Laatste nieuws
16.00Dit is het beste Portugal ooit (met of zonder Cristiano Ronaldo)
15.55Duitse internationals betalen vervoerskosten voor zeshonderd fans
15.54Oranje kent eerste arbiter: ervaren Amerikaan leidt WK-duel met Japan
15.48WK-record maakt Ochoa trots: 'Ik kan mijn naam naast Messi en Ronaldo zetten'
15.22UEFA beloont geweigerde WK-scheidsrechter met aanstelling voor Super Cup
15.15Letschert verrast door 'monster' van Marokko: "Had ik nooit zien aankomen"
15.11'Feyenoord deelt tikje uit: Ajax-toptalent (12) vertrekt naar Rotterdammers'
15.08Amerikaanse toparbiter fluit eerste WK-duel Oranje
15.02Elia blikt terug op gemiste WK-kans: 'Was mijn carrière dan anders gelopen?'
15.00Kim, Lee en… Jens Castrop? Het verhaal van de Zuid-Koreaanse verrassing
14.55Feyenoord neemt Marokkaans talent Hadidi (17) over van Standard Luik
14.52'FC Twente handelt snel en vindt opvolger van Rots in de Eredivisie'
14.50FC Twente plukt na verkoop Rots linksback weg bij Go Ahead Eagles
14.47Nederlandse verdediger heeft fraaie transfer naar nummer vijf van Portugal binnen
14.40Malen vol ambitie richting WK: 'Ik wil gaan voor de hoofdprijs'
14.39'Bayern bereikt akkoord en betaalt 65 miljoen aan club die met PSV concurreert'
14.36'Dilemma in Sevilla: Ajax op vinkentouw voor één van grootste juwelen'
14.22Feyenoord plukt Marokkaans talent Hadidi (17) weg bij Standard Luik
14.16Finn van Breemen heeft transfer naar nummer vijf van Portugal te pakken
14.07Duitse WK-ganger over late oproep: 'Nagelsmann vroeg of ik dronken was'
14.01De ultieme WK-gids: alles wat je moet weten over de landen en groepen
14.01De Jong vreest niet voor setpiece-WK: 'Teams die prijzen winnen worden gekopieerd'
14.00Beukema wacht op belletje van Koeman: 'Nog geen contact gehad met de bondscoach'
14.00Bert van Marwijk pleit vlak voor WK voor flinke ingreep bij Oranje
13.55'Ajax en Feyenoord hadden interesse, maar hij is wel een groot Mexicaans talent'
13.45Torenhoge verwachtingen van Feyenoord-back: 'Machine, potentie is eindeloos'
13.45La Gazzetta: 'Ajax ruikt kans en biedt routinier (37) plek onder de lat aan'
13.45Rondje WK: de állerlaatste tips voor je WK-pool
13.44Celtic gaat na memorabele landstitel langer door met O'Neill (74)
13.40Japanner waarschuwt Oranje en zichzelf: 'Dat mogen we geen moment doen'
13.38Ambitieuze Pochettino legt gewaagd antwoord aan Trump uit
13.32Vanenburg geeft Koeman WK-advies: 'Dit systeem kan tegenstanders écht pijn doen'
13.30'Mijn moeder gelooft dat ik Oranje ga halen, daarom heb ik gewacht met Suriname'
13.24Jongste WK-ganger Oranje durft te dromen van wereldtitel
13.20UEFA wijst Omar Artan aan voor topaffiche
Resultaten x
Binnenland

Jupiler League: Fortuna, Volendam, Cambuur, MVV, De Ridder, Van der Sluijs

In de Jupiler League staat vrijdagavond en zondagmiddag speeldag 32 op het programma. Bij veel clubs in de een na hoogste divisie van ons land komt vandaag nieuws vandaag. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
11-03-2010 17:56 door Redactie ELF Voetbal

HELMOND - Rob van der Sluijs heeft in goed overleg met Helmond Sport besloten de club tussentijds te verlaten. De oud-speler van FC Zwolle speelde op amateurbasis in Brabant, maar de teleurstelling over blessures en het niet verkrijgen van een basisplaats vormden de voornaamste redenen om de samenwerking tussen speler en club te beëindigen. Van der Sluijs kwam dit seizoen 16 keer in actie voor Helmond Sport.

DOETINCHEM - De Graafschap weet vrijdagochtend of het later op die dag kan beschikken over Steve De Ridder voor de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. De Belg kreeg van de tuchtcommissie van de KNVB een schikkingsvoorstel van drie duels schorsing, waarvan één voorwaardelijk, maar de aanvaller gaat hier niet mee akkoord en tekende beroep aan. De Ridder werd gestraft door de KNVB vanwege zijn rode kaart in de topper met SC Cambuur. De speler van De Graafschap werd bestraft voor natrappen.

