Het verblijf in Blackburn is niet geworden wat Rigters wenste. De spits kwam maar twee wedstrijden in actie, waarna hij verhuurd werd aan Norwich City. Het seizoen erop (2008/09) werd hij uitgeleend aan Barnsley, maar wist in negentien optredens niet te scoren. Zijn laatste doelpunt dateert van bijna drie jaar (!) geleden: de aanvaller maakte namens NAC Breda de 3-0 in de met 3-1 gewonnen wedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Inmiddels beseft Rigters dat het zo niet verder kan en geeft toe ongelukkig te zijn in Engeland. "Het is iedere keer weer spannend of ik bij de selectie zit. Wij reizen meestal maar 21 man naar een wedstrijd en op de dag zelf vallen er dan drie spelers af. Daar zit ik helaas vaak bij." Een understatement, want Rigters kwam dit seizoen nog geen minuut in actie.
"Ik mis de schijnwerpers, ik mis het leven als profvoetballer. Ik speel af en toe in het tweede, maar dat is hier anders dan in Nederland. Het hoort bij het leven van een voetballer maar het went nooit", zegt de aanvaller in Voetbal International.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeRigters heeft genoeg van status als tribuneklant
Met dollartekens in de ogen vertrok Maceo Rigters in 2007 naar Blackburn Rovers. De spits had een uitstekend EK gedraaid met Jong Oranje en verdiende daarmee zijn transfer naar de Premier League. De 26-jarige aanvaller heeft het echter nu wel gezien.

