"We hebben met onze leden bij FC Twente gebeld om de regels uit te leggen en ons standpunt te verklaren", aldus directeur Gerard Marsman van de CBV. "Alfred gaf aan wel te begrijpen waarom we er bovenop zitten."
Wanneer Schreuder inderdaad geen dispensatie krijgt van de voetbalbond wil FC Twente intern een oplossing zoeken via de wel gediplomeerde Michel Jansen, Patrick Kluivert of Cees Lok. Deze zouden dan alleen op papier de zeggenschap hebben, terwijl Schreuder eigenlijk de baas is.
Marsman vindt dit echter geen wenselijke constructie. "Het moet niet zo zijn, dat iemand als een pop in de dug-out komt te zitten, alleen omdat hij wel het diploma heeft. Zo'n trainer moet ook echt inbreng krijgen."

