"Ik kan inderdaad niet zeggen dat ik er op rekende, maar ik had er wel alle vertrouwen in. Zoals ik er ook alle vertrouwen in heb dat we het karwei nu afmaken en de laatste vier wedstrijden winnen, te beginnen met Heerenveen-thuis", zegt hij in een interview met NUsport.
Ajax zou interesse hebben in AZ'ers Nick Viergever en Adam Maher. "Klopt, dat zou mij niet verbazen. Dat zijn goede spelers, die ik er graag bij zou hebben hier. Met Viergever vormde ik bij AZ een goed duo centraal in de verdediging, maar laat ik voorop stellen dat ik het liefst ook volgend seizoen gewoon met Toby Alderweireld samenspeel."
Net als alle andere voetballers heeft ook Moisander ambities en dromen. Als die kans ooit komt dan zal ik hem misschien pakken. Maar ook dat hangt af van de club waar het om gaat. Het type spel moet mij wel liggen. Onderin de Premier League heb ik bijvoorbeeld niks te zoeken. Voorlopig speel ik nog gewoon bij Ajax, want ik heb het hier uitstekend naar mijn zin Wel zou ik heel graag nog een keer met mijn tweelingbroer Henrik samenspelen. Samen met hem kwam ik als jeugdspeler naar Ajax, maar hij keept nu weer bij onze oude club in Finland, TPS Turku."

