Laatste nieuws
05.05Ajax-spelers vieren curieus feestje voor lege F-Side na zege op Feyenoord
02.10Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
00.20Verhit moment in Klassieker: Wijndal en Hadj Moussa ontvangen geel na opstootje
00.15Overmars staat door Nederlanders voor uitdaging bij Antwerp: 'Einde van tijdperk'
00.15Toptalent wijst Ajax keihard af: 'Tuurlijk was het moeilijk om nee te zeggen'
00.01'Opvallend: 32-jarige kan 'droomtransfer' maken door interesse Inter en Juventus’
00.00De beelden: 'Mister 1-0' opent score voor Ajax in Klassieker en loopt hoofdwond op

Gisteren

23.49Van Hooijdonk kritisch na interview Van Persie: 'Vind dit een rare uitspraak'
23.48Van Polen spot Eredivisie-parel: 'Hij kan mee bij top drie, een complete speler'
23.44Reactie na grote racisme- en seksisme-rel: ‘Hij is verkeerd geïnterpreteerd'
23.40'Chelsea kaapt transfer en gaat zich versterken met WK-smaakmaker'
23.30'Trotse Ajacied' Klaassen: 'Zelfs de grootsten der aarde spelen in een laag blok'
23.18Afellay ziet reden voor 'crisis' Feyenoord: 'Hoe ga je dan een wedstrijd winnen?'
23.17Van Hooijdonk ziet 'opportunisme' bij Ajax rondom Grim: 'Wat ze moeten doen...'
23.15Jan Mulder kan ogen niet geloven: 'Het was nauwelijks te verdragen'
23.03Real Madrid spoelt kater van twee nederlagen op rij weg met zege bij Alavés
22.59Real herpakt zich met nipte zege op Alavés en houdt koploper Barça in zicht
22.25Perez wijst 'hét mannetje' in Klassieker aan: 'Zijn beste wedstrijd in Ajax-tenue'
22.15Irritatie bij Timber na vraag van NOS: 'De reden dat jij daar staat en ik hier'
22.15Inter profiteert van falende concurrentie en verovert koppositie in Italië
22.11Oosting-effect in België bij Antwerp: 'Hij is beresterk, supersnel én explosief'
22.10Opmerkelijke beelden: Janssen wordt naar de grond gewerkt door eigen teamgenoot
22.10Blessurezorgen bij Feyenoord na nederlaag tegen Ajax: 'Is geen excuus, maar...'
22.00VP-Voetbalkantine: 'Ajax gaat hoger eindigen dan Feyenoord in de Eredivisie'
21.55Perez ziet parel bij Ajax - Feyenoord: 'Hij was de beste van allemaal'
21.55Feest in Amsterdam: Ajax-fans gaan na Klassieker-zege los in Johan Cruijff Arena
21.49Engelse pers ziet Nederlander schitteren bij Sunderland: 'Zo'n sterk aanspeelpunt'
21.40Live Transfers: Vlahovic maakt Serie A-transfer, ontwikkelingen rond El Karouani
21.38Van Polen ziet vertrouwen terugkeren bij Ajacied: 'Hij komt in zijn kracht'
21.35Grim countert Ajax-sneer van Van Persie: 'Daar gaat het volgens mij om'
21.30Interesse in FC Utrecht-uitblinker: 'Een drukke kerstvakantie? Ik denk het ook'
21.20Van Persie trots op Feyenoord ondanks zeperd tegen Ajax: 'Maar dat is klote'
21.20Lach, enthousiasme en jeugd terug bij Ajax: moet Grim blijven als trainer?
21.15Jan Boskamp ziet 'lulverhalen' en haalt uit: 'Op de meest laffe manier aangepakt'
21.10Manchester City houdt zicht op koploper Arsenal, Aston Villa wint moeizaam bij West Ham
Resultaten x
Overige

PSV komt woensdag met reactie op schorsing Afellay

Ibrahim Afellay beweert dat hij geen bewuste elleboogstoot heeft gegeven aan Ajacied Eyong Enoh. De aanvoerder van PSV raakte gisteren in de slotfase van het duel tussen beide ploegen in conflict met de middenvelder van de Amsterdammers.
16-03-2010 18:26 door Redactie ELF Voetbal

"Hij ging op mijn tenen staan en als reactie maakte ik me breed toen hij op me af kwam lopen. Hij stompte me iets eerder ook nog in mijn maag", verklaarde Afellay na afloop tegenover De Telegraaf.

Scheidsrechter Kevin Blom ontging het incident. Daardoor bestaat er voor de openbare aanklager de kans om Afellay alsnog te schorsen op basis van videobeelden. "We zullen het wel zien", reageerde de captain.

Afellay heeft niet het gevoel dat de strijd om de titel door de vingers van PSV glipt na de nederlagen tegen NAC en Ajax. "Als je ziet hoe wij hier voor rust Ajax wegspelen kun je niet zeggen dat we vorm missen. Ik denk dat we gewoon pech hebben gehad."

UPDATE: De KNVB heeft een vooronderzoek ingesteld naar de overtredingen die Ibrahim Afellay en Eyong Enoh tegen elkaar begingen. Beide spelers hebben tot dinsdagmiddag 12:00 uur de tijd gekregen om hun versie van het verhaal te geven, waarna de KNVB een schikkingsvoorstel zal doen. 

Tijdens Ajax - PSV kregen Enoh en Afellay in de slotfase amok. Enoh ging opzettelijk op de tenen van Afellay staan en leek hem ook in de maagstreek te raken, al gaven tv-beelden daar geen uitsluitsel over. Daarop ramde Afellay tot twee keer toe met zijn arm doelbewust tegen het hoofd van de Ajacied.

UPDATE 2: Ibrahim Afellay heeft een schikkingsvoorstel voor vier wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, gekregen van de KNVB. PSV en de speler hebben daar nog niet op gereageerd. Daar hebben zij tot vanmiddag 16:30 uur de tijd voor. Mochten zei het voorstel afwijzen, dan gaat de tuchtcommissie zich over de zaak buigen.

Eyong Enoh en Danny Buijs zijn vrijgesproken van strafvervolging. Tegen een vermeende overtreding van Enoh kon niet voldoende bewijs worden gevonden. Buijs werd vrijgepleit door een ontlastende verklaring van Theo Janssen, die hij met een arm in het gezicht raakte.

UPDATE 3: Ibrahim Afellay heeft het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor vier duels schorsing, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd. De middenvelder van PSV mist daardoor de wedstrijden tegen FC Twente, VVV-Venlo en Willem II. De Eindhovenaren, zo melden zij op het digitale huis van de club, zullen woensdag dieper ingaan op de hele kwestie. "PSV komt woensdag pas met een weloverwogen reactie op dit KNVB-besluit."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.