"Mijn hele jeugd heb ik gehoord dat Ajacieden arrogant zijn, dat hun spelers sterallures hebben en dat ze altijd lopen te zeiken, altijd Lucky dit en Lucky dat. Als je het veld ingaat, neem je dat toch mee. Het is geen haat, maar laten we het er op houden dat die club geen warme gevoelens bij me oproept", zo vertelt Kramer, die zoals bekend in zijn jeugd al een grote fan was van Feyenoord.
Oncollegiaal
In gesprek met de Volkskrant kijkt de oud-spits van FC Volendam en ADO Den Haag terug op zijn recente akkefietjes met Ted van de Pavert en Veltman. "Kijk, weet je wat het is, zo'n Veltman en Van de Pavert zeggen gewoon: hij moet geschorst worden. Hoe oncollegiaal is dat? Het zegt meer over hen dan over mij. Ik heb genoeg ellebogen in mijn bek gehad tegen Ajax, maar heb je mij daar over gehoord?".
Geen schorsing waard
Als Kramer zondag een elleboog zou krijgen van een Ajacied, hoeft men van hem geen smeekbede om een schorsing te verwachten. "Ook al is er rivaliteit, ik zal nooit zeggen dat iemand geschorst moet worden", zo is hij duidelijk. Kramer gaat daarbij nog een keer in op de situatie tegen Ajax: "Er was een ingooi. Die ging naar Van der Hoorn toe. Ik wilde druk zetten op hem en toen ging Veltman voor me staan. Hij beukte tegen me aan en vervolgens ging hij liggen. Ik zou niet weten hoe ik dat anders had moeten doen. Ik kan moeilijk om hem heen. O ja, ik zou er niets over zeggen trouwens."

