Laatste nieuws
10.11Feyenoord-bod op 'leider' bevestigd in België, 'clubs zullen eruit gaan komen'
10.03Ongelooflijk maar waar: FIFA benadert Orgel Joke voor optreden tijdens WK
10.00De absentie van voormalig PSV-ster Hirving Lozano bij Mexico verklaard
09.54Noorwegen laat 300 kilo vis verschepen voor het WK
09.45Transfers Feyenoord: 'Rigaux wil landgenoot naar De Kuip halen'
09.37Flinke aderlating voor Marokko: Aguerd en Ezzalzouli missen WK
09.33Ogawa ziet kansen tegen Van Dijk: 'We kennen zijn zwakke punten'
09.32''Serieuze interesse' PSV in Nijstad, geen nieuw 'Mats Rots-bedrag' voor Twente'
09.30Riyad Mahrez, groot geworden zonder havermoutpap
09.29Driessen verdedigt Rigaux na woorden Van der Vaart: 'Is nu een Belgische snotneus'
09.25VI Live: Hwang met Zuid-Korea tegen het Tsjechië van Kovár
09.24'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham, verrassend ontslag Wolves'
09.15De Oranje-opstelling van Van Ginkel: nieuw middenveld, Brobbey in de spits
09.10Rondje WK: de allerlaatste tips voor je voetbalpool
09.00Het WK beleef je bij VoetbalPrimeur: groter, sneller en completer dan ooit
09.00Zo gaat Engeland eruitzien op het WK
08.53KNVB 'geen dominee' in Amerika: 'We hebben iets geleerd van Qatar'
08.51Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Zijn hoofd deed niet wat zijn brein wilde'
08.42Engelse media zijn eruit: 'Dit is de nummer 10 van Tuchel'
08.31'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham'
08.22WK op tv: kijk op deze zender naar openingsduel tussen Mexico en Zuid-Afrika
08.22Flinke domper Marokko: twee basisspelers missen WK door blessure
08.15'Feyenoord spot nieuwe keeper in Serie A, vraagprijs van 20 miljoen te gortig'
08.15Koeman geeft blessure-update over Verbruggen
08.12Feest begint: alle tips voor je WK-pool op een rij
08.02Kalezic keert voor nieuwe trainersklus terug naar Indonesië
08.00De strijd tegen het tijdrekken is in gang gezet
07.55Opvallende Oranje-verschuiving geopperd: 'Dat is iets wat Koeman graag doet'
07.50'Van Dijk naar rechts en hij op links, dat is toch geniaal? Droomduo...'
07.48Van Dijk droomt groot voorafgaand aan WK-start Oranje
07.45Algerije wint na zege op Oranje ook van Bolivia, Hadj Moussa opnieuw trefzeker
07.45Genieten: één speler van Oranje bijzonder populair tijdens training in Kansas
07.45Advocaat en Bacuna krijgen eervolle uitnodiging: 'Pikken we toch lekker mee'
07.45Van Marwijk voorspelt Oranje-opstelling: 'Heeft Koeman in zijn achterhoofd'
07.45Clubheld van Ajax is openhartig: 'Niet overschatten hoeveel geld ik heb verdiend'
Resultaten x
Binnenland
&expires=1781770743&token=1b5eb12eb35cf1f9c575f19c757a2f931abd37ccc60fd6912a6897cdd2a7c9fb

Heerkes, Carney, Van de Laak, Immers, Sankoh, George, Remacle, Emmen

Ook vandaag gebeurt weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
09-02-2010 20:25 door Redactie ELF Voetbal

EMMEN - Het schikkingsvoorstel van de tuchtcommissie van de KNVB voor de spelers Rahim Ouedraogo en Leonardo is door FC Emmen geaccepteerd. Beide kemphanen moesten maandag in de wedstrijd tegen FC Omniworld met rood het veld verlaten. Ouedraogo mist de komende drie wedstrijden van zijn werkgever. Leonardo kijkt drie wedstrijden toe, waarvan één voorwaardelijk.

ROOSENDAAL - Jordan Remacle heeft het schikkingsvoorstel van de tuchtcommissie van de KNVB geaccepteerd. De aanvaller van RBC Roosendaal zag drie duels schorsing tegen zich geëist worden, waarvan één voorwaardelijk. De straf volgt naar aanleiding van de rode kaart die Remacle kreeg van scheidsrechter Sebastian van Wijk wegens het gebruik van grof taalgebruik tegen de arbiter in de wedstrijd van maandag tegen FC Zwolle. Remacle mist door de schorsing de wedstrijden van RBC tegen Fortuna Sittard (vrijdag) en De Graafschap (maandag).

HEERENVEEN - Gert Heerkes heeft een nieuwe functie gekregen bij sc Heerenveen. Dick van Burik heeft zijn taken als assistent-trainer overgenomen. Heerkes gaat zich richten op de individuele training van jonge talenten, de samenwerking met FC Emmen en scoutingstaken. Ook Johnny Jansen zal zich niet langer met de trainingen van het eerste team bemoeien. Jansen, die de afgelopen maanden een dubbelfunctie vervulde, gaat zich volledig richten op zijn taak als trainer van jong Heerenveen/Emmen.

ENSCHEDE - David Carney is terug op het trainingsveld van FC Twente. De Australische linksback is volgens TC/Tubantia volledig hersteld van de schouderblessure die hij voor de winterstop opliep in het duel met Steaua Boekarest. Dinsdag hervatte Carney de groepstraining, waardoor hij spoedig weer inzetbaar zal zijn voor de Tukkers.

GRONINGEN - Koen van de Laak is er zondag niet bij wanneer FC Groningen het opneemt tegen RKC Waalwijk. De middenvelder heeft weer last gekregen van de enkelblessure, die hij op 20 januari opliep. Afgelopen zaterdag viel Van de Laak in tegen Heracles Almelo, maar na dat duel kreeg hij een terugslag. Hij zal nu eerst volledig moeten herstellen voordat hij weer kan spelen.

DEN HAAG - ADO Den Haag moet het voorlopig stellen zonder middenvelder Lex Immers.  De 23-jarige Hagenaar raakte tijdens de wedstrijd van de beloften tegen Jong Groningen geblesseerd aan zijn enkel. ADO won met 3-0 en Immers scoorde zelf de tweede goal. Daarna raakte hij geblesseerd. Hoelang hij is uitgeschakeld is nog onduidelijk.

GRONINGEN - FC Groningen gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor de rode kaart van Gibril Sankoh. De verdediger moet eigenlijk twee wedstrijden aan de kant zitten vanwege zijn veldverwijzing tegen Heracles Almelo. De tuchtcommissie neemt de zaak nu in behandeling.

UTRECHT - Leroy George hoort weer bij de eerste selectie van FC Utrecht. De aanvaller mocht in januari niet mee op trainingskamp naar Portugal, omdat hij volgens de technische staf niet zou leven als een prof. Inmiddels heeft George zijn goede intenties laten zien bij de Beloften en mag hij weer bij het eerste meetrainen.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.