Hansen tekent een contract voor vier jaar bij de club uit de Bundesliga en is ADO enorm dankbaar: "Allereerst wil ik iedereen waarmee ik de afgelopen jaren heb gewerkt bedanken. Ze hebben mij door de jaren heen geweldig gesteund en zijn erg belangrijk geweest in mijn ontwikkeling bij ADO Den Haag."
"De grootste dank van mij gaat uit naar de fans. Ze zijn echt fantastisch geweest voor mij en het was voor mij een voorrecht om voor jullie te spelen. Jullie hebben mij door dik en dun gesteund", aldus de 26-jarige Deen, die in twee jaar tot 65 wedstrijden voor ADO kwam.
Hansen was aan het begin van het seizoen even wereldnieuws door in de laatste minuut met een fraaie hakbal de gelijkmaker te scoren tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV (2-2). De doelman kwam twee jaar geleden over van FC Nordsjaelland en heeft ook een verleden bij Liverpool, waar hij echter nooit voor het eerste team uitkwam.

