Opstelling Heracles..
- 1 Martin Pieckenhagen
- 22 Tim Breukers
- 3 Birger Maertens
- 4 Van der Linden
- 5 Mark Looms
- 23 Willie Overtoom
- 17 Kwame Quansah
- 10 Marko Vejinovic
76 - 21 Darl Douglas
- 12 Bas Dost
- 11 Everton
76
Wisselspelers
Beoordeling Heracles..
Statistieken Heracles..
- Hoekschoppen 5
- Buitenspel 2
- Overtredingen 15
- Schoten op doel 8
- Schoten naast doel 8
- Voorzetten links 10
- Voorzetten rechts 13
- Vrije trappen 12
Opstelling PSV
- 1 Andreas Isaksson
- 25 Stanislav Manolev
- 23 Andre Ooijer
- 4 Maza Rodriguez
- 3 Carlos Salcido
- 20 Ibrahim Afellay
- 28 Otman Bakkal
- 18 Orlando Engelaar
87 - Danko Lazovic
- 7 Ola Toivonen
- 22 Balazs Dzsudzsak
67
Wisselspelers
Beoordeling PSV
Statistieken PSV
- Hoekschoppen 7
- Buitenspel 1
- Overtredingen 12
- Schoten op doel 6
- Schoten naast doel 11
- Voorzetten links 10
- Voorzetten rechts 14
- Vrije trappen 15

Heracles krijgt niet wat het verdient tegen PSV
Waar Heracles Almelo vorige week drie punten wist te stelen tegen FC Groningen, daar werd zondag verloren van koploper PSV. De Eindhovenaren lieten de ploeg van trainer Gertjan Verbeek het spel maken in het eigen Polman Stadion. De Heraclieden creƫerden kans op kans, maar wisten het grote aantal doelpogingen niet te benutten. Ola Toivonen deed dat wel voor PSV: 0-1.
De onderlinge statistieken tussen Heracles en PSV beloofden niet veel goeds voor de thuisploeg. Van de negen eerdere ontmoetingen in het Polman Stadion wonnen de Eindhovenaren er zeven. Twee keer werd gelijkgespeeld. De ploeg van Verbeek leek echter maling te hebben aan de wedstrijdstatistieken. Al na dertig seconden was het eerste doelgevaar van Heracles een feit. Een snelle counter van PSV leek roet in het eten te gooien voor de Heraclieden, maar Martin Pieckenhagen wist de duikkopbal van Toivonen tot corner te verwerken.
Verder troffen afstandschoten van PSV'ers Balazs Dzsudzsak, Danko Lazovic en Otman Bakkal geen doel. Aan de andere kant van het veld leken Everton en Antoine van der Linden tot scoren te komen, maar een uitstekend keepende Andreas Isaksson stond een openingstreffer in de weg. Ook Bas Dost, die dit seizoen al tien doelpunten scoorde voor Heracles, trof voor de rust geen doel. Een fraaie hakbal en een schot vanuit de lucht werden gestopt door de Zweedse doelman van PSV.
In de resterende minuten van de eerste helft wist Heracles de wedstrijd te domineren. Op het slecht bespeelbare veld van het Polman Stadion werd echter veel slordig balverlies geleden door de thuisploeg. Na 57 minuten kreeg Dost een levensgrote kans op de 1-0, maar de Nederlander die dit seizoen de meeste doelpunten scoorde in de Eredivisie schoot de bal ver naast het doel. Twee minuten later werd het geheel tegen de verhouding in 0-1 voor PSV. Een fout van Pieckenhagen werd afgestraft door Toivonen, die de bal met zijn hoofd in de korte hoek kon werken.
Na de openingstreffer van PSV werd de wedstrijd wat gelijkwaardiger. Heracles nam wat meer risico's in de zoektocht naar de gelijkmaker. Een halve omhaal van Everton zorgde nog wel voor opschudding bij de supporters van Heracles. In de slotfase werd het nog wel ontzettend spannend. Zowel Heracles als PSV schoten tegen de lat en Isaksson en Pieckenhagen brachten knap redding op een schot in de korte hoek. Het bleefĀ uiteindelijk 0-1.