Je bent hier: HomeNieuwsFuat Capa dient ontslag in bij MVV, Goumans ook..

ELF Voetbal

  • Home
  • Live
  • WINKEL
  • Archief
  • Top 100
  • Video's
  • Magazine
  • Afgelastingen
  • Abonnee
  • Nieuwsbrief
  • Reizen
  • Voetbalshop
  • Twitter
  • Hyves
  • Hyves
Registreer
  • CompetitiesToon competities
  • TeamsToon competities
  • SpelersToon competities
  • Eredivisie
  • Jupiler League
  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Serie A
  • Ligue 1
  • Jupiler Pro League
  • Scottish Premier League
  • Champions League
  • Europa League
  • EURO2012

Update: Fuat Capa dient ontslag in bij MVV, Goumans ook weg

Door BART VAN DOOIJEWEERT __ gepubliceerd op 1 februari '10 21:12

Fuat Capa heeft zijn ontslag ingediend als trainer van MVV. De hevig onder vuur liggende trainer zag het niet meer zitten, nadat supporters afgelopen vrijdag zijn ontslag eisten tijdens de 0-2 nederlaag tegen FC Zwolle.
Foto

Op de website van MVV wordt het vertrek van Capa bekend gemaakt.  

Het bestuur van MVV dankt Fuat Capa voor zijn grote loyaliteit en prijst de trainer voor de moed en het geduld waarmee hij onder soms zeer vernederende en hem kwetsende omstandigheden zijn werk als trainer bleef verrichten. De doelstelling die het bestuur aan de trainer had meegegeven aan het begin van dit seizoen was het verjongen van de ploeg en kwalificatie voor de play-offs. Op dit moment heeft de ploeg vergeleken met 2009 weliswaar vier punten minder, maar de kans om de play-offs weer te halen is nog zeer aanwezig.

Fuat Capa heeft ook door zijn goede contacten in de internationale voetbalwereld veel betekend voor MVV. Hij heeft het voor de Maastrichtse club mogelijk gemaakt om jonge spelers aan te trekken die anders niet haalbaar waren, zoals Gideon Boateng (jeugdspeler van Anderlecht), de Belgische middenvelders Christian Brüls en Tom van Hyfte en Faty Papy, de Burundese international die bij het Turkse Trabzonspor onder contract staat. Vorige maand tijdens de winterstage in Turkije heeft hij de Zweed Emra Tahirovic bij MVV geïntroduceerd. Deze spits van Bosnische afkomst debuteerde afgelopen vrijdag in de wedstrijd tegen FC Zwolle.

MVV staat momenteel dertiende in de Jupiler League. Supporters uiten al lange tijd hun onvrede over de prestaties onder Capa. De Turkse Belg kwam in 2008 binnen als een grote onbekende, afkomstig van de kleine club Hamme in België. Vrijdag bereikte de oproer een hoogtepunt.

Na de wedstrijd richtte Capa zich ook tot de supporters. "Ik weet niet wat hen bezielt. Al in de tweede minuut beginnen ze vanaf de tribunes te roepen en zich tegen mij te keren. De witte zakdoekjes zag ik al snel. Terwijl je juist verwacht dat supporters hun eigen ploeg steunen. Daarover ben ik zeer teleurgesteld. Het is niet meer leuk om thuiswedstrijden te spelen."

Het is nog niet bekend wie Capa gaat opvolgen in Maastricht.

UPDATE:  Als reactie op het opstappen van Capa keert ook voorzitter Joseph Goumans MVV de rug toe. Goumans vetrekt uiterlijk deze zomer. Indien de Maastrichtse club voor die tijd een geschikte opvolger vindt, stopt hij per direct.

 

 

  • Tweeten

Reageer op dit nieuwsbericht

Voorwaarden
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

GrWi
1 februari '10 13:41
Avatar GrWi
Zal niet gaan roepen, zie je wel, maar zei dit al toen die Belgische club voor hem kwam. Had hij gewoon moeten doen. Was voor MVV en hemzelf beter geweest, want je wist dat dit zou gebeuren.
Reacties
1
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
ricosjeng14
1 februari '10 13:58
Avatar ricosjeng14
Wat orgineel belgische club,aardappel!

