Round-up: Pienaar, Gallas, Ollé-Nicolle, Buffon

TURIJN - Gianluigi Buffon stopt met profvoetbal zodra hij niet meer wordt opgeroepen voor het Italiaanse nationale team. Dat zei de 32-jarige doelman dinsdag in La Gazzetta dello Sport. Buffon debuteerde in 1995 namens Parma in de Serie A in een duel met AC Milan. In 2001 vertrok hij naar Juventus waar hij inmiddels bezig is aan zijn negende seizoen. Buffon heeft honderd interlands achter zijn naam staan. In 2006 werd hij met de Squadra Azzurra wereldkampioen.
NICE - Olympique Nice heeft trainer Didier Ollé-Nicolle dinsdagavond uit zijn functie ontheven. Het besluit is een gevolg van de teleurstellende prestaties de laatste weken. De Zuid-Franse ploeg staat zeventiende. De 3-2 thuisnederlaag tegen AS Nancy afgelopen zaterdag was de bekende druppel. Eric Roy is de opvolger van Ollé-Nicolle.
LIVERPOOL - Steven Pienaar moet een jaar lang op de fiets naar Everton. De Zuid-Afrikaan is zijn rijbewijs kwijt, omdat hij werd betrapt met drank op achter het stuur. Bovendien moet de oud-Ajacied een boete betalen van ruim duizend euro en nog eens een dikke honderd euro voor het door rood rijden.
LONDEN - Arsenal moet verdediger William Gallas nog zeker een maand missen. De Fransman was op de weg terug van een kuitblessure, maar kreeg daar zondag op een training weer last van en is weer helemaal terug bij af. In het treffen in de Champions League tegen FC Porto mist Arsenal vanavond ook de geblesseerde Fabregas.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
- 12-02 Milan-spits: 'Een droom die uitkomt'
- 12-02 Dalglish biedt na Suarez ook zijn excuses aan
- 12-02 Van de Kerkhof: 'Van Beveren was een strijder'
- 12-02 'Clasie loopt liesblessure op'
- 12-02 Koeman: 'Feyenoord doet niet mee om bovenste plaatsen'
- 12-02 Ranieri na blamage: 'Bijna alles was in orde'
- 12-02 PSG gelijk, Lille en Bordeaux maken er show van
- 12-02 Guidetti: 'Fans verdienen een titel' 1
- 12-02 City wederom aan kop na magere overwinning
- 12-02 Nalbantoglu: 'Jammer, zo'n scheidsrechter'
- 12-02 Wouters: 'We hadden van ADO moeten winnen'
- 12-02 Guidetti legt ook Vitesse over de knie 1
- 12-02 Derijck en Rutten kunnen weer door één deur
