In tegenstelling tot Tom Beugelsdijk, die na afloop verklaarde de spreekkoren niet te hebben meegekregen, was Gudelj wel degelijk op de hoogte van de oerwoudgeluiden. Pas na de wedstrijd kwam het onderwerp ter sprake in de kleedkamer van Ajax.
"Het is schandalig", steekt Gudelj van wal tegenover AT5. "Het is wel goed van Bazoer dat hij rustig blijft, maar het kan niet. We hebben het er tijdens de wedstrijd en in de rust niet over gehad, dan ben je nog zo gefocust op de wedstrijd. Maar na afloop hebben we het er wel over gehad. We hebben het beste antwoord gegeven en dat zijn de drie punten."
Maatregelen
De KNVB kondigde kort na het eindsignaal al aan maatregelen te zullen treffen. De nationale voetbalbond zal beelden en rapportages aanbieden aan de aanklager betaald voetbal. Ook liet de bond weten dat eventueel staken van de wedstrijd door de clubs geïnitieerd had moeten worden.

