Laatste nieuws
15.32Feyenoord voorkomt transfervrij vertrek: 'Voel me echt een jongen van de club'
15.16Ajax geeft meer informatie over voorbereiding: trainingskamp in Nederland
15.14FC Twente verkoopt Mats Rots aan Hoffenheim, vermoedelijk voor recordbedrag
15.02'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Núñez genoemd bij Barcelona'
15.00Elia blikt terug op social media-rel: 'Bam, gelijk heel het land over me heen'
15.00(Bijna) alle WK-hits beluisterd en geanalyseerd
14.59Lerarenstaking vormt obstakel voor WK-start in Mexico
14.58Ajax trekt in de voorbereiding naar Gelderland
14.52AZ legt spits uit de jeugd voor drie seizoenen vast
14.49Koeman beseft: 'Dat moet wel veranderen, anders win je niet veel wedstrijden'
14.36Hoffenheim dolblij na akkoord met FC Twente over Rots: 'Enorm potentieel'
14.33Rondje WK: 'Malen verdient meer vertrouwen van Koeman'
14.19Utrecht-speler Iqbal hoopt met voorbeeldfunctie geschiedenis te schrijven op WK
14.11Dumfries bedankt amateurclub voor felicitatie met transfer naar Real Madrid
14.02FC Twente vangt recordbedrag voor Rots: 'Bizar hoe het allemaal gegaan is'
14.00WK-gids Groep J: Messi treft Jordaanse Messi, strijd tussen Oostenrijk en Algerije
13.48Waar en wanneer: alles wat je moet weten over de openingswedstrijd van het WK 2026
13.46'Het moet bij het Nederlands elftal allemaal van Cody Gakpo komen...'
13.44Nieuwe inkomstenbron FIFA: fans betalen voor naam op scherm
13.40FCUpdate WK Pool 2026 geopend: ga de strijd aan met de community!
13.36'Real Madrid is niet klaar na Konaté en Dumfries en benadert Arsenal-verdediger'
13.33Real Madrid verlengt met Emirates in megadeal van 100 miljoen per jaar
13.30Heerenveen presenteert nieuwe hoofdsponsor: schoonmaakbedrijf nieuwe hoofdsponsor
13.20'Aura' is de kracht van bondscoach Koeman: 'Dan viel het compleet stil'
13.15Til niet geschorst voor WK-duel met Japan na rode kaart tegen Oezbekistan
13.10Oezbeekse spelers gefouilleerd voor duel met Oranje, ook speurhonden ingezet
13.10Nederlandse succescoach neemt afscheid van Beveren: 'We braken record na record'
13.05Oranje-international verrast en prijkt op cover van WK-special van Men's Health
13.05Het WK in cijfers
13.00Elia open over hoge druk in topvoetbal: 'Je moet presteren en je mond dichthouden'
13.00René Meulensteen weer actief op WK als assistent bij Irak: 'Shock the world'
12.55'Ajax legt in zoektocht naar keeper ook contact met Zwitserse WK-ganger'
12.54Ajax lijdt nederlaag in miljoenenzaak rondom Antony en Lisandro Martínez
12.48Sneijder wijst naar Koeman: 'Ik geloof niet dat we 4-3-3 gaan spelen op het WK'
12.45Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
Resultaten x
Overige

Huntelaar, Pienaar, Boca, Sevilla, Gladbach, Club Brugge, Advocaat, Frutos, Cabanas, Pocognoli, Van Buyten

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
18-02-2010 14:19 door Redactie ELF Voetbal

MILAAN - Klaas-Jan Huntelaar kan zondag in de uitwedstrijd tegen Bari waarschijnlijk weer op de bank plaatsnemen. Onze landgenoot startte dinsdagavond nog in de basis bij AC Milan in de Champions League-wedstrijd in het eigen San Siro tegen Manchester United. Dat had te maken met de rugblessure van Marco Borriello. Die is door de medische staf van de huidige nummer 3 van de Serie A echter weer fit verklaard en staat in rangorde normaliter voor Huntelaar.

LIVERPOOL - Steven Pienaar verkeert in een luxe positie. De 27-jarige middenvelder heeft nog een contract tot medio 2011, maar diverse clubs staan in de rij om hem over te nemen. Volgens Sky Sports kan hij naar Bayern München, Manchester City en topclubs in Spanje en Italië. De Zuid-Afrikaanse international, die ook enkele jaren voor Ajax speelde, wil pas aan het einde van het seizoen een beslissing nemen. Als Everton zich zou plaatsen voor de Champions League, wil hij dat avontuur graag meemaken.

BUENOS AIRES - Roberto Abbondanzieri heeft zijn contract met Boca Juniors ontbonden. De 37-jarige doelman gaat naar Internacional in Brazilië, dat een compensatiebedrag van 200.000 dollar betaalt. Abbondanzieri keerde vorig jaar bij zijn Boca terug na een avontuur bij Getafe CF. Met Boca Juniors veroverde de doelman liefst 14 verschillende titels, waaronder zes Argentijnse landskampioenschappen en drie keer de Copa Libertadores.

