Wisgerhof treedt eindelijk in de spotlights

Wisgerhof had zondag natuurlijk een groot aandeel in de 1-0 overwinning van FC Twente op Willem II. De rechtspoot frommelde van dichtbij de bal over de doellijn, waardoor de Enschedese ploeg zegevierde en daardoor de druk op koploper PSV verder opvoerde. Het onderlinge verschil is nog maar een punt. De tweede plaats was voor het jonge talent van Ajax. Christian Eriksen speelde een erg goede wedstrijd tegen Vitesse. De 18-jarige Deen kwam niet tot scoren, maar dreef de Arnhemse spelers regelmatig tot wanhoop. De geelzwarten mochten hun handen dichtknijpen dat het slechts 4-0 bleef.
Siem de Jong, die wel succesvol was, kwam op de vierde plaats terecht. De aanvallende middenvelder, die twee keer het doel trof, lijkt een basisplaats te hebben veroverd in de ploeg van trainer Martin Jol. Zijn jongere broer Luuk is ook vertegenwoordigd. Hij sluit de rij op plaats 11. Vanavond tegen Werder Bremen kan de 19-jarige aanvaller eindelijk eens zijn kwaliteiten vanaf de aftrap tonen.
In de Jupiler League ging de eerste plaats zonder twijfel naar Edgar Manucharyan. De Armeense aanvaller was persoonlijk verantwoordelijk voor de 3-0 voorsprong van zijn AGOVV Apeldoorn tegen Excelsior. Het werd uiteindelijk nog 4-2, waarbij de huurling van Ajax ook nog de laatste treffer voorbereidde. Hij kreeg het ongelofelijke hoge beoordelingscijfer van een 9.0 van de bezoekers van ELF Voetbal. De tweede plaats was voor Ruud ter Heide van FC Emmen. De huurling van Cambuur was opnieuw trefzeker voor de Drentenaren. Hij opende vrijdag de score in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. Doelman Ruud Swinkels van FC Eindhoven is terug te vinden op plaats 3. Hij keerde een strafschop in de thuiswedstrijd tegen FC Zwolle. Desondanks stapten de bezoekers met een 0-1 overwinning de spelerbus in.
Ook deze keer is een bezoeker van ELF Voetbal, die spelers heeft beoordeeld, beloond voor zijn deelname. Het wedstrijdshirt naar keuze, beschikbaar gesteld door Voetbaldirect.nl, gaat deze keer naar toon. Ook volgende week geven we weer een shirt weg. Vanaf zondagavond is het weer mogelijk om op de site van ELF Voetbal alle spelers in de Eredivisie en Jupiler League te beoordelen, die afgelopen weekend in actie zijn gekomen. De uitslag wordt volgende week donderdag weer gepubliceerd.
Top 11 Eredivisie
1. Peter Wisgerhof (FC Twente) 8.75
2. Christian Eriksen (Ajax) 8.68
3. Theo Janssen (FC Twente) 8.57
4. Siem de Jong (Ajax) 8.48
5. Miroslav Stoch (FC Twente) 8.25
6. Michael Uchebo (VVV-Venlo) 8.10
7. Sander Boschker (FC Twente) 8.02
8. Marko Pantelic (Ajax) 7.97
9. Davy de Fauw (Roda JC) 7.89
10. Luis Suarez (Ajax) 7.72
11. Luuk de Jong (FC Twente) 7.71
...
241. Arek Radomski (NEC) 4.04
242. Björn Vleminckx (NEC) 3.84
243. Anthony Lurling (NAC Breda) 3.50
Top 11 Jupiler League
1. Edgar Manucharyan (AGOVV Apeldoorn) 9.00
2. Ruud ter Heide (FC Emmen) 8.23
3. Ruud Swinkels (FC Eindhoven) 8.10
4. Vincent Weijl (Helmond Sport) 7.53
5. Thijs Sluijter (FC Volendam) 7.30
6. Remko Pasveer (Go Ahead Eagles) 7.24
7. Hans Denissen (FC Emmen) 7.13
8. Sander Fischer (FC Emmen) 7.10
9. Jules Reimerink (Go Ahead Eagles) 7.08
10. Melvin Koetsier (RBC Roosendaal) 7.05
11. Christian Brüls (MVV) 7.05
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
- 12-02 Milan-spits: 'Een droom die uitkomt'
- 12-02 Dalglish biedt na Suarez ook zijn excuses aan
- 12-02 Van de Kerkhof: 'Van Beveren was een strijder'
- 12-02 'Clasie loopt liesblessure op'
- 12-02 Koeman: 'Feyenoord doet niet mee om bovenste plaatsen'
- 12-02 Ranieri na blamage: 'Bijna alles was in orde'
- 12-02 PSG gelijk, Lille en Bordeaux maken er show van
- 12-02 Guidetti: 'Fans verdienen een titel' 1
- 12-02 City wederom aan kop na magere overwinning
- 12-02 Nalbantoglu: 'Jammer, zo'n scheidsrechter'
- 12-02 Wouters: 'We hadden van ADO moeten winnen'
- 12-02 Guidetti legt ook Vitesse over de knie 1
- 12-02 Derijck en Rutten kunnen weer door één deur
