Laatste nieuws
22.15Vertrek Mancini uit Qatar opent de weg voor terugkeer bij Italië
22.13VI Live: Zwitserland laat na voorsprong uit te bouwen tegen Qatar
22.05Vinicius spreekt zich uit over toekomst bij Real Madrid: 'Niet mijn focus'
21.40Watanabe gelooft in WK-stunt met Japan: 'Wij kunnen dit toernooi winnen'
21.28Drie topkeepers bij Spanje: 'Het debat is voor jullie'
21.22VI Live: Zwitserland vanaf de stip al vroeg op voorsprong tegen Qatar
21.12Iraanse spits over WK-spanningen: 'Sport en politiek moeten gescheiden blijven'
21.05VI Live: kans na kans in begin van Qatar tegen Zwitserland
21.03Klose verwacht dat Messi of Mbappé zijn WK-record zal verbreken
21.03VI Live: bal rolt bij Qatar tegen Zwitserland
21.00Klose verwacht dat Messi of Mbappé zijn WK-doelpuntenrecord zal verbreken
20.53Bizarre situatie bij WK-deelnemer Haïti: 'Bondscoach is er nooit geweest'
20.20'Bij zes keer een kwartier kan voetbal succesvol worden in Amerika'
20.20Rangnick haalt neus op voor AC Milan en verlengt contract bij Oostenrijk
20.15Onzekerheid onder de lat bij Duitsland: 'Hartstikke absurd'
20.15Nederland – Japan op tv: waar en hoe laat is eerste WK-duel te zien?
20.15'Barcelona verlekkert zich: steeds meer belangstelling voor WK-uitblinker Dest'
20.05BBC: Makkelie krijgt ervan langs na 'verkeerde beslissing' op WK
20.05VP-Voetbalkantine: 'Marokko gaat stunten met zege op Brazilië'
20.03Theo Janssen: 'Je wordt als Feyenoord-fan toch gewoon voor de gek gehouden?'
20.00Praat mee op VP: Qatar - Zwitserland
19.57VI Live: opstellingen Qatar en Zwitserland bekend
19.50Van Hooijdonk: 'Men kan het vervelend vinden, het interesseert me geen dikke drol'
19.47Fanatieke Frenkie de Jong stapt op voet van Aké tijdens Oranje-rondo
19.40Pato bewondert 'vaderfiguur' Ancelotti: 'De beste trainer ter wereld'
19.37Van der Vaart: 'Kom op! Koeman begon daarmee, de domste opmerking ooit'
19.31Van Hecke emotioneel en trots: 'Mijn vader was gek van het Nederlands elftal'
19.30De Roon met knipoog over rugnummer: 'Virgil is 4 en heeft nooit concurrentie'
19.25'Cambuur-spits met dubieus kaartenrecord kan transfer maken naar 2.Bundesliga'
19.17'Tweede poging vanuit Spanje: Bologna werkt nu wél mee aan Dallinga-deal'
19.11'Zelfs recordbedrag kan Club Brugge niet overtuigen, sterspeler (21) moet blijven'
19.05LIVE Transfers: Dallinga kan naar Spanje, FC Barcelona spot WK-pareltje
18.59Bijzondere onthulling Van Hooijdonk over Johan Derksen: "Hij kwam speciaal langs"
18.55Oranje werkt laatste training richting Japan met fitte selectie af
18.52'Tottenham zet in op langdurige contractverlenging voor defensieve steunpilaar'
Resultaten x
Overige

Gamberini, Bruno Saltor, Huntelaar, Japan, Xavi, Robinho, Fellaini

Ook vandaag gebeurt weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
15-02-2010 22:28 door Redactie ELF Voetbal

FLORENCE - Het de laatste weken stroef draaiende Fiorentina heeft in de aanloop naar het Champions League duel met Bayern München van komende woensdag een flinke tegenvaller moeten incasseren.  De schouderblessure, die Alessandro Gamberini afgelopen weekend in het duel met Sampdoria opliep, blijkt zo erg dat een medische ingreep noodzakelijk is.  De verdediger staat hierdoor waarschijnlijk zo'n 2 maanden buitenspel.

