Laatste nieuws
16.25'Als prof worden niet was gelukt? Dan stond ik nu misschien in de snackbar'
16.18Slot en Koeman overtuigen Van Dijk: 'Zij gaven me weer die prikkel'
16.16Driessen remt verwachtingen van Kluivert-telg: 'Zo'n toptalent is het niet'
16.07Transfers PSV: Ajax-talent (16) maakt overstap naar Eindhoven
16.05FIFA heeft nieuwe manier van geld verdienen: fans betalen voor naam op scherm
16.00WK-gids Groep K: Portugal dark horse voor wereldtitel, ook Colombia sterk
16.00WK Paspoort: maak kennis met Panama
15.50Twijfels rond Argentinië: over koning Messi en zijn oude soldaten
15.47Ajax genoemd als obstakel in terugkerende BeNeLiga-plannen: 'Tot zij wegliepen...'
15.32Feyenoord voorkomt transfervrij vertrek: 'Voel me echt een jongen van de club'
15.16Ajax geeft meer informatie over voorbereiding: trainingskamp in Nederland
15.14FC Twente verkoopt Mats Rots aan Hoffenheim, vermoedelijk voor recordbedrag
15.02'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Núñez genoemd bij Barcelona'
15.00Elia blikt terug op social media-rel: 'Bam, gelijk heel het land over me heen'
15.00(Bijna) alle WK-hits beluisterd en geanalyseerd
14.59Lerarenstaking vormt obstakel voor WK-start in Mexico
14.58Ajax trekt in de voorbereiding naar Gelderland
14.52AZ legt spits uit de jeugd voor drie seizoenen vast
14.49Koeman beseft: 'Dat moet wel veranderen, anders win je niet veel wedstrijden'
14.36Hoffenheim dolblij na akkoord met FC Twente over Rots: 'Enorm potentieel'
14.35PSV slaat slag in jeugdopleiding en strikt transfervrij talent van Ajax
14.35Ronald Koeman hekelt één persoon na Nederland - Oezbekistan
14.33Rondje WK: 'Malen verdient meer vertrouwen van Koeman'
14.30De Grote WK-voorbeschouwing in Studio Oranje: 'Van Dijk Oranje-topscorer?'
14.19Utrecht-speler Iqbal hoopt met voorbeeldfunctie geschiedenis te schrijven op WK
14.11Dumfries bedankt amateurclub voor felicitatie met transfer naar Real Madrid
14.05'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Palace rondt komst van Sage af'
14.02FC Twente vangt recordbedrag voor Rots: 'Bizar hoe het allemaal gegaan is'
14.00Makaay beschermt Oranje-international: 'Hebben het niet over 10 wedstrijden...'
14.00WK-gids Groep J: Messi treft Jordaanse Messi, strijd tussen Oostenrijk en Algerije
13.48Waar en wanneer: alles wat je moet weten over de openingswedstrijd van het WK 2026
13.46'Het moet bij het Nederlands elftal allemaal van Cody Gakpo komen...'
13.45Iraanse voetbalbond: tickets ineens ingetrokken, fans niet welkom op WK
13.44Nieuwe inkomstenbron FIFA: fans betalen voor naam op scherm
13.36'Real Madrid is niet klaar na Konaté en Dumfries en benadert Arsenal-verdediger'
Resultaten x
Overige

Van Burik, klacht Nijland, Oss gratis , Van der Struijk, Emanuelson

Ook vandaag gebeurt weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
08-02-2010 22:30 door Redactie ELF Voetbal


HEERENVEEN -  De clubleiding van sc Heerenveen heeft Dick van Burik toegevoegd aan de technische staf. De oud-speler wordt de nieuwe assistent van de nieuwbakken hoofdtrainer Jan Everse. Hij zit zaterdagavond tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax voor het eerst op de bank. De 36-jarige Van Burik speelde onder meer voor Ajax, NAC Breda en FC Utrecht. Hij kwam tot bijna 250 duels in de Bundesliga voor Hertha BSC.

GRONINGEN - Groningen-voorzitter Hans Nijland heeft een officiele klacht ingediend bij KNVB, meldt het voetbalpraatprogramma Voetbal International. Groningen verloor van Heracles Almelo (3-4) en eindigde met negen man, dankzij twee rode kaarten. Ook werd er glaszuiver doelpunt afgekeurd door arbiter Reinold Wiedemeijer. Groningen voelt zich bestolen en heeft dat middels deze klacht laten weten aan de KNVB.

OSS -  Het duel tussen FC Oss en Helmond Sport vrijdagavond in de Jupiler League is gratis te bezoeken. Wel dienen supporters in feestkleding het stadion binnen te gaan. De hekkensluiter hoopt de Brabantse derby hiermee met het oog op carnaval een extra dimensie te geven.  Stadsprins Rob I zal de aftrap verrichten.

TILBURG -  Willem II beleeft vooralsnog weinig plezier van de huur van Frank van der Struijk. De verdediger raakte afgelopen weekeinde geblesseerd tijdens het competitieduel met NAC Breda geblesseerd en is door een hamstringblessure tenminste zes weken niet inzetbaar. 

 AMSTERDAM - Urby Emanuelson heeft tijdens Ajax' 3-0 overwinning op FC Twente een lichte verrekking in de linkerhamstring opgelopen. De linksbuiten werd halverwege de tweede helft gewisseld. Zijn meespelen in de uitwedstrijd tegen SC Heerenveen van zaterdag is onzeker. Ook Demy de Zeeuw viel tegen Twente uit met hamstringklachten, maar hij kan gewoon spelen tegen Heerenveen.

ALMELO - Heracles Almelo wil 25 miljoen euro lenen voor de bouw van een nieuw stadion, zo meldt de lokale VVD-fractie. Het nieuwe onderkomen moet plaats gaan bieden aan 15.000 toeschouwers. Het is nog onduidelijk of de gemeente Almelo dat bedrag moet lenen. De verrassende nummer vijf van de Eredivisie hoopt dat een groep van tien investeerders dat geld tijdelijk kan afstaan. 

EINDHOVEN - PSV hoopt binnenkort een derde Mexicaan te strikken. Volgens de geruchtenmachine is de koploper geïnteresseerd in Javier Hernandez (21). De spits van Chivas de Guadelajara debuteerde onlangs in het nationale elftal, waarvoor ook Carlos Salcido en Francisco Rodriguez uitkomen. Bij PSV zou Hernandez de opvolger van de ontslagen Jonathan Reis kunnen worden.

AMSTERDAM - Ajax is in de race voor Osama Hawsawi. Volgens De Telegraaf willen de Amsterdammers de verdediger van Al Hilal en het nationale elftal van Saudi-Arabië graag aantrekken. Erik Gerets, de Belgische trainer van Al Hilal, vindt een vertrek echter onbespreekbaar. "Hawsawi is de enige die een transfer naar Europa zou verdienen. Maar dat zou mijn ploeg dusdanig verzwakken, dat ik er zelf aan zou denken om op te stappen", zegt hij.

APELDOORN - AGOVV wil vandaag van trainer John van den Brom (foto) horen wat hij doet. De club zat al vier keer met de trainer aan tafel, maar nog altijd is er geen akkoord over een nieuw contract. MVV wil Van den Brom graag hebben en onderhandelde volgens Dagblad de Limburger vorige week met de coach. Binnen MVV wordt hij gezien als kandidaat nummer één om vanaf volgend seizoen aan de slag te gaan in De Geusselt. AGOVV ziet het lijdzaam toe, maar eist vandaag duidelijkheid van de trainer.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.