Laatste nieuws
11.00WK Bankzaken Extra: 'FIFA droomt van Ameland tegen Legoland'
10.53Japanse verdediger roept op tot scherpte richting Oranje-clash
10.37Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Benen deden niet wat zijn brein wilde'
10.32'Rigaux wil verder winkelen in België: Feyenoord bereidt bod op spits voor'
10.30Hoe Hongkong inspiratie kan bieden voor Oranje
10.30Hoe Oranje tegen Japan kan profiteren van een variant uit Hongkong
10.21Bouw van het stadion van Nederland- Japan was een financieel fiasco
10.03Ongelooflijk maar waar: FIFA benadert Orgel Joke voor optreden tijdens WK
10.00De absentie van voormalig PSV-ster Hirving Lozano bij Mexico verklaard
09.54Noorwegen laat 300 kilo vis verschepen voor het WK
09.45Transfers Feyenoord: 'Rigaux wil landgenoot naar De Kuip halen'
09.37Flinke aderlating voor Marokko: Aguerd en Ezzalzouli missen WK
09.33Ogawa ziet kansen tegen Van Dijk: 'We kennen zijn zwakke punten'
09.32''Serieuze interesse' PSV in Nijstad, geen nieuw 'Mats Rots-bedrag' voor Twente'
09.30Riyad Mahrez, groot geworden zonder havermoutpap
09.29Driessen verdedigt Rigaux na woorden Van der Vaart: 'Is nu een Belgische snotneus'
09.25VI Live: Hwang met Zuid-Korea tegen het Tsjechië van Kovár
09.24'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham, verrassend ontslag Wolves'
09.15De Oranje-opstelling van Van Ginkel: nieuw middenveld, Brobbey in de spits
09.10Rondje WK: de allerlaatste tips voor je voetbalpool
09.00Koeman over aanval Oranje: ‘Als je niet tevreden bent, moet je anderen een kans geven'
09.00Het WK beleef je bij VoetbalPrimeur: groter, sneller en completer dan ooit
09.00Zo gaat Engeland eruitzien op het WK
08.53KNVB 'geen dominee' in Amerika: 'We hebben iets geleerd van Qatar'
08.51Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Zijn hoofd deed niet wat zijn brein wilde'
08.50Geen FC Twente, wél Portugal voor Weghorst?: 'Ik hoor hardnekkige geruchten'
08.42Engelse media zijn eruit: 'Dit is de nummer 10 van Tuchel'
08.40Bevestiging uit België: 'Feyenoord legt bod neer, clubs gaan eruit komen'
08.31'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham'
08.25'Feyenoord-target zegt 'nee' tegen aanbiedingen, maar sprak nog niet met Rigaux'
08.22WK op tv: kijk op deze zender naar openingsduel tussen Mexico en Zuid-Afrika
08.22Flinke domper Marokko: twee basisspelers missen WK door blessure
08.20Oranje-verschuiving geopperd: 'Dat is iets wat Koeman graag doet'
08.15'Feyenoord spot nieuwe keeper in Serie A, vraagprijs van 20 miljoen te gortig'
08.12Feest begint: alle tips voor je WK-pool op een rij
Resultaten x
Overige

Van Nistelrooy bewijst zich, goals Van Bommel en Robben

Zijn eerste kans in Duitsland was zijn eerste goal. Zijn tweede kans was zijn tweede goal. Ruud van Nistelrooy is helemaal terug en bezorgde Hamburger SV zaterdagmiddag de overwinning tegen VfB Stuttgart (1-3).
13-02-2010 20:19 door Redactie ELF Voetbal

De Brabantse spits viel in de 65ste minuut in bij een 1-1 stand. Tien minuten later was het voor de eerste keer raak, toen hij een doorgekopte vrije trap voor zijn voeten kreeg. Met links passeerde hij Jens Lehmann. Twee minuten later scoorde Van the Man opnieuw, ditmaal met zijn rechterbeen.

HSV had halverwege de eerste helft de leiding genomen. Oud-FC Groningen-spits Marcus Berg werd door de twee centrale verdedigers van Stuttgart geen strobreed in de weg gelegd na een lange bal e schoot koel raak. Tien minuten na de pauze bracht Träsch met een hard schot Stuttgart langszij.

Hannover 96 - Werder Bremen 1-5

Werder Bremen is helemaal klaar voor het duel in de Europa League met FC Twente, aankomende donderdag. De ploeg rekende overtuigend af met het kwakkelende Hannover. Peter Niemeyer (ex-Twente) opende de score, waarna Werder via Naldo, Leon Andreasen (e.d.) en Aaron Hunt en Claudio Pizarro verder uitliep. Schultz scoorde tegen bij een 0-4 hopeloos achterstand.

Leverkusen - Wolfsburg 2-1

Bayer 04 Leverkusen blijft aan kop in de Bundesliga. De ploeg nam een 2-0 leiding dankzij Stefan Reinartz en een eigen goal van doelman André Lenz, die na een kopbal op de lat de bal tegen zijn been kreeg. De sluitpost was ook al in de fout gegaan bij de 1-0. Tien minuten voor tijd bracht Edin Dzeko de spanning terug, maar de koploper hield stand.

UPDATE: Bayern München - Borussia Dortmund 3-1

De Nederlanders in de Bundesliga doen vandaag van zich spreken. Ook Mark van Bommel en Arjen Robben wisten een doelpunt te maken. Ze hadden daarmee een doorslaggevende bijdrage in Bayerns 3-1 overwinning op Borussia Dortmund.

Dortmund had een sterke start in de Allianz Arena. In de derde minuut moesten verdedigers van Bayern al twee keer een bal van de lijn afhalen. Maar in de vijfde minuut was er niemand om de openingstreffer van Mohamed Zidan te voorkomen. De spits pakte de bal af van verdediger Daniel van Buyten en had toen vrij baan naar het doel.

Mark van Bommel zette Bayern weer op het juiste spoor. Het afstandschot van de middenvelder werd weliswaar van richting verandert, maar was desondanks absoluut houdbaar voor de falende doelman Marc Ziegler. Vroeg na de pauze bracht Robben zijn club op voorsprong. Hij tike van dichtbij een lage voorzet van Franck Ribéry binnen.

Bayern speelde niet zo goed als in de laatste weken, maar kwam dankzij Mario Gomez wel op 3-1. De ploeg van Louis van Gaal blijft samen met Leverkusen de ranglijst aanvoeren in Duitsland.  




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.