Laatste nieuws
20.35Einde van een tijdperk: voormalig Ajacied Nemanja Gudelj (34) vertrekt bij Sevilla
20.33Oud-Feyenoorder Senesi alsnog opgeroepen voor het WK
20.26'Gelukkig heb ik Sneijder en El Hamdaoui ontmoet, zij zagen iets speciaals in mij'
20.19Alle Eredivisie-bekenden op de bank bij WK-ouverture Mexico – Zuid-Afrika
20.14Real Madrid bevestigt terugkeer van Mourinho, die langdurig contract tekent
20.10Officieel: Mourinho nieuwe trainer van Real Madrid
20.08VI Live: Mexico houdt Ochoa tijdens zesde (!) WK op de bank
20.00Praat mee op VP: Mexico treft Zuid-Afrika in openingsduel van het WK
19.58Sevilla zwaait Gudelj na zeven seizoenen op eervolle wijze uit
19.51Kopzorgen voor titelhouder Argentinië: twijfelgevallen richting duel met Algerije
19.50Bij zoveel gele kaarten ben je geschorst op het WK 2026, FIFA wijzigt regels
19.28Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
19.26Japans Ajax-duo blikt vooruit op Oranje: 'Veel gevraagd naar kracht van Japan'
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45FIFA-voorzitter Gianni Infantino poseert met shirt van Ajax
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.40Real Madrid maakt terugkeer Mourinho bekend: Portugees tekent voor drie jaar
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
18.15Buitenspel: bokslegende Mike Tyson duikt plots op bij Nederlandse topclub
18.15Tv-kijkers trekken massaal dezelfde conclusie over openingsceremonie op WK
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.55Van der Vaart deelde kamer liever niet bij Oranje: 'Trekduifje eruit gooien'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
17.35Argentinië maakt zich nu ook zorgen om Tagliafico en Nico González
17.35Oranje-internationals krijgen complimenten van Van Nistelrooij: 'Dit is het!'
17.35Romano: 'Real Madrid in vergevorderd stadium over topaanwinst van Man City'
Resultaten x
Binnenland

Heerkes, Carney, Van de Laak, Immers, Sankoh, George, Remacle, Emmen

Ook vandaag gebeurt weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
09-02-2010 20:25 door Redactie ELF Voetbal

EMMEN - Het schikkingsvoorstel van de tuchtcommissie van de KNVB voor de spelers Rahim Ouedraogo en Leonardo is door FC Emmen geaccepteerd. Beide kemphanen moesten maandag in de wedstrijd tegen FC Omniworld met rood het veld verlaten. Ouedraogo mist de komende drie wedstrijden van zijn werkgever. Leonardo kijkt drie wedstrijden toe, waarvan één voorwaardelijk.

ROOSENDAAL - Jordan Remacle heeft het schikkingsvoorstel van de tuchtcommissie van de KNVB geaccepteerd. De aanvaller van RBC Roosendaal zag drie duels schorsing tegen zich geëist worden, waarvan één voorwaardelijk. De straf volgt naar aanleiding van de rode kaart die Remacle kreeg van scheidsrechter Sebastian van Wijk wegens het gebruik van grof taalgebruik tegen de arbiter in de wedstrijd van maandag tegen FC Zwolle. Remacle mist door de schorsing de wedstrijden van RBC tegen Fortuna Sittard (vrijdag) en De Graafschap (maandag).

HEERENVEEN - Gert Heerkes heeft een nieuwe functie gekregen bij sc Heerenveen. Dick van Burik heeft zijn taken als assistent-trainer overgenomen. Heerkes gaat zich richten op de individuele training van jonge talenten, de samenwerking met FC Emmen en scoutingstaken. Ook Johnny Jansen zal zich niet langer met de trainingen van het eerste team bemoeien. Jansen, die de afgelopen maanden een dubbelfunctie vervulde, gaat zich volledig richten op zijn taak als trainer van jong Heerenveen/Emmen.

ENSCHEDE - David Carney is terug op het trainingsveld van FC Twente. De Australische linksback is volgens TC/Tubantia volledig hersteld van de schouderblessure die hij voor de winterstop opliep in het duel met Steaua Boekarest. Dinsdag hervatte Carney de groepstraining, waardoor hij spoedig weer inzetbaar zal zijn voor de Tukkers.

GRONINGEN - Koen van de Laak is er zondag niet bij wanneer FC Groningen het opneemt tegen RKC Waalwijk. De middenvelder heeft weer last gekregen van de enkelblessure, die hij op 20 januari opliep. Afgelopen zaterdag viel Van de Laak in tegen Heracles Almelo, maar na dat duel kreeg hij een terugslag. Hij zal nu eerst volledig moeten herstellen voordat hij weer kan spelen.

DEN HAAG - ADO Den Haag moet het voorlopig stellen zonder middenvelder Lex Immers.  De 23-jarige Hagenaar raakte tijdens de wedstrijd van de beloften tegen Jong Groningen geblesseerd aan zijn enkel. ADO won met 3-0 en Immers scoorde zelf de tweede goal. Daarna raakte hij geblesseerd. Hoelang hij is uitgeschakeld is nog onduidelijk.

GRONINGEN - FC Groningen gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor de rode kaart van Gibril Sankoh. De verdediger moet eigenlijk twee wedstrijden aan de kant zitten vanwege zijn veldverwijzing tegen Heracles Almelo. De tuchtcommissie neemt de zaak nu in behandeling.

UTRECHT - Leroy George hoort weer bij de eerste selectie van FC Utrecht. De aanvaller mocht in januari niet mee op trainingskamp naar Portugal, omdat hij volgens de technische staf niet zou leven als een prof. Inmiddels heeft George zijn goede intenties laten zien bij de Beloften en mag hij weer bij het eerste meetrainen.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.