Laatste nieuws
22.16VI Live: rood voor Zuid-Afrika, gastland Mexico op rozen
22.14Derksen en Gijp kritisch op twee Oranje-spelers: 'Open deuren, politiek correct'
22.08Ten Hag gaat all-in: FC Twente verleidt Nijstad met topaanbieding
22.03Perez deelt plaagstootje uit aan Huntelaar: 'Jij hebt hem naar Ajax gehaald toch?'
21.55''Historische stap' voor Feyenoord: wens die al veertig jaar leeft in vervulling'
21.55VI Live: Zuid-Afrika houdt schade beperkt in eerste helft na droomstart Mexico
21.50Dit is het volledige speelschema van de groepsfase van het WK 2026
21.47VI Live: Mexico-uitblinker Quiñones raakt nu de paal, Zuid-Afrika wankelt
21.37Driessen maakt zich geen zorgen: 'Dat komt echt wel goed voor Oranje'
21.36Tv-kijkers zijn tijdens openingsduel WK plots woest op NOS: 'Snel zappen!'
21.28VI Live: Mexico in extase na droomstart, Zuid-Afrika komt er niet aan te pas
21.18Quiñones kroont zich al in de negende minuut tot maker eerste WK-goal
21.15VI Live: Mexico in extase na droomstart, Quiñones bestraft geblunder Zuid-Afrika
21.11VI: Proper op radar van twee Eredivisie-clubs, NEC bereid mee te werken
21.05'Plottwist: Twente wil PSV-target Nijstad behouden met 'interessante aanbieding''
21.02Japan-aanvoerder Endo kondigt vlak voor WK-duel met Oranje interlandpensioen aan
21.00VI Live: volksliederen hebben geklonken, Mexico en Zuid-Afrika trappen WK af
20.45SC Heerenveen en Sparta volgen NEC-middenvelder Proper
20.35Einde van een tijdperk: voormalig Ajacied Nemanja Gudelj (34) vertrekt bij Sevilla
20.33Oud-Feyenoorder Senesi alsnog opgeroepen voor het WK
20.26'Gelukkig heb ik Sneijder en El Hamdaoui ontmoet, zij zagen iets speciaals in mij'
20.20Programma WK 2026 met Nederlandse tijden: het volledige schema
20.20Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
20.19Alle Eredivisie-bekenden op de bank bij WK-ouverture Mexico – Zuid-Afrika
20.14Real Madrid bevestigt terugkeer van Mourinho, die langdurig contract tekent
20.10Officieel: Mourinho nieuwe trainer van Real Madrid
20.08VI Live: Mexico houdt Ochoa tijdens zesde (!) WK op de bank
19.58Sevilla zwaait Gudelj na zeven seizoenen op eervolle wijze uit
19.51Kopzorgen voor titelhouder Argentinië: twijfelgevallen richting duel met Algerije
19.50Bij zoveel gele kaarten ben je geschorst op het WK 2026, FIFA wijzigt regels
19.35WK voetbal officieel geopend met kleurrijke show in Azteca-stadion
19.30Voormalig hoofdscout Ajax boos: 'Ze hebben er niks mee te maken, frappant'
19.26Japans Ajax-duo blikt vooruit op Oranje: 'Veel gevraagd naar kracht van Japan'
19.20Praat mee op VP: Mexico profiteert van fout Zuid-Afrika en maakt eerste WK-goal
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
Resultaten x
Overige

PSV-fans vinden oplossing voor tattoo Van der Meyde

Andy van der Meyde maakt het seizoen zo goed als zeker af bij PSV. De 30-jarige vleugelaanvaller, die nog wel de medische keuring moet doorstaan, neemt bij de Eindhovenaren de plaats in van Danko Lazovic. De transfer van de Serviër naar Zenit Sint-Petersburg is nog ni
05-03-2010 21:41 door Redactie ELF Voetbal

Volgens De Telegraaf ziet Fred Rutten in Van der Meyde de beste kandidaat om de vacature op te vullen. Tien jaar geleden werkte de oefenmeester al met de aanvaller samen bij FC Twente. PSV kan Van der Meyde contracteren omdat hij op dit moment geen club heeft.

Begin dit seizoen liep Van der Meyde stage bij Blackburn Rovers, maar die club beschikte niet over de financiële mogelijkheden om hem een contract voor te schotelen. Een overgang naar Hull City wees hij af, waarna hij enkele maanden voor zichzelf trainde. De laatste weken hield hij zijn conditie op peil bij Jong Ajax, de club waar hij zijn jeugdopleiding genoot.

Van der Meyde vertrok in 2003 bij Ajax om te gaan voetballen voor Internazionale en later Everton. Bij die clubs slaagde hij, mede door blessures en privéproblemen, niet.

UPDATE: PSV is volgens het Eindhovens Dagblad de onderhandelingen gestart met de rechterspits. De club hoopt snel tot een akkoord te komen.

UPDATE 2: Andy van der Meyde speelt tot het einde van het seizoen voor PSV. Dat meldt de club op haar website. Hij onderging woensdagochtend een fitheidstest, waarna de besprekingen werden afgerond en hij poseerde in het PSV-shirt. In het contract is door PSV een eenzijdige optie opgenomen om het contract met twee jaar te kunnen verlengen.
In een reactie geeft de voormalig Ajacied aan blij te zijn met deze transfer: "Ik krijg bij een grote club de kans om weer te voetballen. Ik hoop dat ik wat extra's kan brengen." Wedstrijdfit is de oud-international, die in 2004 voor het laatst voor Oranje uitkwam, nog niet. Binnen een korte tijd hoopt Van der Meyde volledig inzetbaar te zijn voor hoofdcoach Fred Rutten.

UPDATE 3: Van der Meyde liet jaren geleden overigens een tatoeage op zijn kuit plaatsen waarop in gotische letters de tekst Ajax valt te lezen. Hoe gaat hij dat doen in kleedkamer van PSV? Douchen met een legging aan? Of zijn scheenbeschermers constant om zijn schenen houden? De komende weken zal dat duidelijk worden.

UPDATE 4: Trainer Fred Rutten reageert op de website van PSV op de negatieve reacties. "De supporters leven voor deze club en doen dat vanuit hun emotie", aldus Rutten. "Het zou vreemd zijn als wij dat gaan veroordelen. Natuurlijk zijn er grenzen, maar de mensen mogen op hun manier een mening kenbaar maken. We hopen wel dat ze hier snel overheen stappen." Suppporters hingen deze week na het bekend worden van de transfer spandoeken op bij De Herdgang en het stadion met anti-Van der Meyde teksten. En op PSV-fora op internet reageren fans woedend en vol ongeloof. Rutten noemde donderdag het aantrekken van Van der Meyde op de website van de club 'proactief'. "Zijn komst is nooit een risico. De markt is dicht en veel opties waren er niet. Andy moet van ver komen, maar is ambitieus en kan misschien in de toekomst nog veel voor ons gaan betekenen."

UPDATE 5: Het tattoo-probleem van de rechtsbuiten kan binnenkort worden opgelost. De harde kern van PSV wil de oud-Ajacied als welkomsgeschenk een PSV-plaatje aanbieden, dat over de huidige afbeelding van de rivaal uit Amsterdam zal worden geplaatst. Fanatiekeling Marc Cox ziet wel wat in de oplossing. "We kunnen er makkelijk voor zorgen dat het Ajax-logo gecoverd wordt. Hij krijgt van ons dan voor niets een nieuwe tattoo aangeboden", aldus de supporter tegenover het Eindhovens Dagblad.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.