Eerste seizoen ging nog met capa,daarna berg afwaards,geen enkele speler beter geworden
Dit is de beste beslissing voor iedereen
1x gewijzigd (laatste keer: 01/02/2010 14:06)
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
Freek
1 februari '10 13:49
Avatar Freek
dit was te verwachten, al deed ie het vorig jaar prima
Reacties
0
-
Beoordeling +2
+
Reageer
Reageer
Toon
1 februari '10 14:01
Avatar Toon
Niet erg verrassend!
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
afellayfan
1 februari '10 14:08
Avatar afellayfan
vorig jaar deed hij het goed maar dit jaar belabberd.
goed van hem om ontslag te nemen.
de prestaties komen ook doordat het binnen de club niet goed loopt maar goed wij zijn van hem af.
Reacties
1
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
Aswin
1 februari '10 19:37
Avatar Aswin
Vorig jaar kon hij voortborduren op dat wat Maaskant had opgebouwd.... Daarom leek het minder slecht te gaan.....
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Michael
1 februari '10 14:26
Avatar Michael
MVV wint in de winterstop een oefenpartij met 4-3 van VVV en het lijkt erop dat MVV een goede 2de seizoenshelft gaat draaien.
Want ja,winnen van eredividieclub VVV is toch wel een wereldprestatie,vind U niet?
Niets is minder waar,na het verlies tegen Telstar en Zwolle 2 weken later,vertrekt Capa met de staart tussen zijn benen uit Maastricht.
Volgens mij kunnen ze daar in Maastricht nu ook fluiten naar die Turkse investeerder!
Reacties
9
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
ricosjeng14
1 februari '10 14:47
Avatar ricosjeng14
Winnen van het 7de elftal van vvv lukt een amateurclub nog,is het niet?

Die inverteerder komt nooit,knvb zeikt toch over alles!
Reacties
8
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
afellayfan
1 februari '10 16:13
Avatar afellayfan
die zal denk ik inderdaad niet komen door de KNVB.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
venlonegen
1 februari '10 19:06
Avatar venlonegen
wat is het verschil tussen mvv en een amateur club????



zuid limburg is toch amteuristies??
groeten uit echt limburg
Reacties
6
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Aswin
1 februari '10 19:31
Avatar Aswin
Ach ja.... Wij kunnen tenminste ECHT spellen.... amteuristies.... Moet zijn amateuristies
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ViolentRed
1 februari '10 21:28
Avatar ViolentRed
De ironie van amateuristisch fout verbeteren.
Reacties
1
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
Aswin
1 februari '10 21:51
Avatar Aswin
Och... Zolang ik online niet de enige ben die het zo schrijft :P
http://www.google.nl/#hl=nl&q=amateuris ... e2a43e6a98

Maar inderdaad... erg ironisch. ;D
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
jojo
1 februari '10 19:38
Avatar jojo
@VENLOGEN
In eerste instantie dacht ik dat dit geschreven was door een snotkop van 12 jaar maar helaas. Ik ben zelf een fanatiek VVV fan maar schaam me voor zo'n achterlijke idioot als jij die zulke bulshit uitkraamd. Voel je jezelf superieur omdat je uit noord limburg komt ipv zuid limburg? Wat ben jij zielig zeg! Ipv clubs te steunen uit je eigen provincie kom je met dit aanzetten. Rand debiel !!
Reacties
2
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
Aswin
1 februari '10 21:09
Avatar Aswin
Hahaha :) Volgens z'n profiel is hij 26... Dat maakt het trouwens nog erger!! :) Kneus....
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
fozzy
1 februari '10 22:24
Avatar fozzy
Respect.

