Laatste nieuws
11.03Japanse verdediger ziet dat Oranje kwetsbaar is als team
11.00Liverpool wil Gakpo inzetten om gedroomde Salah-opvolger los te weken
11.00WK Bankzaken Extra: 'FIFA droomt van Ameland tegen Legoland'
10.57'Snelle vervolgstap lonkt voor basisklant Heerenveen: interesse uit Bundesliga'
10.53Japanse verdediger roept op tot scherpte richting Oranje-clash
10.37Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Benen deden niet wat zijn brein wilde'
10.32'Rigaux wil verder winkelen in België: Feyenoord bereidt bod op spits voor'
10.30Hoe Hongkong inspiratie kan bieden voor Oranje
10.30Hoe Oranje tegen Japan kan profiteren van een variant uit Hongkong
10.21Bouw van het stadion van Nederland- Japan was een financieel fiasco
10.03Ongelooflijk maar waar: FIFA benadert Orgel Joke voor optreden tijdens WK
10.00De absentie van voormalig PSV-ster Hirving Lozano bij Mexico verklaard
09.54Noorwegen laat 300 kilo vis verschepen voor het WK
09.45Transfers Feyenoord: 'Rigaux wil landgenoot naar De Kuip halen'
09.37Flinke aderlating voor Marokko: Aguerd en Ezzalzouli missen WK
09.33Ogawa ziet kansen tegen Van Dijk: 'We kennen zijn zwakke punten'
09.32''Serieuze interesse' PSV in Nijstad, geen nieuw 'Mats Rots-bedrag' voor Twente'
09.30Riyad Mahrez, groot geworden zonder havermoutpap
09.29Driessen verdedigt Rigaux na woorden Van der Vaart: 'Is nu een Belgische snotneus'
09.25VI Live: Hwang met Zuid-Korea tegen het Tsjechië van Kovár
09.24'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham, verrassend ontslag Wolves'
09.15De Oranje-opstelling van Van Ginkel: nieuw middenveld, Brobbey in de spits
09.10Rondje WK: de allerlaatste tips voor je voetbalpool
09.05Koeman over aanval Oranje: ‘Als je niet tevreden bent, moet je anderen een kans geven'
09.00Het WK beleef je bij VoetbalPrimeur: groter, sneller en completer dan ooit
09.00Zo gaat Engeland eruitzien op het WK
08.53KNVB 'geen dominee' in Amerika: 'We hebben iets geleerd van Qatar'
08.51Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Zijn hoofd deed niet wat zijn brein wilde'
08.50Geen FC Twente, wél Portugal voor Weghorst?: 'Ik hoor hardnekkige geruchten'
08.42Engelse media zijn eruit: 'Dit is de nummer 10 van Tuchel'
08.40Bevestiging uit België: 'Feyenoord legt bod neer, clubs gaan eruit komen'
08.31'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham'
08.25'Feyenoord-target zegt 'nee' tegen aanbiedingen, maar sprak nog niet met Rigaux'
08.22WK op tv: kijk op deze zender naar openingsduel tussen Mexico en Zuid-Afrika
08.22Flinke domper Marokko: twee basisspelers missen WK door blessure
Resultaten x
Overige

CL: Prachtig afstandsschot Robben bezorgt Bayern plek in kwartfinales

FLORENCE - Bayern München heeft zich voor de tiende keer in de clubhistorie geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. Fiorentina stond dinsdagavond lange tijd aan de goede kant van de score, maar treffers van Mark van Bommel en Arjen Robben (prachtig schot) z
09-03-2010 22:43 door Redactie ELF Voetbal

In een winderig Florence nam de thuisploeg na een klein halfuur de leiding. Hans-Jörg Butt kreeg een afstandschot van Marco Marchionni niet onder controle en zag Juan Vargas op fraaie wijze de rechterbovenhoek vinden in de rebound. Echt gevaarlijk was Fiorentina tot dat moment nog niet geweest. De ploeg viel aan waar het kon, maar had moeite om Bayern München haar wil op te leggen.

De bezoekers kregen, slechts enkele minuten na de openingstreffer, via Arjen Robben de eerste grote kans van de wedstrijd. De Nederlander schoot van dichtbij echter hard over met links. In het restant van de eerste helft koesterden de Italianen hun voorsprong, Bayern zette nog een paar keer aan. Dat resulteerde alleen in een ongevaarlijke kopbal van Miroslav Klose, die al vroeg in het duel Mario Gomez voorin afloste.

Het tweede bedrijf kende een veel hogere amusementswaarde. Al na vijf minuten leek het weer raak voor de thuisploeg, maar Alberto Gilardino's inzet van dichtbij was te slap om Butt te verschalken. Kort daarop verdubbelde Fiorentina alsnog de marge via Stevan Jovetic. De talentvolle middenvelder vond de linker onderhoek na klaarleggen van Gilardino. Bayern reageerde snel. Eerst was Klose dichtbij, maar een voortreffelijke tackle van Per Kroldrup voorkwam een schot op goal. Mark van Bommel zorgde met een bekeken schuiver alsnog voor de aansluitingstreffer. Zijn in totaal vijftiende goal voor Der Rekordmeister.

Het daardoor ontstane vertrouwen bij Bayern werd snel in de kiem gesmoord. Jovetic passeerde Butt door de benen na een combinatie met wederom Gilardino, die handig doorkopte. Dit leek de genadeslag te zijn voor Bayern München, maar Arjen Robben toonde zich een minuut later van onschatbare waarde voor de ploeg Louis van Gaal. De Nederlander vond met een magnifieke wreeftrap de linkerkruising.

Het geloof bij Fiorentina ebde daarna als sneeuw voor de zon weg. Tot meer dan wat schoten vanuit de tweede lijn was La Viola niet meer in staat. Bayern was met enkele uitbraken nog wel dreigend, maar dat had geen consequenties meer voor de einduitslag.

Bayern plaatste zich zodoende voor de tiende keer in de historie voor de kwartfinales van de Champions League. Wel kwam er door de 3-2 nederlaag een einde aan een reeks van achttien ongeslagen duels op rij.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.