Tijdens de in de slotminuut gewonnen bekerwedstrijd van vorige week woensdag maakte de talentvolle rechtsback zijn rentree na vier à vijf weken blessureleed. Het knappe resultaat uit dat duel stemt hem hoopvol in aanloop naar de volgende Klassieker van morgen (zondag). Hij heeft er vertrouwen in, ook al verliep de laatste competitiewedstrijd, op bezoek bij ADO Den Haag, uitermate teleurstellend (1-0 nederlaag).
"Vorige week zondag was het wat minder, dus dan moet je je weer revancheren tegen Ajax. Ik denk dat dat wel goed zit", vertelt hij op het digitale thuis van zijn werkgever. "Als je thuis van Ajax wint moet je die lijn doortrekken. Dat gebeurde helaas niet. Dat is vervelend, maar gelukkig wacht Ajax zondag weer."
De missie is helder. Om de vurige titelaspiraties van Feyenoord kracht bij te zetten zullen de Rotterdammers moeten winnen. "Zij staan drie punten voor. We moeten zorgen dat we weer gelijk komen", aldus Karsdorp.

