Zaragoza blijft sprokkelen, Bilbao mag hopen op Europees voetbal

Een opmerkelijke actie zorgde in de twaalfde minuut voor de openingstreffer. Een voorzet van Julio Alvarez vloog voorbij ploeggenoot Gregorio Manzano, maar de bal krulde dankzij een mooie curve alsnog tegen de touwen.
Pas in het laatste kwartier nam Mallorca meer afstand. Juan Pablo bleef vrij voor doelman Juan Pablo koel en scoorde de tweede, Webo maakte de 3-0.
UPDATE: Athletic Bilbao - Real Valladolid
Athletic Bilbao blijft het verrassend goed doen in de Primera Division. De ploeg die vorig seizoen als dertiende eindigde, staat nu al weken op een plek die recht geeft op Europa League-voetbal. Zondag won Bilbao met 2-0 van Real Valladolid.
Toquero opende na een half uur de score voor de thuisploeg, op aangeven van Gabilondo. Vlak voor rust mocht de spits opnieuw juichen. Toquero scoorde de 2-0, nu met een assist door Llorente.
UPDATE: Real Zaragoza - Atletico Madrid
Real Zaragoza blijft belangrijke punten sprokkelen in de strijd tegen degradatie. De ploeg stond lang voor tegen Atletico Madrid, maar moest in blessuretijd toch de 1-1 toestaan.
Zaragoza haalde in de winterstop een zevental spelers om toch maar niet uit de Primera Division te kukelen. Langzaamaan beginnen de nieuwelingen hun waarde te bewijzen en de ploeg punten te pakken. Tegen Atletico begon Zaragoza ook goed en na zeven minuten scoorde Jiri Jarosik de 1-1.
Omdat Jose Antonio Reyes na 69 minuten rood kreeg, kwamen de Madrilenen met tien man te staan en leek Zaragoza de drie punten in eigen huis te houden. Ver in blessuretijd kopte invaller Ibra echter de 1-1 binnen.
De overige uitslagen in Spanje:
Osasuna - Getafe 0-0
Espanyol - Villareal 0-0
Malaga - Xerez 2-4
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 08:12 Invaller Aissati: 'Geen tijd voor warming-up'
- 08:06 'Wil de oude Lex van vorig jaar terug laten komen'
- 08:00 Kartonnen bekerhouder velt grensrechter
- 07:54 Geduldige Red Devil-broers hebben één droom: WK 2014
- 07:48 Louter positief nieuws uit Milanese ziekenboeg
- 07:42 'Ajax wil talentvolle Zweed voor recordbedrag overnemen' 2
- 07:36 Kayserispor sluit Amrabat weer in de armen
- 07:30 Zambia schrijft geschiedenis na strafschoppen
- 07:24 Rekordmeister-delegatie bekeek ontketende Guidetti
- 07:18 Martens tipt AZ: 'Hun kracht ligt in de aanval'
- 07:12 Meijers voetbalt na dit seizoen achter de duinen
- 07:06 Jeugdige Villa-mascotte imiteert Suárez
- 07:00 Cruijff: 'Het lijkt voorbij, maar dat is het niet'
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante 1
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
