Laatste nieuws
14.55Valentijn Driessen stoort zich aan gedrag Quinten Timber: 'Continu wegwerpgebaren'
14.55Rechtbank stelt Mbappé in het gelijk: PSG moet hem ruim 60 miljoen euro betalen
14.45Live Transfers: PSV gaat voor langer verblijf huurling, Ajax heeft Tomiyasu binnen
14.42LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
14.37Utrecht wil voormalig United-toptalent laten gaan: 'Was er niet bij met z'n hoofd'
14.25VP-Voetbalkantine: 'Een fitte Tomiyasu is de beste verdediger van de Eredivisie'
14.15Mbappé wint miljoenenrechtszaak: PSG moet oud-sterspeler gigantisch bedrag betalen
14.10Feyenoord-icoon schakelt weg tijdens Klassieker: 'Ik dacht: wordt helemaal niks'
14.10Ten Cate denkt niet dat Suriname van WK wordt uitgesloten en praat met nieuwe spelers
13.55'Groot nieuws uit Amsterdam: Tomiyasu doorstaat keuring en tekent bij Ajax'
13.54Ajax moet flink dokken: KNVB maakt straf voor vuurwerk tegen Heerenveen bekend
13.47Vuurwerkboete Ajax van 15.000 euro, maar nog niet voor duel met Groningen
13.45'Liverpool, City, United en Spurs azen allemaal op dezelfde Premier League-parel'
13.32Brands blokkeert Feyenoord-transfer 'ondergewaardeerde' PSV'er: 'Scheelt 25 goals'
13.26Blessure Utrechter valt mee: 'Kan alsnog richting de Afrika Cup gaan'
13.05Fernandes onhult: 'Kreeg het gevoel dat ik moest vertrekken bij Manchester United'
13.05'Onrust bij Dortmund: twee sterspelers clashen in kleedkamer'
12.55'AC Milan schakelt door en bereikt akkoord met concurrent Gimenez'
12.50Halfbroer Manchester United-speler heeft duidelijke boodschap voor Amorim
12.40Bekervoetbal deze week: PSV en Ajax tegen amateurs, cruciaal duel Feyenoord?
12.40Brands wil PSV-huurling definitief inlijven: 'We zullen zeker ons best doen'
12.30Volgende kopstuk stapt op bij Ajax: hoofdscout De Lang 'voelt zich niet gehoord'
12.25'Ajax wist van onvrede De Lang en benaderde voormalig AZ-hoofdscout'
12.10'Wolfsburg overtuigd van gehuurde Nederlander': 'Clubs spreken al over transfer'
11.58Ajax-fans zien 'zeer serieuze waarschuwing': 'Toppers rennen weg'
11.55De Lang bevestigt vertrek bij Ajax: 'Door ontwikkelingen de laatste tijd...'
11.45PSV tegenover stuntploeg: zo verliepen eerdere ontmoetingen van GVVV met topclubs
11.40Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.35Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.30VP Talent Award 2025: stem nu op het allergrootste talent van de Eredivisie
11.28Mislintat haalt andermaal uit richting Ajax: 'Geconfronteerd met extreme kanten'
11.00'Grote verrassing bij Ajax: hoofdscout Kelvin de Lang stapt op'
11.00'Inter slaat alarm om Dumfries: blessure een mysterie, slecht nieuws richting WK'
10.57Keiharde kritiek op 'amateur' Makkelie: 'KNVB moet daar gewoon afstand van nemen'
10.35Driessen fileert Feyenoord-aanvaller: 'Hij laat de boel gewoon in de steek'
Resultaten x
Ballenmeisje

Het ballenmeisje: Edurne García

De dagen van transfergeruchten, done deals, gemiste vluchten en ongeopende documenten kunnen we nu definitief achter ons laten. De speler, die zonder twijfel met de grootste kater uit de zomerse transferwindow kwam, is David de Gea. En nog beter diens ega Edurne Garcia. Reden om haar deze week voor te stellen als 'het ballenmeisje'.

02-09-2015 11:00 door Redactie ELF Voetbal

Edurne sprak al maanden namelijk één uitdrukkelijke wens uit: terugkeren naar Spanje. In een tv-interview een halfjaar geleden liet ze ontglippen dat Engeland grijs en grauw is en er niets te beleven valt. "De Engelsen kan ik niet eens verstaan." Ze kocht met vriend David de Gea al een appartement in Madrid, maar dat zal voorlopig onbewoond blijven. Door wel erg knullig handelen werd een transfer naar Real Madrid voor de doelman van Manchester United door diens neus geboord.

De fans van The Red Devils kunnen daardoor in ieder geval nog even genieten van de schaarse aanwezigheid van de 29-jarige Spaanse schone. Edurne was net negen jaar oud, toen ze al lid was van de kindermuziekgroep Trastos. Als kind speelde ze daarop al kleine rolletjes in de Spaanse tv-series Hospital Central (2002) en Ana y los 7 (2003).

Ze raakte aan de Iberische kust eind 2005 echt bekend via haar deelname aan de vierde editie van Operación Triunfo. Edurne werd pas uitgeschakeld in de twaalfde liveshow en eindigde in het voorjaar van 2006 op de zesde plaats. Datzelfde jaar bracht ze onder 'Edurne' haar eerste album uit met de single Despierta. Dat nummer bereikte de vijfde plaats in de Spaanse hitlijsten.

Daarna bestormde ze de hitlijsten met nog vier andere singles: Amores Dormidos, Te Falta Veneno, Ven Por Mí en Un Poco de Amor. Van 2007 en 2013 vertolkte ze de rol van Sandy in de Spaanse versie van de musical Grease. Dat leidde onder meer nog tot de hit Sigo Enamorada de Ti, de Spaanse versie van Hopelessly Devoted To You. Ook andere Engelstalige nummers verbasterde ze tot Spaanse versies.



Pretty Boy en Painkiller, haar eerste Engelstalige hits, werden daarna opgepakt via het sociale netwerk in de Verenigde Staten en ook daar uitgebracht. In 2013 nam ze deel aan de Tu Cara Me Suena, waar Spaanse beroemdheden voor het goede doel zongen. Edurne bracht Hurt van Christina Aguilera ten gehore.

In januari 2015 werd bekend dat Televisión Española Edurne intern had geselecteerd om Spanje te vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival 2015. In de Oostenrijkse hoofdstad Wenen bracht ze op 23 mei het nummer Amanecer ten gehore. Ze bereikte de 21e plaats (van de 27 deelnemers). Op dit moment staat haar nummer Adrenalina in de Spaanse charts.



Op 5 augustus werd bekend dat Edurne als jurylid deel zal nemen aan de nieuwe versie van Got Talent España. Oh ja, het zou haast vergeten worden... Sinds 2010 is ze in love met haar David de Gea. Voorlopig nog in een regenachtig, grauw en grijs Manchester.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.