Laatste nieuws
08.06Live Transfers: Voormalig Ajax-goalie op radar van Arsenal, Dumfries naar PL?
08.00Wie is Takehiro Tomiyasu, de beoogde transfervrije aanwinst voor Ajax?
07.56Bosz gaat rustig zitten voor De Klassieker: 'Kon ik vandaag niet...'
07.54Kritische noot bij PSV: 'Gaan dit niet volhouden als je zó balanceert op randje'
07.40Veerman zoekt naar verklaring bij PSV: 'Dat gaat niet in de koude kleren zitten'
07.38Ihattaren maakt indruk in Eredivisie: 'Dat was niet eerlijk, zo ongelofelijk goed'
07.10Bosz beschermt PSV'er na zwakke vertoning: 'Dat moet hij nog leren'
01.34Naar verklaring zoekende Veerman: "Zware weken achter de rug"
01.26Matchwinner Til kritisch op spel PSV
01.04PSV schrijft geschiedenis met tweede reeks van tien overwinningen in 2025
00.38Ten Cate nieuwe bondscoach Suriname, opvolger van opgestapte Menzo
00.15'Romelu Lukaku kan nog 5 tot 6 jaar door, eventueel zelfs op andere positie'
00.15Maduro adviseert Ajax: 'Pas op voor hem, hij kan een wedstrijd beslissen'
00.05Lukkien heeft boodschap voor Ajax: 'Dan zullen wij de hoofdprijs vragen'
00.05Bosz als ervaringsdeskundige richting Klassieker: 'Liep je achter de feiten aan'
00.04Grote verrassing: Suriname presenteert Ten Cate als nieuwe bondscoach
00.02Harde uithaal na transfergeruchten over 45-voudig international: 'Zijn amateurs'

Gisteren

23.49Veerman is 'geen robot' en wijst op zwaar programma, Bosz ziet gemakzucht bij PSV
23.45Schouten spreekt voorkeur uit in De Klassieker: 'Ga er goed voor zitten'
23.45Brobbey en Roefs krijgen hete middag: 'De meest beladen wedstrijd van Engeland'
23.30Met assist van veelbesproken invaller Salah wint Slots Liverpool van Brighton
23.28Bosz wuift suggestie over tegenvallend PSV weg: 'Als je een BMW rijdt...'
23.27Samenvattingen eredivisie: VAR maakt overuren, achtbaanduel in Eindhoven
23.23Noslin de gevierde man: Nederlander maakt winnende voor negental Lazio
23.15Johan Boskamp haalt hard uit: 'Alsof hij het voetbal heeft uitgevonden'
23.10PEC Zwolle spoelt kater oorwassing bij Feyenoord weg met krappe zege op Fortuna
23.01Arsenal komt met de schrik vrij en wint door twee eigen doelpunten
22.54PEC Zwolle houdt overwinning met moeite vast tegen Fortuna Sittard
22.46Kwakman schrikt van PSV-invaller: 'Hij kan héél slecht zijn'
22.45Roep om PSV-middenvelder in Oranje: 'Als je het hebt over kwaliteit...'
22.35Feyenoord-fans over welke Ajax-speler welkom is: 'Mag het eigenlijk niet zeggen..'
22.28PSV-huurling van weleer staat na succesjaren in Azië voor nieuw avontuur
22.25Praat mee op VP: PSV - Heracles Almelo
22.25Drie penalty's, zeven goals: laks PSV met schrik vrij tegen Heracles (4-3)
22.25Spits Kaars helpt St. Pauli met eerste Bundesligatreffers aan zege: 'Heel bijzonder'
Resultaten x
Ballenmeisje

Het ballenmeisje: Amanda Holden

Het zijn barre tijden voor Everton. The Toffees kennen een van de slechtste seizoenstarts ever en manager Ronald Koeman vloog vorige week zelfs de laan uit. De Europa League lijkt ook op een doodlopende weg te eindigen. Tijd om de club eens positief in de schijnwerpers te zetten. Ons ballenmeisje is deze week... Amanda Holden.
30-10-2017 11:00 door Redactie ELF Voetbal

De blondine is het boegbeeld van Everton in the Community, de liefdadigheidstichting van de Engelse Premier League-club. Al jaren verricht de bekende Britse celebrity daarvoor vrijwillig werkzaamheden. Zo was ze het boegbeeld van de campagne om geld in te zamelen ter bestrijding van borstkanker, door te poseren in een limited babyroze shirt van de club. De opbrengst van de verkoop van het shirt ging rechtstreeks naar het bewuste goede doel. In september 2011 bakte ze voor veel centjes voor elk kind in de Great Ormond Street Hospital een cake.

