"Dit is wat ik wilde. Ik wilde zo ontzettend graag weer een doelpunt maken in Euroborg. Een doelpunt met de thuissupporters vieren, de vreugde van de mensen zien en voelen", liet de aanvaller weten op het digitale thuis van de Groningers.
"Het gevoel dat je krijgt na het scoren in een thuiswedstrijd is prachtig", ging de Uruguayaan verder. "Het is net even mooier dan scoren in een uitwedstrijd. We winnen de vierde wedstrijd op rij, echt een heel goede prestatie van het team."
"Ik heb een speciale band met het publiek en dat is schitterend. Ze blijven maar voor me zingen. Het geeft me echt een extra kracht. Daarom ben ik ook zo blij dat ik in deze wedstrijd eerst mijn doelpunt en daarna ook nog de winst met ze heb kunnen vieren. Het was voor mij een heel speciaal moment", besloot Texeira.

