Laatste nieuws
06.00Vreemde eend Arteta en rake corners maken 'Boring Arsenal' na 22 jaar weer kampioen
00.25'Woedende Southampton-spelers overwegen juridische stappen tegen eigen club'
00.15Kraay Jr. stopte carrière na megacheque van De Mol: 'Niet lang over nagedacht...'

Gisteren

23.50Johan Derksen clasht met Chris Woerts in Vandaag Inside: 'Dat is onzin!'
23.49Groot titelfeest bij stadion van Arsenal, felicitaties stromen binnen
23.48Arsenal-spelers vieren uitbundig het kampioenschap met zijn allen
23.46Dolblije Arsenal-spelers en fans vieren eerste titel in 22 jaar
23.45Tottenham tot laatste speeldag in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea
23.30Guardiola feliciteert Arsenal en gaat in op toekomst bij Man City
23.20Spurs krijgt pijnlijke dreun in derby: laatste speelronde moet uitkomst bieden
23.20Oranje verrast: nóg een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan
23.12VI Live: Arsenal-spelers vieren kampioenschap met zijn allen
23.12'Sensationele' Hato imponeert bij Chelsea: 'Geef Ajax nog veertig miljoen'
23.08Tottenham bibbert na derbyverlies: degradatiespook waart rond voor slotduel
23.05'Veel interesse in Volendam-spelmaker: Deense kampioen al concreet'
23.00Lange wachten Arsenal is voorbij: Gunners kampioen na remise van City
23.00Arsenal voor het eerst sinds 2004 kampioen na gelijkspel Manchester City
22.55Johan Derksen erkent fout: 'Wij hebben journalistiek grote fouten gemaakt’
22.40Zo speelt het Arsenal van Mikel Arteta
22.30Feyenoord komend seizoen met vijf sponsoren op tenue na nieuwe deal
22.29Lange wachten voorbij: Arsenal na 22 jaar weer kampioen van Engeland
22.26VI Live: Tottenham op achterstand op Stamford Bridge
22.25FC Utrecht deelt standpunt rond play-offs: 'Spelen eerst andere wedstrijd'
22.23VI Live: Haaland laat Arsenal-fans bibberen in slotsecondes
22.23Arsenal zeker van landstitel door puntenverlies City bij Bournemouth
22.20Van Hanegem deelt Mourinho-anekdote: 'Hij wist zeker wie ik was'
22.13Slecht nieuws voor Spanje: Fermín lijkt WK te moeten missen na operatie
22.05Weinig interesse onder Ajax-fans voor duel met Groningen in Volendam
21.39VI Live: Arsenal virtueel kampioen, Tottenham in de penarie
21.30'Powerhouse' Saibari moet PSV-recordtransfer worden: 'Zestig miljoen!'
21.27FIFA verkoopt tv-rechten WK in China, gesprekken met India lopen
21.25Southampton na spionage uit finale play-offs Premier League gehaald
21.18Twente-directeur Ten Hag plots op tribune gespot in België
21.15Praat mee op VP: Manchester City op achterstand, Arsenal ruikt titel
21.11VI Live: Arsenal is virtueel kampioen van de Premier League
Resultaten x
Ballenmeisje

Het ballenmeisje: Lucía Rubio

Zaterdag valt de laatste grote beslissing van dit seizoen. In Cardiff bestrijden Real Madrid en Juventus elkaar in de finale van de Champions League. De hoop van de Italiaanse landskampioen is gevestigd op Paulo Dybala. Een mooie aanleiding om een scharrel van hem in de schijnwerpers te zetten. Deze keer is ons ballenmeisje... Lucía Rubio.

29-05-2017 11:40 door Redactie ELF Voetbal

Het 23-jarige Argentijnse fotomodel is immers niet de officiële vriendin van de goalgetter, die in de kwartfinale van het miljardenbal tegen FC Barcelona de show stal. Sinds ruim twee jaar heeft Dybala in Antonella Cavalieri een vaste liefde. Maar van haar zijn weinig spetterende foto's te vinden. In tegenstelling tot Lucía Rubio. Zij werd plotseling in maart van dit jaar verbonden aan Dybala.



Wat bleek. Tijdens het interlanduitstapje van de 23-jarige aanvaller met de Argentijnse nationale ploeg, raakte hij via Instagram in een privégesprek met Rubio. Die conversatie werd later vervolgd via WhatsApp, nadat beiden elkaars telefoonnummer uitwisselden. "Daarin was Paulo erg open over zichzelf en vertelde dat hij graag meer wilde", gaf Rubio later in een interview aan. De voorstellen van de kant van de voetballer gingen ver. Erg ver. Boze tongen beweren dat de twee het bed daarna deelden.



Volgens Rubio kwamen ze elkaar tegen op een bowlingbaan en was daar al eerder een contact ontstaan en moest er niets achter de intieme app-berichten worden gezocht. Ze kenden elkaar uit hun gezamenlijke jeugd, die zich in Córdoba afspeelde. Meer niet. Of de twee nog steeds contact hebben, is niet bekend. De voetbalwereld is niet onbekend voor Rubio, die eerder een relatie aanknoopte met Mauricio Isla. De Chileense international stond tot vorig jaar zomer ook onder contract bij Juventus.



Rubio werd in Argentinië op zeventienjarige leeftijd ontdekt in het programma Resto del Mundo, dat werd opgenomen in Del Libartador. Een klein dorp in de nabijheid van Córdoba. De serie, in Argentinië gepresenteerd door Iván De Pineda en uitgezonden op Canal 13, leverde haar diverse castingopdrachten op. In Jorge Zonzini nam ze zelfs een eigen manager in de hand.


In Argentinië kreeg ze daarna een rol als de bloedmooie sidekick van journalist Fabián Doman in diens ochtendprogramma Nosotros a la mañana. Een rol die ze nog steeds invult, waarbij ze het nieuws verzamelt en tussendoor aan het woord komt om de kijker bij te praten over actuele kwesties.


Inmiddels kent Argentinië en Spanje ook haar lijf. In september 2016 brak ze een record door als eerste Argentijnse ooit zowel de cover te sieren van Playboy Argentina als het Spaanse tijdschrift Interviú. Inclusief niets verhullende foto's. Het interview in het Argentijnse medium kreeg als onderkop 'Amor de primavera' (liefde van de lente) en die in Spanje 'De villa miseria a las pasarelas' (ellende aan de catwalks dorp), waarin ze direct enkele controversiële uitspraken deed.



Haar social media kreeg de afgelopen periode door de affaire met Dybala een flinke boost. Zo heeft ze op Instagram inmiddels ruim 40.200 volgers. Haar account is te vinden onder @rubioluli. Het aantal volgers zal aanstaande zaterdagavond zeker toenemen als Dybala een belangrijke rol zal spelen in de belangrijkste voetbalwedstrijd van het jaar en Juventus aan het einde van de avond met de Cup met de Grote Oren in de hand staat. Alvast veel kijkplezier!




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.