En succes morgen tegen Heerenveen.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
weuring
1 februari '10 16:55
Avatar weuring
Nu denken de MVV supporters zeker dat MVV kampioen wordt men moet wel bedenken dat
de spelers op het veld het moeten doen en niet de trainer. De inzet van voor de winterstop
was van de spelers niet optimaal. Ik wens ze geluk op weg naar het kampioenschap. Erg sneu voor CAPA om op deze onsimpatieke manier afscheid te moeten nemen maar hij vindt zijn weg wel weer,
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Aswin
1 februari '10 19:36
Avatar Aswin
Geloof mij, de MVV supporters weten al langer dat er geen kampioenschap in zit. Dit is ook nooit geroepen door de supporters! De supporters willen voetbal, vechtlust en passie zien! Dat is MVV en geen vriendjespolitiek, veel mist rondom allerlei zaken etc!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ijskonijn
1 februari '10 20:02
Avatar ijskonijn
Door Capa is er verdeeldheid in het elftal gekomen, zijn al een paar spelers vertrokken omdat ze niet meer met Capa wilden werken. Overigens denkt de gemiddelde MVV supporter echt niet dat ze nu kampioen gaan worden hoor, de playoffs halen lukt niet eens meer. Dit seizoen is al verloren, opschonen en volgend seizoen een frisse start!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
dreeke
1 februari '10 19:10
Avatar dreeke
hopelijk krijgen die associale supporters eens eindelijk de deksel op hun neus ,ik ben maastrichtenaar maar schaam me diep voor dit soort mensen die zeggen dat ze mvv supporters zijn en helemaal niet weten wat ze hun club voor schade aanrichten
Reacties
3
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Aswin
1 februari '10 19:35
Avatar Aswin
Dreeke, als je dan een echte MVV supporter bent, dan moet het je toch ook aan je hart gaan dat een trainer als Capa de club kapot maakt? Zeker als hij aan het begin van het seizoen te kennen geeft Top 3 te willen halen. Hij wist toen ook al dat er geen geld was, er geen mogelijkheden waren etc....

Dit kun je wat mij betreft niet op de zoals jij ze noemt "asociale" supporter afschuiven. Dit is heel simpel te wijten aan gebrek aan communicatie door het bestuur! Als je iemand de "schuld" wilt geven van dit fiasco, geef dan het Goumans en Jongen de schuld. Is toch triest dat na bijna een jaar nog altijd het aandelen idee niet rond is en maar wijzen richting de KNVB..... Goumans is advocaat, hij moet weten dat er regels zijn aan dit soort documenten, hij moet weten dat er bepaalde procedures zijn! Als hij dit niet weet, dan moet ie wegwezen.....
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
jojo
1 februari '10 19:42
Avatar jojo
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet het fijne af weet van het wel of niet functioneren van Capa. Wat ik over het algemeen wel altijd frapant vind is, dat wanneer een team niet draait, over het algemeen de trainer het gevreten heeft en niet de spelers.
Nogmaals, ik weet niet de ins- en outs over Capa maar kan me voorstellen dat een rits spelers ook debet kan zijn aan het slecht functioneren van een team. of zie ik dat verkeerd?
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ijskonijn
1 februari '10 20:07
Avatar ijskonijn
Dat zie je niet verkeerd, maar Capa is oorzaak van de volgende dingen:
- Vertrek Di Lallo
- "Vertrek" Tobiasen (Is geen vertrek, Capa heeft hem gewoon keihard uit de selectie gezet)
- Vertrek Spasojevic
- Een gefrustreerde Bruls die er totaal geen zin meer heeft en dat duidelijk laat zien
- Faty Papy die ook al een aanvaring met Capa heeft gehad.

