'Real Madrid moet spelers slijten na debacle in Champions League'

Door de vroegtijdige uitschakeling loopt Real vele miljoenen mis. Aan tv-inkomsten en kaartverkoop, maar bijvoorbeeld ook door het mislopen van sponsorbonussen. De club stak zich afgelopen zomer al behoorlijk in de schulden om de komst van onder andere Cristiano Ronaldo, Kaká, Xabi Alonso en Karim Benzema mogelijk te maken. Maar nu dreigt Real spelers te moeten gaan vérkopen.
Royston Drenthe is een van de kandidaten om te vertrekken uit Madrid. De Rotterdammer slaagt er maar niet in om definitief door te breken. Dit seizoen kwam hij voorlopig tot slechts zeven competitieoptredens. Volgens het Italiaanse Tuttosport is Juventus geïnteresseerd in de linkspoot en is een transfer voor 7 à 8 miljoen euro in de maak.
Juventus is daarnaast ook geïnteresseerd in Fernando Gago. Als het aantrekken van de Argentijnse middenvelder onhaalbaar blijkt, dan richt Juve zijn pijlen op Mahamadou Diarra. De toekomst van Gonzalo Higuaín is ook onzeker. De onderhandelingen over een contract lopen moeizaam, maar Real Madrid is er veel aan gelegen om zijn topscorer te behouden.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
dan zou de cl een stuk aantrekkelijk wezen en krijg je ook nooit het calimero effect
maar iets meer tempo mag er wel inzitten, alleen het probleem is dat de CL ook grote inkomstebron is wat ervoor zorgt dat clubs met veel schulden weer wat sneller uit de schulden kunnen komen. hoewel ik toch vind als clubs als real madrid rond 300 miljoen uitgeven aan nieuwe spelers en dan in de schulden komen ook niet in CL moge spelen. als in de europa league
Laatste nieuws
- 08:12 Invaller Aissati: 'Geen tijd voor warming-up'
- 08:06 'Wil de oude Lex van vorig jaar terug laten komen'
- 08:00 Kartonnen bekerhouder velt grensrechter
- 07:54 Geduldige Red Devil-broers hebben één droom: WK 2014
- 07:48 Louter positief nieuws uit Milanese ziekenboeg
- 07:42 'Ajax wil talentvolle Zweed voor recordbedrag overnemen' 2
- 07:36 Kayserispor sluit Amrabat weer in de armen
- 07:30 Zambia schrijft geschiedenis na strafschoppen
- 07:24 Rekordmeister-delegatie bekeek ontketende Guidetti
- 07:18 Martens tipt AZ: 'Hun kracht ligt in de aanval'
- 07:12 Meijers voetbalt na dit seizoen achter de duinen
- 07:06 Jeugdige Villa-mascotte imiteert Suárez
- 07:00 Cruijff: 'Het lijkt voorbij, maar dat is het niet'
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante 1
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
