Laatste nieuws
10.34Ex-speler Go Ahead en FC Utrecht Lidberg maakt fraaie Bundesliga-transfer
10.30Driessen overtuigd: 'Dan zul je een ander Nederlands elftal zien dan nu'
10.22Rondje WK: waarom Oranje niet scoort
10.20Scaloni hekelt artikel: niet Messi, maar hij beslist bij Argentinië
10.17'Op papier heeft Nederland heel aardig elftal, maar in praktijk valt dat erg mee'
10.15Koningspaar reist af naar Verenigde Staten: hoog bezoek voor Oranje én ander land
10.15Scaloni walgt van buitenlandse media: niet Messi, maar hij beslist bij Argentinië
10.02FC Twente zwaait Mats Rots uit voor recordbedrag van zestien miljoen
10.00WK-gids Groep H: imposant Spanje, kansen Uruguay, Kaapverdië droomt
09.57Spanje tackelt hoogte van Mexico: 'Ze kunnen zelfs op de Mount Everest spelen'
09.51Spanje flitst in aanloop naar WK: 'Ze kunnen zelfs op de Mount Everest spelen'
09.41Zaakwaarnemer Jansen open over Koeman-toekomst: 'Dat is nog helemaal niet zeker'
09.32Kritiek op plannen rond De Kuip: 'Het is 2 voor 12 als dat niet haalbaar blijkt'
09.30De bijzondere dubbele schorsing op het WK 1990
09.30VI Oranje Podcast: 'Het heilige vuur ontbreekt bij Oranje'
09.25Van de Ven samen met negen anderen gelinkt aan Real Madrid in groot transferstuk
09.22'Ik zou er niet over twijfelen om terug te keren bij Ajax, dat zou heel mooi zijn'
09.17Geweerde WK-arbiter uit Somalië is dankbaar voor reacties uit de voetbalwereld
09.04Voetbalkenners en niet-voetbalkenners opgelet: zó win je de WK-pool
09.00Zo gaat Argentinië eruitzien op het WK
08.59Argentinië doet voorzichtig met Messi: 'Ja, hij gaat spelen'
08.48Oezbekistan en Senegal onderworpen aan strenge veiligheidscontroles in VS
08.45Teruglezen: zo won Oranje tóch van Oezbekistan, ondanks dompers voor Verbruggen en Til
08.42Frankrijk in de ban van ontketende Olise: 'We kunnen niet wachten'
08.40Levensvatbaarheid vrouwenvoetbal op de tocht: 'Geen sprake meer van professioneel voetbal'
08.30Transfers Feyenoord: broertjes tekenen samen nieuw contract
08.28Verbazing bij Janssen na onthulling over Oranje-assistent: 'Dit kan echt niet'
08.10'Recordtransfer voor FC Twente: Mats Rots voor 16 miljoen naar Duitse club'
08.07Op deze zender kijk je dinsdag naar beslissend WK-kwalificatieduel Oranje-vrouwen
08.05Spanje imponeert en is klaar voor WK-start: 'Hij is onze Mbappé'
08.03Buitenlandse media uiten hun zorgen over Oranje
08.03Zorgen in het buitenland over Oranje: 'WK-crisis afgewend'
08.00Studio Oranje vanaf nu elke dag online: met grote namen uit de voetbalwereld
08.00Somalische WK-scheidsrechter bij aankomst in Verenigde Staten geweigerd
08.00WK-gids Groep G: Rode Duivels treffen het, Salah hoopt op laatste kunststukje
Resultaten x
Overige

Barça gelijk, rood Zlatan; Van der Vaart schiet Real aan kop

Aan een hectische wedstrijd tegen Almería hield Barcelona slechts een punt over. Bovendien verloor de titelverdeiger Zlatan Ibrahimovic met een rode kaart. Ook trainer Pep Guardiola werd weggestuurd.
07-03-2010 00:02 door Redactie ELF Voetbal

Scheidsrechter Clos Gomez eiste een hoofdrol op in de eerste helft met enkele dubieuze beslissingen. Zo weigerde hij Messi de strafschop te geven waar de kleine Argentijn wel recht op had. Trainer Guardiola wond zich daar zo over op dat hij naar de tribune werd gestuurd.

Op dat moment keek Barça al tegen een 1-0 achterstand aan. Domingo Cisma klopte bij een hoekschop Cares Puyol in de lucht en zette Almería op voorsprong. Kort voor rust kwam Barcelona met hulp van de arbiter op 1-1. Zlatan Ibrahimovic beging een overtreding, maar kreeg de vrije trap mee. Die werd door Messi keurig over de muur gelift.

In de tweede helft had Puyol opnieuw een negatief aandeel in de treffer van Almería. De captain verlengde een voorzet van Piatti met zijn grote teen in eigen doel. Twee minuten later leek een nederlaag van Barça aanstaande. Na wat duw- en trekwerk in het strafschopgebied, deelde Zlatan een schopje uit aan Cisma, die zich aanstelde als een klein kind door lange tijd op de grond te blijven liggen. De veldverwijzing van de Zweed wegens natrappen was hoe dan ook terecht.

Vanaf de tribune belde Guardiola hierop de nodige instructes door. Met resultaat, want vijf minuten later scoorde Messi weer de gelijkmaker. Ook dit was een cadeautje, maar ditmaal van Almería. Verdediger Guilherme kopte de bal recht in de voeten van Messi. Direct daarop werd de linksback gewisseld.

Hoewel Barcelona met een man minder op het veld stond, bleef Almería massaal verdedigen. De middenmoter die de laatste weken erg veel punten verzamelt, was zeer tevreden met een gelijkspel.

Als Real Madrid vanavond wint van Sevilla, is de club van Rafael van der Vaart en Royston Drenthe op doelsaldo de nieuwe koploper. Eerder op de avond versloeg Deportivo la Coruna Tenerife met 3-1.

UPDATE: Real Madrid - Sevilla 3-2

Ondanks een 0-2 achterstand na bijna een uur spelen, heeft Real Madrid thuis met 3-2 van Sevilla gewonnen. Het winnende doelpunt werd in blessuretijd door Van der Vaart gescoord. Daardoor is Real de nieuwe koploper, op doelsaldo.

Door een eigen goal van Xabi Alonso en een treffer van Ivica Dragutinovic, was het na 52 minuten 0-2. In een tijdsbestek van drie minuten stond Real weer naast Sevilla. Cristiano Ronaldo en Sergio Ramos waren trefzeker. De 2-2 bleef staan tot de tweede minuut van blessuretijd, toen invaller Van der Vaart het Bernabeu deed ontploffen van vreugde.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.