Als een speler de selectie laat stemmen en 16 man stemmen TEGEN Capa, dan weet je ook genoeg...je ziet gewoon dat een aantal spelers niet meer met plezier voetbalt, met Bruls als hoogtepunt
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Blauwwitter
1 februari '10 23:25
Avatar Blauwwitter
Dombo's ( de straatgangs ) krijgen ook in Maastricht het gelijk aan hun zijde. Een omgekeerde wereld ook in de voetballerij. Ook hier slaat het wilders effect toe. MVV een middelmatige ploeg die staat op de plek waar ze hoort te staan. Ze kunnen nu fluiten naar de centen van die zgn. Turkse ome, maar dat vinden die Dombo's niet erg. Het gevolg hierdoor kan zijn dan MVV FC Haarlem gaat volgen.... 8)
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
dreeke
1 februari '10 23:35
Avatar dreeke
punt een ben ik geen mvv supporter want dan zou ik me schamen punt twee ben jk maastrichtenaar en daar ben ik trots op en punt drie is dat ik aanstaande vrijdag wel eens wil zien wie de echte mvv supporters zijn en voor blauwwitter nog een tip ga eens een opleiding volgen mischien zeg je dan iets zinsvol
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Aswin
2 februari '10 07:39
Avatar Aswin
Goh, ben je nou speciaal gisteren lid geworden van Elfvoetbal om te kunnen reageren op een MVV topic?
En dan is 1 van je eerste 3 reacties ook nog z'n domme als deze.... :1
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Jerome
2 februari '10 00:25
Avatar Jerome
Hoe kunnen Julie stellen dat Capa het vorig jaar wel goed deed?
Heeft iemand ooit zijn "fantastische" wissels gezien gedurende de laatste 1,5 seizoenen, of zijn "magnifieke" basisopstellingen?
Capa heeft het niet goed gedaan, nee het team speelde het voorgaande seizoen soms redelijk.

De goeden prestaties van vorig seizoen zijn vooral te wijten aan het feit dat het team er in de "belangrijkere" wedstrijden voor ging. Ook toen kan je het onvermogen van Capa zien, omdat hij iedere wedstrijd tegen een laaggeplaatst team geheel in de soep liet lopen.

Het huidige seizoen heeft Capa het zelfs voor elkaar gekregen om het team zelfs in de "belangrijke" wedstrijden ongeïnspireerd te laten voetballen.
Dan zijn er natuurlijk mensen die zeggen: Maar die spelers moeten altijd vechten op bet veld, want dat is toch gewoon hun baan". Een stelling die gewoon complete onzin is, kijk maar eens rond bij alle clubs in Europa, bijna alle trainers die ontslagen worden, worden ontslagen omdat het team ongeïnspireerd speelt.
Om het nog erger te maken dit seizoen, begon Capa, ook nog eens ruzie gaan maken met bijna alle bepalende spelers.
Dus: opgeruimd staat netjes.

PS: Ik wou mijn betoog ook wijden aan de mensen die haatdragend jegens Maastrichtenaren zijn, maar ik heb besloten dat ik het beneden mijn stand vind om op de opmerkingen van deze personen in te gaan.
6x gewijzigd (laatste keer: 02/02/2010 01:01)
Reacties
3
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
dreeke
2 februari '10 10:20
Avatar dreeke
we zijn niet haatdragend naar maastrichtenaren ,wel naar mensen die geen greintje fatsoen hebben ten opzichte naar andere mensen
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Jerome
2 februari '10 11:46
Avatar Jerome
Ik heb ook andere dingen gelezen en ook ik distantieer me van de maastrichtenaren die zich uiten via discriminerende uitspraken.
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Aswin
2 februari '10 18:46
Avatar Aswin
Dat is de ellende.... Dingen gelezen en dingen horen is 2.... De supporters hebben, een enkeling waarschijnlijk daar gelaten, zich prima gedragen. Uiteraard kritisch, maar verder correct.

De pech is dat ex-voorzitter Jospeh Goumans in een interview/persbericht naar voren doet komen dat alle supporters zich discriminerend hebben uitgelaten en dat is verre van waar.
De "nette" supporters spreken dan ook de hoop uit dat er nog een rectificatie komt op datgene wat dhr Goumans heeft gezegd/geschreven.

En laten we ajb niet heiliger zijn dan de Paus.....
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Mayday
2 februari '10 10:16
Avatar Mayday
Waarom zou je je als fans niet mogen laten horen en je mening geven? Oke, als het discriminerend en/of racistisch was dan is dat niet goed te praten, maar ik zit in het stadion recht naast de harde kern en behalve 'Capa rot op!' heb ik niks gehoord wat niet zou kunnen. Tja, als onze vriend daar niet tegen kan dan weet ik ook waarom Tobiassen eruit ligt en hij problemen had met Bruls...
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Jerome
3 februari '10 18:03
Avatar Jerome
Ik zit ook altijd in het stadion maar ik heb ook dingen als "kut turk" en allemaal dingen met shoarma gehoord, en dat kun je discriminerend opvatten.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
afellayfan
2 februari '10 11:39
Avatar afellayfan
was gewoon een slechte trainer.
ook lag hij met veel mensen overhoop behalve met Goumans.
daarom zal Goumans ook vertrekken. :1
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
grutte pier
2 februari '10 18:18
Avatar grutte pier
Tís me daar wat in Limburg, lijken allemaal wel Belgen.

