'Van der Sar gaat nog een jaar door bij Man United'

Van der Sar wordt in oktober veertig jaar. Sinds 2005 speelt hij in Manchester. Dit seizoen miste hij een flink aantal duels door een blessure en was hij ook enige tijd afwezig nadat zijn vrouw Annemarie geveld werd door een hersenbloeding. Inmiddels gaat het stukken beter met zijn echtgenote.
"De gigantische steun van de mensen bij Manchester United hebben mij en mijn vrouw enorm geholpen in die moeilijke periode. Het is ongelofelijk hoe de manager, de spelers en eigenlijk iedereen die verbonden is met deze club mij en mijn familie hier doorheen gesleept hebben."
Om de club terug te betalen voor de steun, wil Van der Sar graag nog een jaar doorgaan. Afgelopen weekend hield de voormalig Ajacied voor de honderdste keer de nul in het doel van de Engelse topclub.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
naar zijn avontuur bij M.united terug naar de eredivisie en zijn loopbaan afsluiten.
Acties
Spelers gerelateerd
Clubs gerelateerd
Nieuws gerelateerd
- 11-03 Mathijsen en Van Nistelrooij wijzen HSV de weg naar w.. 4
- 11-03 Blessuregevoelige Hargreaves laat rentree bij reserve.. 0
- 11-03 Gerrard, Cole, Zlatan, Bulgarije, Chelsea, Anderlecht.. 0
- 10-03 Rooney laat Milan ook op Old Trafford kansloos 11
- 10-03 Milan met rechtsbuiten Huntelaar op jacht naar stunt.. 2
Nieuws met meeste reacties
- 11-03 Keller, Pluim, De Graaf, Poulsen, Eriksen, Kaloglu, S.. 19
- 13:39 Heerenveen: Van der Velde weg, directie uitgebreid 19
- 09:09 Kesler: 'Rutten zeurt, Jol dient zich te gedragen' 15
- 11-03 Van Hanegem witheet op Advocaat na uitspraken: 'Ik pi.. 13
- 09:14 Jol: 'PSV is een zakelijke provincieclub' 13
