Van der Struijk en Calabro fit genoeg voor Willem II - VVV

Dat zal Schenning dan wel zonder Jens Janse moeten doen. De rechtsback liep op de training een spierblessure op. Daar staat de terugkeer van Frank van der Struijk tegenover. De van Vitesse gehuurde verdediger is na drie weken afwezigheid terug van een hamstringblessure.
Verder is bij Willem II Ibrahim Kargbo geschorst, terwijl Arjan Swinkels en Mehmet Akgün nog steeds geblesseerd zijn.
VVV-Venlo kan zaterdagavond gewoon beschikken over Sandro Calabro. De spits viel vorige week tegen AZ nog geblesseerd uit met een blessure aan de linkerknie, maar is weer hersteld en gewoon van de partij in het Koning Willem II Stadion. Dat betekent dat Michael Uchebo ondanks zijn goede invalbeurt tegen de Alkmaarders weer op de reservebank kan plaatsnemen.
VVV mist wel reservedoelman Ruud Boffin. De Belg verstapte zich en ging door zijn linkerenkel, toen hij in de slotfase van de afsluitende trainingspartij werd gepasseerd door Adil Auassar en het plotseling hard uitschreeuwde van de pijn. Ook Jasar Takak is nog afwezig, vanwege een blessure aan de linkerknie.
Trainer Jan van Dijk van VVV-Venlo hoopt op de eerste overwinning buitenshuis, maar verwacht geen gemakkelijk duel. "Ik heb Willem II thuis tegen NAC Breda gezien en toen hadden ze met de rust al met 3-0 voor moeten staan. Ze hebben geen slecht team, alleen draaien ze niet. Ook tegen FC Twente hebben ze afgelopen zondag zeer behoorlijk gespeeld. Ze behalen op dit moment te weinig punten, maar zullen echt nog wel de omslag maken," zegt hij tegenover ELF Voetbal.
"We zullen moeten proberen om het publiek stil te krijgen", vervolgt Van Dijk. "Daarvoor hebben we ons eigen plannetje bedacht. We moeten ons goede uitspel een keer belonen."
Willem II - VVV-Venlo, zaterdag 20:45 uur
Vermoedelijke opstellingen
Willem II: Aerts; Bruma, Biemans, Schenkel, Van der Struijk; Zijler, Donald, Boutahar, Van der Heijden, Nijland; en Demouge.
VVV-Venlo: Begois; De Regt, Van Kouwen, Paauwe, Fleuren; Leemans, Gonzalo, Auassar; Schaken, Calabro en Ahahaoui.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Want Calabro speelt de laatste niet goed.
Overigens hoop ik op een overwinning voor VVV; ze verdienen toch echt meer dan wat ze tot nu toe gekregen hebben in de uitwedstrijden!
Overigens denk ik wel dat VVV-Venlo z'n eerste uitzege binnen gaat slepen. Zou in ieder geval wel terecht zijn als dit gaat gebeuren, mits ze goed spelen uiteraard! Maar als ze zo voetballen als de meeste andere uitwedstrijden komt die uitzege zeker!
Laatste nieuws
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
- 12-02 Milan-spits: 'Een droom die uitkomt'
- 12-02 Dalglish biedt na Suarez ook zijn excuses aan
- 12-02 Van de Kerkhof: 'Van Beveren was een strijder'
- 12-02 'Clasie loopt liesblessure op'
- 12-02 Koeman: 'Feyenoord doet niet mee om bovenste plaatsen'
- 12-02 Ranieri na blamage: 'Bijna alles was in orde'
- 12-02 PSG gelijk, Lille en Bordeaux maken er show van
- 12-02 Guidetti: 'Fans verdienen een titel' 1
- 12-02 City wederom aan kop na magere overwinning
- 12-02 Nalbantoglu: 'Jammer, zo'n scheidsrechter'
- 12-02 Wouters: 'We hadden van ADO moeten winnen'
- 12-02 Guidetti legt ook Vitesse over de knie 1
- 12-02 Derijck en Rutten kunnen weer door één deur