By the way; BELG betekent, Ben Eerst Limburger Geweest.

Veel plezier met carnaval, wordt zo een leuk feest in Maastricht. :D
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
rienkyboy17
2 februari '10 19:36
Avatar rienkyboy17
hij is gewoon een slechte trainer :D
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
fluffie1981
2 februari '10 20:44
Avatar fluffie1981
voor MVV is het beter zo zonder capa en goumans zal er weer gevoetbald worden en met de juiste trainer gaat het binnenkort weer spoken in de geusselt
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Laatste nieuws

  • 17:50 Opnieuw medische tegenslag voor Spanje
  • 17:43 Griekse held hangt voetbalschoenen aan de wilgen
  • 17:31 EK-tegenstander Oranje kent slechte voorbereiding
  • 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
  • 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
  • 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
  • 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
  • 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
  • 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
  • 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
  • 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
  • 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
  • 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
  • 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
  • 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
  • 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
  • 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 4
  • 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
  • 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
  • 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
  • 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
  • 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
  • 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 9
  • 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
  • 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest

Nieuws met meeste reacties

  • 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 9
  • 12:11 PSV wil miljoenen vangen voor Toivonen 4
  • 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 4
  • 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
  • 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1

Features

Nationaal

  • VlagNederlands elftal

Competities

  • VlagEredivisie
  • VlagJupiler League
  • VlagPremier League
  • VlagLa Liga
  • VlagBundesliga
  • VlagSerie A
  • VlagLigue 1
  • VlagJupiler Pro League
  • VlagScottish Premier League
  • VlagChampions League
  • VlagEuropa League
  • VlagEURO2012

Nederland

  • ADO Den Haag
  • AZ
  • Ajax
  • De Graafschap
  • Excelsior
  • FC Groningen
  • FC Twente
  • FC Utrecht
  • Feyenoord
  • Heracles Almelo
  • NAC Breda
  • NEC
  • PSV
  • RKC Waalwijk
  • Roda JC
  • SC Heerenveen
  • VVV Venlo
  • Vitesse

Europees

  • AC Milan
  • Anderlecht
  • Arsenal
  • AS Roma
  • Bayern München
  • Borussia Dortmund
  • Celtic
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Glasgow Rangers
  • Hamburger SV
  • Internazionale
  • Juventus
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Olympique Lyon
  • Real Madrid
  • Sevilla
  • Valencia

Nieuws & live

  • Nieuws vandaag
  • Nieuws gisteren
  • Nieuws archief
  • Zoeken
  • Live scores
  • Nieuwsbrief
  • Afgelastingen
  • Tip de redactie
  • RSS Feeds

Goede Doelen Actie

  • Goede doelen actie
  • Ballenactie
  • Abonnementen

ELF Voetbal magazine

  • Deze maand in ELF Voetbal
  • Abonnement
  • Bestel online
  • iPad editie
  • Gouden Schoen verkiezing
  • ESM

Overige

  • Colofon
  • Community
  • Voetbal reizen
  • Adverteren?
  • Algemene voorwaarden
  • Voetbal Headliner
Voetbalnieuws, standen, uitslagen en live scores ★★★★★ GRATIS artikelen, columns & 100+ headlines per dag
© Copyright 2012 Markozin OÜ, haar partners en (data)leveranciers __ Alle rechten voorbehouden.
Deze website is gepubliceerd als een onderdeel van Markozin OÜ.
  • De Bruijn Media
  • ElfVoetbal.nl
  • Sports Data Corporation
  • Opta Sportsdata