 

VALENCIA - In het gevecht om een plaats in de voorronde van de Champions League voor volgend seizoen heeft Valencia een flinke domper moeten incasseren. Naast David Navarro moet de Zuid-Spaanse club het voorlopig ook stellen zonder Bruno Saltor, waardoor de helft van de vaste verdediging in de lappenmand zit.

 

MILAAN -  Na zijn twee treffer afgelopen vrijdag in het thuisduel tegen Udinese is de kans erg groot dat Klaas-Jan Huntelaar ook dinsdag aan de aftrap verschijnt voor het duel in de Champions League tegen Manchester United. Zijn concurrent Marco Borriello moet door een rugblessure nog toekijken. 

 

TOKIO -  Takeshi Okada mag van de Japanse voetbalbond voorlopig aanblijven als bondscoach Door recent nederlagen tegen Zuid-Korea en China stond de positie van Okada ter discussie, maar na crisisberaad is het vertrouwen uitgeproken in Okada.  De Aziaten zijn op zaterdag 19 juni de tweede tegenstander van Nederland tijdens het WK in Zuid-Afrika.

 

BARCELONA (2) - Alsof Barcelona-trainer Josep Guardiola nog niet genoeg zorgen had, heeft nu ook Xavi zich in de ziekenboeg gevoegd. De Spaanse middenvelder viel tijdens het duel met Atlético Madrid met een hamstringblessure uit en staat twee weken buitenspel. De wedstrijden tegen VfB Stuttgart en Racing Santander komen voor hem te vroeg. Xavi zet in op een rentree tegen Málaga.

BARCELONA - FC Barcelona verloor zondag tegen Atletico Madrid niet alleen drie punten, maar ook Seydou Keita. De middenvelder moest zich al na twee minuten laten vervangen met een hamstringblessure. Vermoedelijk is Keita een maand uit de roulatie. Hierdoor zal hij dinsdagavond zeker niet in actie komen in het Champions League-duel van Barça tegen VfB Stuttgart. Andere zorgenkindjes van trainer Josep Guardiola zijn Dani Alves, Eric Abidal, Dmytro Chygrynskiy en Yaya Touré.

RIO DE JANEIRO - Robinho lijkt met zijn terugkeer naar Santos een goede keuze te hebben gemaakt. De aanvaller, die vorige week met een prachtig doelpunt met de hak debuteerde,  was zondag tegen Rio Claro (2-1 winst) aanvoerder van de Braziliaanse ploeg die hem tijdelijk huurt van Manchester City. Dat was niet het enige positieve nieuws voor de Braziliaans international. Hij werd namelijk ook verkozen om het nieuwe shirt Brazilië voor het WK in Zuid-Afrika te presenteren. Die eer was de afgelopen twee keer naar Ronaldo en Ronaldinho gegaan.

LONDON - Marouane Fellaini vertrekt naar de zomer hoogstwaarschijnlijk naar Arsenal. De middenvelder van Everton zou volgens The Sun zelfs al een akkoord hebben met The Gunners. Fellaini is bezig aan zijn tweede seizoen voor Everton. De Belg komt bij een eventuele overstap landgenoot Thomas Vermaelen tegen.

TURIJN - Alessandro Del Piero heeft gisteren een clubrecord gebroken dat al bijna vijftig jaar in de boeken stond. De aanvoerder van de Juventus speelde voor de 445ste keer een wedstrijd in de Italiaanse liga. Daarmee verbrak hij het record van Giampiero Boniperti, die tussen 1946 en 1961 444 keer voor Juventus speelde. In 2006 was Del Piero al clubtopscorer aller tijden van Juventus geworden. Ook toen als opvolger van Boniperti. Tegen Genoa (3-2) was Alessandro Del Piero overigens de gevierde man door twee keer te scoren.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.