SITTARD - Trainer Roger Reijners van Fortuna Sittard kan vrijdag zo goed als zeker over een volledig fitte selectie beschikken voor het duel met koploper De Graafschap. Ramon Voorn liep maandag een ijsbeentje op zijn bovenbeen, maar de verwachting is dat de middenvelder inzetbaar is. "Ik voel me fit genoeg om te spelen", zei hij op de laatste training donderdag, die hij overigens aan zich voorbij liet gaan, tegenover Dagblad De Limburger. Alleen de langgeblesseerden Charlie van den Ouweland en Marc Mboua zijn niet van de partij.

VOLENDAM - Johan Steur blijft ook de komende drie seizoenen verbonden aan FC Volendam. Het clubicoon gaat volgend seizoen de nieuwe trainer Gert Kruys assisteren bij het eerste elftal. De voormalige middenvelder, die dit seizoen afmaakt als interim-trainer van het vlaggenschip, hoopt op korte termijn een nieuw driejarig contract te ondertekenen. "We zijn er zo goed als uit", aldus Steur in het Noordhollands Dagblad. De Volendammer beseft dat de ploeg nog wat punten nodig heeft als het ook ná de zomer in de Jupiler League wil uitkomen. "We moeten nu echt gaan winnen, want door al die gelijkspelletjes komen de andere ploegen steeds dichterbij." De oefenmeester van de oranjehemden kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Veendam een beroep doen op Paul de Lange. De speler kan ondanks een aantal loszittende tanden gewoon spelen. Dominique van Dijk is geschorst en Michiel Kramer, Wouter Artz, Nick Tol en Marijn Sterk zijn nog geblesseerd. Mathieu Boots maakte afgelopen dinsdag na ruim vijf maanden blessureleed zijn rentree in het beloftenelftal. De routinier, die een dubbele beenbreuk opliep eerder dit seizoen in het uitduel met Fortuna Sittard, speelde in de wedstrijd tegen MVV (0-0) ruim een uur mee.

LEEUWARDEN - Cambuur Leeuwarden heeft het kampioenschap definitief uit het hoofd gezet. De Friese club richt zich vanaf nu volledig op de tweede plaats. "Maar dat kan natuurlijk nog veranderen als De Graafschap drie keer verliest", zegt Mark de Vries in de Leeuwarder Courant. Vrijdagavond zal hij in de spits staan als FC Dordrecht op bezoek komt. Danny Guijt keert terug als basisspeler en krijgt de voorkeur boven Paul Beekmans. Reza Ghoochannejhad, die een schorsing van drie wedstrijden opgelegd heeft gekregen, wordt op de rechterflank vervangen door Jeffrey de Visscher. De kans is groot dat ook Nassir Maachi het vanaf het begin mag proberen, maar dan vanaf links. Anders komt Kevin Diaz in het team.

MAASTRICHT - Ongebruikelijke namen vrijdagavond in de aanvalslinie van MVV, dat op bezoek gaat bij Excelsior. De middenvelders Christian Brüls en Bryan Linssen vormen noodgedwongen de aanval, omdat de complete frontlinie geblesseerd (Malcolm Esajas, Gideon Boateng, Ebou Sillah) of geschorst (Daniel Gomez) is. Interim-coach Paul Meulenberg heeft alleen Emra Tahirovic nog achter de hand, maar acht de Zweed op dit moment slechts geschikt voor een rol als pinchhitter, meldt Dagblad De Limburger. Alexandre Bryssinck schuift door naar het middenveld, Youssef Koubali neemt zijn rol als rechtsback over. Jorrit Ritzen vormt met Gerard Aafjes het defensieve centrum. Ook Philipp Haastrup is immers geschorst, Tom Daemen keert terug in de basis na een blessure. Meulenberg hoopt dat de kleine selectie weer een eenheid vormt na de povere resultaten van de laatste weken. "We hebben deze week een kidsmiddag als afleiding gehad, daar heb ik eens goed met iedereen kunnen spreken. We moeten er nu samen het beste van maken."

APELDOORN - AGOVV Apeldoorn speelt vrijdagavond tegen FC Omniworld in dezelfde opstelling als maandag tegen FC Zwolle. Dat meldt Omroep Gelderland. Paul Mulders, die maandag zijn rentree maakte na zijn liesblessure, liep zijn vijfde gele kaart van het seizoen op en is tegen zijn oude club geschorst. Arnoud van Toor speelt wel tegen zijn oude club. Hans van de Haar en René Bot zijn nog steeds geblesseerd. AGOVV mikt op de top vijf, zodat de club in de tweede ronde van de play-offs kan instromen.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.