Laatste nieuws
21.00Klose verwacht dat Messi of Mbappé zijn WK-doelpuntenrecord zal verbreken
20.53Bizarre situatie bij WK-deelnemer Haïti: 'Bondscoach is er nooit geweest'
20.20'Bij zes keer een kwartier kan voetbal succesvol worden in Amerika'
20.20Rangnick haalt neus op voor AC Milan en verlengt contract bij Oostenrijk
20.15Onzekerheid onder de lat bij Duitsland: 'Hartstikke absurd'
20.03Theo Janssen: 'Je wordt als Feyenoord-fan toch gewoon voor de gek gehouden?'
20.00Praat mee op VP: Qatar - Zwitserland
19.57VI Live: opstellingen Qatar en Zwitserland bekend
19.47Fanatieke Frenkie de Jong stapt op voet van Aké tijdens Oranje-rondo
19.40Pato bewondert 'vaderfiguur' Ancelotti: 'De beste trainer ter wereld'
19.37Van der Vaart: 'Kom op! Koeman begon daarmee, de domste opmerking ooit'
19.31Van Hecke emotioneel en trots: 'Mijn vader was gek van het Nederlands elftal'
19.30De Roon met knipoog over rugnummer: 'Virgil is 4 en heeft nooit concurrentie'
19.17'Tweede poging vanuit Spanje: Bologna werkt nu wél mee aan Dallinga-deal'
19.11'Zelfs recordbedrag kan Club Brugge niet overtuigen, sterspeler (21) moet blijven'
19.05Flinke problemen voor Stijn van Gassel: ‘We zitten iedere dag in de ellende’
19.05LIVE Transfers: Dallinga kan naar Spanje, FC Barcelona spot WK-pareltje
18.59Bijzondere onthulling Van Hooijdonk over Johan Derksen: "Hij kwam speciaal langs"
18.55Oranje werkt laatste training richting Japan met fitte selectie af
18.52'Tottenham zet in op langdurige contractverlenging voor defensieve steunpilaar'
18.50Afellay laat zich uit over toekomst na PSV-vertrek: 'Die ambitie heb ik niet'
18.47Iraanse spits spreekt zich uit: 'Duidelijk dat er veel spanning is'
18.45Cor Pot spreekt over kansen Curaçao: 'Duitsland is absolute top, Ecuador ook'
18.40Van Dijks bijzondere weg: van afwijzing in Oranjejeugd tot aanvoerder op WK
18.40'Mijn trainer bij Feyenoord zei dat ik moest opstaan, ik was toch geen mietje?'
18.35'Barcelona denkt aan 'enorm talent' dat zondag WK-debuut kan maken tegen Turkije'
18.35Oranje werkt met complete selectie laatste training af voor duel met Japan
18.18Klopp hekelt commercialisering op WK: 'Voetbal wordt gegijzeld'
18.15Opvallend: FIFA grijpt hard in en voert grote wijzigingen door in transfersysteem
18.12'Ik vind Van Nistelrooij echt een enge man, en als trainer is het een nobody'
18.12'Casadó kan vertrekken bij Barça, vertrek Olise bij Bayern is onbespreekbaar'
18.00VS zweeft: Pochettino's tactieken uitgelegd
17.57Opsteker voor Oranje: twijfelgeval traint voor treffen met Japan opnieuw volop mee
17.51IJsselmeervogels handhaaft zich na comeback in Spakenburg in Tweede Divisie
17.42IJsselmeervogels handhaaft in Tweede Divisie na comeback tegen Excelsior Maassluis
Resultaten x
Overige

Castaignos: 'Ik geef nog dertien wedstrijden alles voor Feyenoord'

Heeft Luc Castaignos zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld? Het zou zomaar kunnen. Internazionale wil hem namelijk nog deze transferperiode naar Milaan halen.

01-02-2011 10:26 door Redactie ELF Voetbal

De club heeft Castaignos afgelopen weekend expliciet gevraagd of hij direct de overstap naar de Serie A wil maken, zo meldt het AD. De 18-jarige spits is meteen welkom vanwege de vele blessures, zo vinden trainer Leonardo en technisch directeur Marco Branka.