SEVILLA (2) - Luis Fabiano staat in de uitdrukkelijke belangstelling van Chelsea en Manchester City. De spits van Sevilla FC zou zo'n 30 miljoen euro moeten kosten. Komende zomer zou de Braziliaanse international volgens AS een transfer willen wagen. Luis Fabiano scoorde dit seizoen reeds 11 keer.

SEVILLA - FC Sevilla wil niet tegen Atlético Madrid spelen in Estadio Santiago Bernabeu. Traditioneel vormt het stadion van Real het decor van de finale van de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. Voorzitter José Maria Del Nido tegenover Marca: "Ik accepteer de beslissing om ginds te spelen niet. De stad heeft twee grote clubs met twee grote supportersgroepen en het zijn ook twee radicale groepen. Er kunnen ongelukken gebeuren. De finale in een andere stad spelen, zou de risico's kunnen minimaliseren", aldus nog Del Nido die zelf voorstelt om de finale te spelen in het Estadio La Cartuja in Sevilla.

MÖNCHENGLADBACH - Borussia Mönchengladbach heeft zich met het oog op het nieuwe seizoen versterkt met Jens Wissing. De 22-jarige linkervleugelverdediger komt transfervrij over van Preussen Münster, dat uitkomt in de Regionalliga West. Wissing, die meerdere aanbiedingen uit de Bundesliga op zak had, tekende een contract voor twee jaar. Komend weekend treedt Borussia aan tegen TSG 1899 Hoffenheim. Door een schaambeenblessure van Thorben Marx kan Marcel Meeuwis wel eens in de basis starten.

BRUGGE - Club Brugge heeft van de tuchtcommissie van de UEFA opnieuw een boete opgelegd gekregen. De Belgische Eerste Klasser moet 10.000 euro betalen, omdat vanuit een Brugs supportersvak een muntstuk naar een assistent-scheidsrechter werd gegooid tijdens de thuiswedstrijd in de Europa League tegen FK Partizan Belgrado op 22 oktober. Eerder werd Club Brugge door de UEFA al beboet met 15.000 euro voor eenzelfde vergrijp in het thuisduel met Shakhtar Donetsk op 17 september.

BRUSSEL - Bondscoach Dick Advocaat van België heeft een verrassende naam opgenomen in zijn voorselectie voor de oefeninterland op 3 maart in Brussel tegen Kroatië. Verdediger Steve Colpaert van SV Zulte Waregem maakt voor het eerst deel uit van de nationale selectie.

BRUSSEL (2) - RSC Anderlecht kan donderdagavond in de Europa League-wedstrijd tegen Athletic de Bilbao niet beschikken over Nicolas Frutos. De Argentijnse aanvaller kampt opnieuw met achillespeesproblemen. De oorzaak ligt hoogstwaarschijnlijk in het vele trainen op kunstgras in de afgelopen periode. Of hij volgende week wel kan meespelen in de return, is nog onzeker.

MEXICO CITY - Salvador Cabanas heeft na drie weken de intensive care verlaten van het Pedregal ziekenhuis in Mexico City. De international van Paraguay werd in het hoofd geschoten en lag in levensgevaar. Inmiddels is hij overgebracht naar een eigen privékamer. "Hij kan medicijnen zelfstandig nemen, hij eet normaal en wordt steeds sterker", verklaarde arts Ernesto Martinez de situatie van Cabanes. "Zijn progressie zet zich gelukkig door." Of de aanvaller volledig hersteld, is nog niet zeker. De artsen kozen ervoor om de kogel uit zijn hoofd niet te verwijderen, omdat de risico's bij de medische ingreep te groot zijn.

LUIK - Sébastien Pocognoli zal donderdagavond niet met zijn vertrouwde nummer 35 spelen. De linkervleugelverdediger, die afgelopen maand door Standard Luik werd overgenomen van AZ, krijgt het rugnummer 55 op zijn shirt. In het begin van het seizoen stuurde Standard een spelerslijst door naar de UEFA. Daarop kreeg Andrea Mutombo het rugnummer 35, waardoor Pocognoli voor de Europese wedstrijden een nieuw nummer moest kiezen. Hij ging voor 55. Standard mist in het duel met Red Bull Salzburg wel enkele steunpilaren. Mehdi Carcela-Gonzalez zit zijn laatste duel schorsing uit. Koen Daerden mag niet deelnemen, omdat hij reeds met Club Brugge in de Europa League uitkwam. Een vraagteken staat er achter de naam van Felipe. Mohamed Sarr is wel tijdig hersteld.

MÜNCHEN - Bayern München kan de komende tien dagen geen beroep doen op Daniel Van Buyten. De 32-jarige centrale verdediger van de Zuid-Duitse club liep woensdagavond in de Champions League-wedstrijd tegen ACF Fiorentina net voor rust een spierscheuring op in de kuit. Zelf wilde hij verder spelen, maar clubarts Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt verbood dat. Bayern mist daardoor Van Buyten aanstaande zaterdag in de uitwedstrijd tegen 1.FC Nürnberg. Zijn inzet in de topper een week later tegen Hamburger SV is nog twijfelachtig.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.