Een opmerkelijke actie zorgde in de twaalfde minuut voor de openingstreffer. Een voorzet van Julio Alvarez vloog voorbij ploeggenoot Gregorio Manzano, maar de bal krulde dankzij een mooie curve alsnog tegen de touwen.
Pas in het laatste kwartier nam Mallorca meer afstand. Juan Pablo bleef vrij voor doelman Juan Pablo koel en scoorde de tweede, Webo maakte de 3-0.
UPDATE: Athletic Bilbao - Real Valladolid
Athletic Bilbao blijft het verrassend goed doen in de Primera Division. De ploeg die vorig seizoen als dertiende eindigde, staat nu al weken op een plek die recht geeft op Europa League-voetbal. Zondag won Bilbao met 2-0 van Real Valladolid.
Toquero opende na een half uur de score voor de thuisploeg, op aangeven van Gabilondo. Vlak voor rust mocht de spits opnieuw juichen. Toquero scoorde de 2-0, nu met een assist door Llorente.
UPDATE: Real Zaragoza - Atletico Madrid
Real Zaragoza blijft belangrijke punten sprokkelen in de strijd tegen degradatie. De ploeg stond lang voor tegen Atletico Madrid, maar moest in blessuretijd toch de 1-1 toestaan.
Zaragoza haalde in de winterstop een zevental spelers om toch maar niet uit de Primera Division te kukelen. Langzaamaan beginnen de nieuwelingen hun waarde te bewijzen en de ploeg punten te pakken. Tegen Atletico begon Zaragoza ook goed en na zeven minuten scoorde Jiri Jarosik de 1-1.
Omdat Jose Antonio Reyes na 69 minuten rood kreeg, kwamen de Madrilenen met tien man te staan en leek Zaragoza de drie punten in eigen huis te houden. Ver in blessuretijd kopte invaller Ibra echter de 1-1 binnen.
De overige uitslagen in Spanje:
Osasuna - Getafe 0-0
Espanyol - Villareal 0-0
Malaga - Xerez 2-4