 

 

The only exercise I plan on doing today! #puttingonsunscreen #hrh #holidays #familytime

Een bericht gedeeld door Amanda Holden (@noholdenback) op

Op diverse gala's geeft ze acte de présence om Everton op een positieve manier te steunen. Op internet zijn ook diverse foto's te vinden van haar in een blauw shirt of als fan op de tribune. In Engeland is Holden sinds 1991 een bekendheid toen ze voor het eerst op de televisie verscheen als kandidate van het programma Blind Date. Ze is het bekendst van haar rol als jurylid in Britain's Got Talent, een taak die ze al sinds 2007 vervult. Holden trad in 2009 ook als gastpresentatrice op van The Early Show. Sindsdien is ze de vaste Britse correspondente van het programma.

 

First toe in. #chilly #Swimming this #lake this morning @juicemasterretreats #friends #retreat #juice #health #exercise

Een bericht gedeeld door Amanda Holden (@noholdenback) op

Holden werd op 16 februari 1971 geboren in Portsmouth, Hampshire. Het grootste deel van haar kindertijd bracht ze door in Bishop's Waltham. Op haar negende werd ze al lid van de Waltham Little Theatre Company. Ze ging naar de Swanmore Secondary School, dat nu Swanmore College heet, waar een lerares haar aansprak over haar talent op het podium. Zelf zag ze een dergelijke toekomst ook zitten en verhuisde ze op haar zestiende naar Bournemouth. Daar meldde ze zich bij de Mountview Academy of Theatre Arts.

Na haar ontdekking op twintigjarige leeftijd in Blind Date ging het hard. Ze werd steeds vaker gevraagd voor rollen in tv-series. Zo speelde ze in 1994 de rol van Carmen in EastEnders. Twee jaar later kreeg ze een rol in Intimate Relations, haar eerste speelfilm. Daarna was ze ook te zien in de tv-series Goodness Gracious Me, Jonathan Creek, Kiss Me Kate, Don't Go Breaking My Heart, Smack The Pony en The Grimleys en maakte ze in 1999 haar opwachting als schoenenverkoopster in Virtual Sexuality.

Ze maakte ook de stap naar het theater en in 2004 werd ze zelfs genomineerd voor de Laurence Olivier Theatre Award voor beste actrice. Daarmee werd ze gewaardeerd voor haar rol in de West End productie Thoroughly Modern Millie. Al sloten de voorstellingen eerder dan aanvankelijk was gepland. Zeven jaar later vervulde ze ook de rol van Princess Fiona in Shrek the Musical. In de tussentijd bleef ze op presentatiegebied ook hard aan de weg timmeren. Zo was ze co-host van A Night of Heroes: The Sun Military Awards en werd in januari 2010 de vierdelige serie Amanda Holden's Fantasy Lives opgenomen, waarin ze vier beroepen vervulde waar ze altijd van droomde.

 

#lastfewrays #reflection Mandy sat on a wall.#humptymandy #summer slipping away #time #familytime #holidays #cherisheverymoment

Een bericht gedeeld door Amanda Holden (@noholdenback) op

Na programma's als Superstar, Give a Pet a Home en I've Got Something To Tell You is ze nu weer te zien in This Morning en vervult ze de rol van Miss Pentangle in CBBC's The Worst Witch. Sinds juli 2009 is ze ook gossipcolumniste van News of the World. Van 2010 tot 2012 maakte ze commercials voor supermarktketen Tesco en in oktober 2013 bracht ze haar autobiografie No Holding Back uit. In 2015 was ze nog het nieuwe gezicht van de Alpen Brighter Morning Challenge.

Op relatievlak heeft ze ook al het nodige meegemaakt. In juni 1995 trouwde ze met komiek Les Dennis. Al gingen de twee in 2000 tijdelijk uit elkaar, toen naar buiten kwam dat Holden een affaire onderhield met acteur Neil Morrissey. In december 2002 gingen de twee definitief uit elkaar. Holden, vegetariër vanaf haar dertiende, werd op 20 januari 2006 voor het eerst moeder. Vader was muziekproducer Chris Hughes. In januari 2010 trouwde ze met Hughes in Babington House.

 

Team Mandy does it again ? Hair @itsdash Makeup @karindarnell Styling @angiesmithstyle

Een bericht gedeeld door Amanda Holden (@noholdenback) op

Na een miskraam in 2010 werden Hughes en Holden op 23 januari 2012 voor de tweede keer vader en moeder. Opnieuw van een dochter. De avonturen van Holden zijn via diverse kanalen te volgen. Op haar officiële site www.officialamandaholden.com is veel te lezen. Maar ook haar social media benut ze volop. Met name haar Instagram-account. Daarop heeft ze nu 539.000 volgers. Ook via Snapchat, Facebook en Twitter houdt ze haar fans op de hoogte. Ondanks haar leeftijd van 46 jaar ziet ze er nog hartstikke goed uit! Hopelijk een voorbeeld voor haar favoriete voetbalclub Everton.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.