In een eerder stadium werd er gesproken over een deal waarbij Castaignos nu zou tekenen en pas over anderhalf jaar naar Milaan zou verhuizen. In de tussentijd zou hij gewoon bij Feyenoord kunnen blijven spelen.

Wellicht heeft de situatie van Castaignos bij Feyenoord er ook iets mee te maken. Het talent werd afgelopen zaterdag door Mario Been op de bank gezet ten koste van Jhon van Beukering, omdat hij 'in een mindere fase zit'. Maandagavond speelde Castaignos met Jong Feyenoord/Excelsior tegen Jong De Graafschap.

Overigens is Inter bereid om twee miljoen euro over te maken naar Rotterdam. Dat bedrag zou door eventuele bonussen op kunnen lopen naar drie miljoen.

UPDATE (1): "Luc staat open voor de plannen van Inter", zo laat zijn zaakwaarnemer Arie Treffers weten. "Als de clubs eruit komen vertrekt hij per direct. Ik heb begrepen dat Inter aan het einde van de week de deal wil rondmaken."

Wellicht heeft Feyenoord baat bij een snelle verkoop van Castaignos. De geldigheid van het nieuwe contract van de jongeling wordt namelijk betwist, zo meldt VI. Doet de KNVB-arbitragecommissie een uitspraak in het nadeel van de Rotterdamse club, dan is Luc Castaignos aan het eind van dit seizoen transfervrij.

UPDATE (2): Er wordt al langere tijd over gesproken, maar Luc Castaignos is nu echt dicht bij een transfer naar Internazionale. Onno Jacobs, financieel directeur van Feyenoord, en huisjurist Joris van Bentem zijn volgens VI afgereisd naar Milaan, om met de club te onderhandelen over de 18-jarige spits. Het tweetal heeft bij Inter een afspraak met Marco Branca, technisch directeur van de regerend landskampioen. Mochten beide clubs het eens worden, vertrekt Castaignos mogelijk nog deze maand naar Italië.

UPDATE (3): De Feyenoord-delegatie is inmiddels teruggekeerd uit Milaan, maar zonder akkoord. VI meldt dat de deal telefonisch moet worden afgerond.

UPDATE (4): Castaignos maakt het seizoen sowieso af bij Feyenoord. Inter wil de spits graag overnemen, maar niet meer in deze transferperiode. "Wij volgen hem op de voet. Maar hij komt pas in juni of later naar ons toe. Deze maand zeker niet", zei technisch directeur Marco Branca van Inter tijdens de presentatie van een andere nieuwe aanvaller, Giampaolo Pazzini.

UPDATE (5): Internazionale heeft een nieuw bod bij Feyenoord neergelegd voor Castaignos. De Rotterdammers kunnen vier miljoen euro incasseren voor hun spits, zo meldt het AD. Technisch directeur Marco Branca sprak vrijdag met financieel directeur Onno Jacobs en huisjurist Joris van Benthem van Feyenoord. Een dag later stuurde Inter per e-mail een nieuwe aanbieding: maximaal vier miljoen euro en de toezegging dat hij tot het eind van het seizoen in Rotterdam speelt. De hoogte van de uiteindelijke transfersom hangt af van de prestaties van Castaignos als hij eenmaal de overstap heeft gemaakt.

UPDATE (6): Feyenoord en Internazionale hebben een akkoord bereikt over Luc Castaignos. De spits maakt komende zomer de overstap naar Milaan. Over de transfersom willen beide partijen geen mededelingen doen.

UPDATE (7): Luc Castaignos heeft nog wel zin om dit jaar goed te presteren bij de Rotterdammers. De trotse Schiedammer zegt in het AD: "Na dit seizoen maak ik een stap, maar eerst geef ik nog dertien wedstrijden alles voor Feyenoord. Daar hoeft niemand zich zorgen over te maken".

De transfersom is maximaal vier miljoen euro, afhankelijk van de prestaties van de spits. Hij gaat voor vier of vijf seizoenen tekenen.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.