De centrale verdediger van de Gelderse club kampt nog steeds met knieproblemen en het is de vraag of hij op tijd is hersteld voor het uitduel. Zondag moest hij de uitwedstrijd tegen FC Twente, die in een 0-1 overwinning eindigde, missen. Hij werd toen in het hart van de verdediging vervangen door Frank van der Struijk.
Een woordvoerder van de Arnhemse profclub laat tegenover De Gelderlander weten dat de situatie van de centrale verdediger 'van dag tot dag' wordt bekeken'. Tomas Kalas viel in de uitwedstrijd in Enschede al vroeg uit met een dijbeenblessure. Vitesse verwacht dat de rechtsback voor zaterdag weer helemaal fit is. Kalas hield de blessure over aan een pittig duel met Dmitri Bulykin.
Vitesse heeft na 26 wedstrijden een achterstand van drie punten op koploper Ajax. Achtervolgers Feyenoord en PSV hebben twee punten meer.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandVitesse bekijkt situatie centrale verdediger 'van dag tot dag'
Zaterdagavond om 20.45 uur hervat Vitesse haar kampioensstrijd met een uitbeurt bij ADO Den Haag. Het is echter de vraag of dat gebeurt met Jan-Arie van der Heijden.

