Hoewel de Engelse ploeg de Champions League aan zich voorbij zag gaan, zal het niveau volgens Hodgson erg hoog liggen. "Tegenwoordig lijkt de Europa League erg op de Champions League. Als je de groepsfase bereikt ontmoet je veel goede teams, maar ik ben blij dat we enkele lastige ontmoetingen hebben weten te voorkomen", laat hij weten over de koppeling met Steaua Boekarest, Napoli en FC Utrecht.
"De drie tegenstanders zijn kwalitatief sterk. Met name clubs als Steaua en Napoli zullen het Liverpool-publiek aanspreken." De komende maanden zal blijken of ook FC Utrecht het hart van het Britse publiek kan veroveren.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeHodgson kijkt vooral uit naar Steaua en Napoli
Roy Hodgson kijkt uit naar de poulefase van de Europa League. De nieuwbakken trainer van Liverpool is tevreden met de loting voor de internationale competitie. "Ik denk dat we goed hebben geloot, maar er zijn op dit niveau geen makkelijke wedstrijden."

