.
Liverpool - Bolton 2-0
Ook Dirk Kuyt scoorde de openingstreffer voor zijn team. De Katwijker zette Liverpool in de 37ste minuut op het goede spoor. Na knap terugkoppen van Alberto Aquilani, werkte Kuyt de bal van dichtbij in het doel. De ploeg van de geplaagde trainer Rafa Benitez worstelde daarna met zijn vorm, maar greep wel de zege.
De tweede goal was een eigen doelpunt. Mark Davies veranderde een schot van Emiliano Insua van richting. Zuur voor de verdediger, want hij scoorde nog nooit voor Liverpool. Ryan Babel mocht pas kort voor tijd als invaller zijn opwachting maken.
Overige uitslagen:
Birmingham - Tottenham 1-1
Fulham - Aston Villa 0-2
West Ham - Blackburn 0-0
Wigan - Everton 0-1
Koploper Chelsea heeft moeizaam gewonnen bij degradatiekandidaat Burnley. De Londenaren hadden voldoende kansen, maar scoorden pas acht minuten voor tijd de winnende treffer.
Chelsea kwam op voorsprong na een razendsnelle counter. Doelman Petr Cech gooide ver uit op Joe Cole. Diens voorzet bereikte Malouda, die Anelka een intikker bod: 0-1.
Burnley kwam kot na rust plotseling op gelijke hoogte, nadat Steven Kenneth Fletcher de lichtzinnige Alex aftroefde. Chelsea drong daarna volop aan. Pas acht minuten voor tijd resulteerde dat in de winnende treffer. Aanvoerder John Terry kopte uit een hoekschop snoeihard raak.
UPDATE 2: Manchester City - Portsmouth 2-0
Manchester City kende zondagmiddag weinig moeite met hekkesluiter Portsmouth. De tweede club van Manchester won met 2-0, door doelpunten van Emmanuel Adebayor en Vincent Kompany. Aan City's zijde speelde Nigel de Jong negentig minuten mee, terwijl Quincy Owusu-abeyie vijf minuten voor tijd inviel bij Portsmouth. Door de overwinning stijgt City naar de vijfde plaats in de Premier League.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 10:54 Fans Everton willen trainingscomplex kopen
- 10:45 De ruzie die ons twee wereldtitels kostte 2
- 10:38 Gaat om 11.00 uur de stekker uit FC Emmen?
- 10:29 Sturkenboom ziet toch af van klacht tegen 'Cruijff-pijpendanser' Johan Derksen 2
- 10:25 Kalou: "De doelpunten kunnen bij ons van iedereen komen"
- 10:15 Clubiconen roepen fans Man Utd en Liverpool op kalm te blijven 2
- 10:00 Fans Man City maken speciaal lied voor Balotelli
- 09:51 Derijck ziet Ajax en AZ geen kampioen worden
- 09:48 'RvC Ajax heeft nog geen besluit genomen'
- 09:38 Real Madrid troeft Barça voor zevende keer af in inkomenslijst 2
- 09:34 De Boer voorzichtig met Deens talent Fischer
- 09:27 Niet Hiddink, maar Redknapp nieuwe bondscoach Engeland
- 09:16 Borst: 'Cruijff gaat in nieuwe RvC met Jan Mulder en Jaap de Groot' 2
- 09:06 Oud-international Ginola zwaargewond opgenomen in ziekenhuis
- 08:57 Manager Swansea City voegt daad bij het woord
- 08:45 Oud-Heerenveen-speler slaat feestganger gebroken neus
- 08:32 Steijn gokte en verloor: 'We zijn niet mans genoeg' 1
- 08:23 Franse voetbalbond verplaatst alle duels naar de middaguren
- 08:13 Raad van Commissarissen Ajax stapt vandaag op 5
- 08:07 Van Persie bereikt ook mijlpaal op Twittergebied
- 08:00 Frank de Boer geniet van imponerende Ajax-talenten 3
- 07:52 Maduro blij: 'Hier heb ik hard naartoe gewerkt' 1
- 07:41 Sunderland wacht nu ook bekerconfrontatie met Arsenal
- 07:33 Heerlijke panna van Maher in de Residentie 1
- 07:25 Topschutter Benschop: 'Overtreding, ach, dat hoort erbij' 1
Nieuws met meeste reacties
- 08-02 De Boer verkiest A1 boven Ajax 1 24
- 08-02 AZ weer naast PSV 15
- 08-02 Sturkenboom haalt uit naar Jonk, Bergkamp en oh ja, Cruijff 13
- 08-02 Robben kan hels fluitconcert verwachten 8
- 08-02 Martens tekent geen nieuw contract 8

