Mirko Vucinic en Claudio Marchisio beloonden het vertrouwen van Antonio Conte met de doelpuntenproductie aan de kant van Juventus. Namens Internazionale deed Maicon op aangeven van Sneijder wat terug, maar het mocht niet baten. Het teleurstellend presterende Internazionale verloor voor de vijfde keer dit seizoen.
Zodoende heeft De Oude Dame, waar Eljero Elia geen speelminuten kreeg, de koppositie van de Serie A heroverd van AC Milan, dat eerder vandaag een 2-3 overwinning behaalde bij het AS Roma van Maarten Stekelenburg. Internazionale, dat na de rust met Luc Castaignos speelde, blijft rond de degradatiezone bivakkeren. De Nerazzurri staan zestiende.
Internazionale speelt op woensdag 2 november in een Champions League-thuiswedstrijd tegen Lille. Op zondag 6 november wacht de uitontmoeting met FC Genoa. Juventus heeft geen Europese verplichtingen en mag volgende week zondag op visite bij Napoli.

