Valencia en Barcelona profiteren van falende spitsen Real
Valencia is de nieuwe koploper van de Primera Division. Dankzij vroege treffers van Topal en Soldado won de ploeg met 0-2 bij Gijon. Valencia neemt de kop over van Real Madrid.

De Koninklijke kwam niet verder dan een 0-0 tegen Levante. Real had een enorm overwicht, maar kwam ook vanavond moeilijk tot scoren. Dat lukte alleen Gonzalo Higuain, maar dat deed de Argentijn vanuit buitenspelpositie. In vijf competitieduels heeft Real pas zes keer gescoord.
Barcelona won op een spekglad veld een keiharde wedstrijd met 1-3 van Athletic Bilbao. Keita kort na rust en Xavi een kwartier voor tijd leken Barcelona in veilige haven te schieten. David Villa en Andres Iniesta waren ook dichtbij een goal, maar raakten de paal.
Athletic speelde de hele tweede helft met tien man, omdat verdediger Amorebieta zijn poging om de bijnaam De Slager van Bilbao te verwerven moest bekopen met een directe rode kaart. Op het gladde veld gleed hij met gestrekt been in op Iniesta. Ook Barcelona beëindigde het duel met zijn tienen. Villa gaf een tikje in het gezicht van Gurpegi en kreeg direct rood. Gabilondo tikte in de laatste minuut nog de 1-2 binnen, maar het kwam te laat. In de blessuretijd counterde Barca via Sergio Busquets naar de 1-3.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
